9

Umtiti gra naprawdę niesamowicie, zaskoczył mnie bardzo tym jak szybko się zaaklimatyzował w klubie, obrońca na długie lata, świetny transfer.

2

Życie bywa okrutne Panie Alcaraz :D

0

Kibice dziś pod koniec meczu też skandowali na trybunach Luis Enrique :)

1

Dziś na "styka" ale dobrze że się udało wygrać, teraz czas na City.

2

Oby mu się udało wyprzedzić Alvesa :)

11

Wielkie brawa dla kibiców.

11

Świetna forma Rafy, oby tylko ją utrzymał :)

10

To teraz niech go ubiera i strzela złote bramki :D

0

Koniec. Skromna wygrana, ale najważniejsze są zdobyte 3 punkty. VeB!

0

Nie udało się Leo.

0

Luis zmiana, wchodzi Paco może on dziś strzeli w końcu.

0

Suarez prosto w bramkarza :D

2

Kurcze przydałby się drugi gol na 2-0.

0

Rafaaaaaaa goooooooooooool :)

1

Oby w drugiej połowie wpadło w końcu, bo pierwsza bez fajerwerków.

1

Ale już chociaż wiadome że Suarez strzeli gola bo zepsuł setke :D

0

Ajajaj Suarez..

0

Dzikowi się należy! :D

0

Piątka w obronie, czyli autobus się szykuje.

0

Dobry skład, teraz tylko zdobyć 3 pkt. Vamos Barca!

3

Nie mogli nic zrobić w przypadku Bartry? Otóż mogli, wystarczyło dać mu więcej minut i już by klauzula nie była ważna.

0

Ładnie klub nabije kasy z Nike :)

0

Dobrze że mamy w klubie Mascherano :)

1

To mi się bardzo właśnie podoba u Bartoemu, nie patyczkuje się z nimi.

0

Kapitalny zawodnik, jego bramki z Chelsea nie zapomnę nigdy, to było po prostu coś pięknego.

1

W sumie chciałbym zobaczyć takie coś ;)

0

Statystyki Leo powalają na kolana.

0

Zobaczymy jak będą współpracować Szef z Umtiti.

0

Zajebiście, najlepszy klub więc powinien mieć najlepsze umowy.

0

Hmm póki co wszystko jest dobrze, Bartomeu broni klub i wypełnia swoje obowiązki, więc powinien zostać, choć Laporta jako prezydent Barcy też mi się marzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?