0

Zajebiście, najlepszy klub więc powinien mieć najlepsze umowy.

0

Hmm póki co wszystko jest dobrze, Bartomeu broni klub i wypełnia swoje obowiązki, więc powinien zostać, choć Laporta jako prezydent Barcy też mi się marzy.

0

Już się nie mogę doczekać widoku tych białych chusteczek, mimo że tylko transmisja, lecz będzie bardzo cieszyć :D

0

Dziś liczą się tylko pewne 3 pkt., niech Barca wygra wysoko, a pewnych ludzi niech nadal boli że Barca ciągle wygrywa. Vamos!

2

Całe szczęście że wybrali jednak Barce.

1

Muszę powiedzieć że artykuł jest naprawdę świetny. Brawo.

2

Oby nasi rozprawili się z nimi bez dużego wysiłku.

40

Brawo dla Adriano!!! Znakomita wypowiedź, ich po prostu boli to że Barca ciągle odnosi sukcesy.

10

To tylko kolejna afera - tak zgadza się, tylko że inne kluby jakoś ich nie mają, tylko tej Barcy się czepili ostatnimi czasy. Oby nasi sobie ze wszystkim poradzili, najlepiej się skupić na grze i to wszystko.

6

Znakomity piłkarz, tylko te kontuzje mu okropnie zmarnowały mnóstwo czasu.

1

Przyznam że jestem mocno zdziwiony jego wypowiedzią, ale jak widać wszystko jest możliwe..

2

Leo Złota Piłka a Ronaldo Złote Płetwy he he :)

0

Fajny wywiad, dobrze że ma takie podejście do sprawy i chce czegoś więcej niż tylko kasa i ława :)

1

Miejmy nadzieję że Rafa będzie kontynuował swoją świetną formę, tym bardziej pod nieobecność naszego Magika.

0

Zobaczymy co tym razem Lucho wymyśli.

3

Brawa dla klubu za decyzję!!

0

Takim to dobrze ;)

0

Nieźle się rozwinął.

0

Piłeś coś przed pisaniem tego komentarza? :D

1

Bo Realowi większość nie stawia oporu.

0

Ale to zdjęcie wygląda, wyciąć tego po prawej bo jego mina i tak mówi wszystko.

0

Ta sytuacja z obrazku podczas meczu bezcenna, pamiętam doskonale :D

8

Świetne słowa ze strony Gasparta.

0

Dobrze że jednak tak się nie stało, choć nic do niego nie mam.

0

1500 euro cóż za bajeczna kwota, ciekawe czy im wystarczy jeszcze zawodnikom wypłacić wypłaty..

0

Zgadzam się jest najlepszy, ale nie sądzę by wygrał.

4

Niczym puchar sołtysa :D

12

Ronaldo wygrał Euro.. tak wygrał, tylko że on miał znikomy udział w tym, grał bo grał ale bez formy. ZP dla Leo według mnie.

10

Jak najbardziej na tak!! On ma duży potencjał, tylko dawać mu szanse.

1

Ma porządną nauczkę na przyszłość, niech drugi raz pomyśli zanim coś zrobi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?