Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Umtiti gra naprawdę niesamowicie, zaskoczył mnie bardzo tym jak szybko się zaaklimatyzował w klubie, obrońca na długie lata, świetny transfer.
2
Życie bywa okrutne Panie Alcaraz :D
0
Kibice dziś pod koniec meczu też skandowali na trybunach Luis Enrique :)
1
Dziś na "styka" ale dobrze że się udało wygrać, teraz czas na City.
2
Oby mu się udało wyprzedzić Alvesa :)
11
Wielkie brawa dla kibiców.
11
Świetna forma Rafy, oby tylko ją utrzymał :)
10
To teraz niech go ubiera i strzela złote bramki :D
0
Koniec. Skromna wygrana, ale najważniejsze są zdobyte 3 punkty. VeB!
0
Nie udało się Leo.
0
Luis zmiana, wchodzi Paco może on dziś strzeli w końcu.
0
Suarez prosto w bramkarza :D
2
Kurcze przydałby się drugi gol na 2-0.
0
Rafaaaaaaa goooooooooooool :)
1
Oby w drugiej połowie wpadło w końcu, bo pierwsza bez fajerwerków.
1
Ale już chociaż wiadome że Suarez strzeli gola bo zepsuł setke :D
0
Ajajaj Suarez..
0
Dzikowi się należy! :D
0
Piątka w obronie, czyli autobus się szykuje.
0
Dobry skład, teraz tylko zdobyć 3 pkt. Vamos Barca!
3
Nie mogli nic zrobić w przypadku Bartry? Otóż mogli, wystarczyło dać mu więcej minut i już by klauzula nie była ważna.
0
Ładnie klub nabije kasy z Nike :)
0
Dobrze że mamy w klubie Mascherano :)
1
To mi się bardzo właśnie podoba u Bartoemu, nie patyczkuje się z nimi.
0
Kapitalny zawodnik, jego bramki z Chelsea nie zapomnę nigdy, to było po prostu coś pięknego.
1
W sumie chciałbym zobaczyć takie coś ;)
0
Statystyki Leo powalają na kolana.
0
Zobaczymy jak będą współpracować Szef z Umtiti.
0
Zajebiście, najlepszy klub więc powinien mieć najlepsze umowy.
0
Hmm póki co wszystko jest dobrze, Bartomeu broni klub i wypełnia swoje obowiązki, więc powinien zostać, choć Laporta jako prezydent Barcy też mi się marzy.