0

Ten mecz będzie kluczowy, zobaczymy jak nasi sobie poradzą, będzie ciężko o 3 pkt.

0

Nie sądzę by Leo odszedł z Barcy nawet gdyby nie mógł otrzymać tyle ile by wymagał.

0

Bardzo fajnie wszystko przedstawione. Co do Busiego to mam nadzieję że wróci szybko na swój dawny poziom bo póki co jest tragicznie. Arda za Neymara? Hmm może i jeden mecz Neya na ławce by mu dobrze zrobił, ale kto wie jak zareagowałby Brazylijczyk.

0

Najlepiej to było po staremu bez brody i normalne naturalne włosy bez kolorów dodatkowych ;)

29

To niech nadal siedzi w Arsenalu z tatusiem Wanger i patrzy jak Barca zdobywa puchary.

2

Tylko nie Aurier, może jednak Gaspar?

0

Normalna drużyna - dobrze powiedziane.

0

Brak Pique? Kpina.

2

Tyle goli strzelić, niesamowite ;)

0

Odejdzie Vidal, przyjdzie ktoś nowy i się okaże że będzie to samo po jakimś czasie.

4

Tylko że w Barcelonie może liczyć na kolegów, w rep. w decydujących momentach nie.

0

Niech szybko wraca do zdrowia i na boisko bo jest bardzo potrzebny drużynie.

0

Kurde, szpital się robi :/

0

Hmm gdyby zdecydował się na Hiszpanię to miałby już wszystko ;)

0

Masakra, faktycznie się ich zjechało :D

0

Wielka szkoda, ale zdrowie najważniejsze, a oni muszą być w pełni gotowi na dalszą część sezonu.

0

Czuję że to nie będzie łatwy mecz, oby nasi sobie poradzili.

0

W pełni zgadzam się co do oceny Busiego.

0

Jakoś ten okres trzeba przetrwać.

4

Ale zwroty do siebie to mają zajebiste ha ha :D

13

Legia odkryła słabości Realu - nie sądziłem że takie coś kiedyś przeczytam :D Szkoda że Real jednak wyrównał, mogła być mega sensacja.

0

Najważniejsze że świetnie gra w FCB i szybko się dostosował.

3

Alves z Leo niesamowicie ze sobą współpracowali na prawej stronie, tak łatwo im to wszystko wychodziło.

4

Co racja to racja, Ter Stegen jak zwykle musi być winny.. Też mi się to nie podoba.

1

Busi się tyle nabiegał ale nic ciekawego z tego nie wyszło.

0

A niby to Ney ciągle najwięcej razy jest faulowany, jak widać on również zbiera kartki.

3

Dokładnie, dobrze piszesz.

0

Osobiście nawet za 150 mln bym go nie sprzedał, nie kasa jest tylko najważniejsza.

6

Ha ha co za artykuł czytać się nie chce.

0

Polscy kibice to są chyba wszędzie znani jeśli chodzi o sprawianie kłopotów, o ile ich można nazywać kibicami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?