Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zajebiście, najlepszy klub więc powinien mieć najlepsze umowy.
0
Hmm póki co wszystko jest dobrze, Bartomeu broni klub i wypełnia swoje obowiązki, więc powinien zostać, choć Laporta jako prezydent Barcy też mi się marzy.
0
Już się nie mogę doczekać widoku tych białych chusteczek, mimo że tylko transmisja, lecz będzie bardzo cieszyć :D
0
Dziś liczą się tylko pewne 3 pkt., niech Barca wygra wysoko, a pewnych ludzi niech nadal boli że Barca ciągle wygrywa. Vamos!
2
Całe szczęście że wybrali jednak Barce.
1
Muszę powiedzieć że artykuł jest naprawdę świetny. Brawo.
2
Oby nasi rozprawili się z nimi bez dużego wysiłku.
40
Brawo dla Adriano!!! Znakomita wypowiedź, ich po prostu boli to że Barca ciągle odnosi sukcesy.
10
To tylko kolejna afera - tak zgadza się, tylko że inne kluby jakoś ich nie mają, tylko tej Barcy się czepili ostatnimi czasy. Oby nasi sobie ze wszystkim poradzili, najlepiej się skupić na grze i to wszystko.
6
Znakomity piłkarz, tylko te kontuzje mu okropnie zmarnowały mnóstwo czasu.
1
Przyznam że jestem mocno zdziwiony jego wypowiedzią, ale jak widać wszystko jest możliwe..
2
Leo Złota Piłka a Ronaldo Złote Płetwy he he :)
0
Fajny wywiad, dobrze że ma takie podejście do sprawy i chce czegoś więcej niż tylko kasa i ława :)
1
Miejmy nadzieję że Rafa będzie kontynuował swoją świetną formę, tym bardziej pod nieobecność naszego Magika.
0
Zobaczymy co tym razem Lucho wymyśli.
3
Brawa dla klubu za decyzję!!
0
Takim to dobrze ;)
0
Nieźle się rozwinął.
0
Piłeś coś przed pisaniem tego komentarza? :D
1
Bo Realowi większość nie stawia oporu.
0
Ale to zdjęcie wygląda, wyciąć tego po prawej bo jego mina i tak mówi wszystko.
0
Ta sytuacja z obrazku podczas meczu bezcenna, pamiętam doskonale :D
8
Świetne słowa ze strony Gasparta.
0
Dobrze że jednak tak się nie stało, choć nic do niego nie mam.
0
1500 euro cóż za bajeczna kwota, ciekawe czy im wystarczy jeszcze zawodnikom wypłacić wypłaty..
0
Zgadzam się jest najlepszy, ale nie sądzę by wygrał.
4
Niczym puchar sołtysa :D
12
Ronaldo wygrał Euro.. tak wygrał, tylko że on miał znikomy udział w tym, grał bo grał ale bez formy. ZP dla Leo według mnie.
10
Jak najbardziej na tak!! On ma duży potencjał, tylko dawać mu szanse.
1
Ma porządną nauczkę na przyszłość, niech drugi raz pomyśli zanim coś zrobi.