0

Leoooooooooo Messi gooooooooool :)

1

Jest i Mistrz! ;)

0

Suarez niech odpoczywa ;)

8

Zajebista pierwsza połowa :)

0

Słupek Suarez...

0

El Pistoleroooooooooooooooo goooooooooooooooool :D

5

Rafaaaaaaaaaaaa drugi raz gooooooooool :D

0

he he :D

2

Rafaaaaaaaaaaa goooooooooooooooooooooool :)

4

Masakra jaki pech :D

0

Barca ma wygrać, ale dla zabawy pobieram remis @10 za 10 i Deportivo @26 za 10 :D Ale ma być ze 3-0 dla naszych :)

0

Kurna po co ja dawałem Skre dziś.. żeby z Zaksa wygrali 3-1 a dziś już 2-0 baty z Rzeszowem.

2

Żeby tylko z tego kombinowania na PO nie wyszło nic złego. Jazda Barca!

0

Oho już zaczynają swoje bajeczki :D

0

Oby obyło się bez kłopotów. Dziś tylko pewne 3 pkt. Vamos!

1

Jak przeczytałem o Ronaldo to śmiechłem :D

0

Żeby tylko udało się zdobyć 3 pkt. Obawiam się o Mathieu.

0

Mieć nominalnego PO a kombinować z LO na PO ;]

6

Enrique przegina po całości jeśli chodzi o Vidala, teraz już wiadomo że Aleix nie ma co szukać w Barcelonie. Szkoda go, widocznie tak ma być i Lucho wie najlepiej.

2

Andres to wzór do naśladowania.

2

Fajnie byłoby gdyby zdecydował się jeszcze pograć a Barca mu dała szansę.. ehh marzenia :)

2

Heh cieszą się jakby zdobyli mistrza :)

0

Bardzo dobrze że do tego nie doszło.

0

Czuję że Lucho postawi jutro jednak na Vidala :)

0

Pique by na pewno dobrze rządził klubem, na kapitana drużyny też ma świetne predyspozycje.

0

Jeden z najlepszych wywiadów Pique jaki czytałem, a było ich mnóstwo :)

0

Brakuje mu tylko ciągle strzelić bramkę, oby mu się to jeszcze udało :)

3

Bardzo dobrze, jak rywale mają z tym problem niech zmienią zawód :)

0

Kurcze, a już myślałem że chodzi o grę..

2

Dobrze to ująłeś :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?