Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wczoraj Leo nieźle się wkurzył po tym jak rzucili butelką, na powtórce widać że z chęcią by przywalił komuś z nich, ale co tu się dziwić, bydło takie że szkoda gadać.
3
Dla mnie Arda i Rafa.
1
Te Madryckie gazety to taki szajs że aż się czytać tego nie chce.
2
Takich kibiców się ceni ;)
0
Byłoby zajebiście ale czy zdąży? A po drugie mecz z Realem na wysokich obrotach po takiej kontuzji.. Cóż, zobaczymy jak to będzie, zdrowie najważniejsze.
4
Messi bije rekordy jakie tylko chce :) Kosmita!
0
Całe szczęście że tylko tyle, niech szybko wraca do zdrowia.
1
Oby wrócił silniejszy!
1
Co racja to racja jeśli chodzi o Gomesa, ale może jeszcze wszystko się zmieni, trzeba poczekać.
2
Do mistrzostwa jeszcze długa i ciężka droga, ale oby to nasi na koniec sezonu byli na pierwszym miejscu.
1
Zaczyna się głupia gadka szmatka :D
0
Najważniejsze że nie zawodzi :P
0
To teraz powiedział co wiedział, przegrali to już się szuka dziury w całym i zgania na przychylność sędziów do Barcy.
6
Undiano powinien dostać zakaz stadionowy i zakaz pracy sędziego. Mats kolejny raz świetny występ.
1
Wygraliśmy na na wielkim farcie w ostatniej minucie i trzeba się z tego cieszyć.
8
Mieć takich kibiców to wcale lepiej nie mieć..
0
Grać musi, przecież na ławie nie będzie siedział bo trzeba płacić, umowa to umowa.
2
Oczywiście że oczywisty, a Busi niech lepiej się weźmie za siebie, bo jego forma pozostawia wiele do życzenia.
0
Sędziowanie w Hiszpanii jest na poziomie żałosnym, i to się nigdy chyba nie zmieni.
0
Zapowiada się ciekawa rywalizacja :)
6
Kurde, wielka szkoda że to mu się przytrafiło, akurat teraz gdy jego forma była wręcz świetna :/
19
Ale się udało, coś pięknego.
6
Bydło won do stajni!
0
Kibice szaleją co tam się dzieje.....
0
Tak jest gooooooooooool Messi!!!!!!!!!!!!! Ale mamy szczęście!!!!!!!!! Są 3 pkt. VeB!!!!!!!!
0
Karny!!!!!!!!!!!!!
2
Nie poznaje Busiego, jest bez formy.
0
Dawać Barca!!!!!!!
1
Ale mamy szczęście...
0
Suarez to samo miejsce strzał co Leo.