2

Wczoraj Leo nieźle się wkurzył po tym jak rzucili butelką, na powtórce widać że z chęcią by przywalił komuś z nich, ale co tu się dziwić, bydło takie że szkoda gadać.

3

Dla mnie Arda i Rafa.

1

Te Madryckie gazety to taki szajs że aż się czytać tego nie chce.

2

Takich kibiców się ceni ;)

0

Byłoby zajebiście ale czy zdąży? A po drugie mecz z Realem na wysokich obrotach po takiej kontuzji.. Cóż, zobaczymy jak to będzie, zdrowie najważniejsze.

4

Messi bije rekordy jakie tylko chce :) Kosmita!

0

Całe szczęście że tylko tyle, niech szybko wraca do zdrowia.

1

Oby wrócił silniejszy!

1

Co racja to racja jeśli chodzi o Gomesa, ale może jeszcze wszystko się zmieni, trzeba poczekać.

2

Do mistrzostwa jeszcze długa i ciężka droga, ale oby to nasi na koniec sezonu byli na pierwszym miejscu.

1

Zaczyna się głupia gadka szmatka :D

0

Najważniejsze że nie zawodzi :P

0

To teraz powiedział co wiedział, przegrali to już się szuka dziury w całym i zgania na przychylność sędziów do Barcy.

6

Undiano powinien dostać zakaz stadionowy i zakaz pracy sędziego. Mats kolejny raz świetny występ.

1

Wygraliśmy na na wielkim farcie w ostatniej minucie i trzeba się z tego cieszyć.

8

Mieć takich kibiców to wcale lepiej nie mieć..

0

Grać musi, przecież na ławie nie będzie siedział bo trzeba płacić, umowa to umowa.

2

Oczywiście że oczywisty, a Busi niech lepiej się weźmie za siebie, bo jego forma pozostawia wiele do życzenia.

0

Sędziowanie w Hiszpanii jest na poziomie żałosnym, i to się nigdy chyba nie zmieni.

0

Zapowiada się ciekawa rywalizacja :)

6

Kurde, wielka szkoda że to mu się przytrafiło, akurat teraz gdy jego forma była wręcz świetna :/

19

Ale się udało, coś pięknego.

6

Bydło won do stajni!

0

Kibice szaleją co tam się dzieje.....

0

Tak jest gooooooooooool Messi!!!!!!!!!!!!! Ale mamy szczęście!!!!!!!!! Są 3 pkt. VeB!!!!!!!!

0

Karny!!!!!!!!!!!!!

2

Nie poznaje Busiego, jest bez formy.

0

Dawać Barca!!!!!!!

1

Ale mamy szczęście...

0

Suarez to samo miejsce strzał co Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?