Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leoooooooooo Messi gooooooooool :)
1
Jest i Mistrz! ;)
0
Suarez niech odpoczywa ;)
8
Zajebista pierwsza połowa :)
0
Słupek Suarez...
0
El Pistoleroooooooooooooooo goooooooooooooooool :D
5
Rafaaaaaaaaaaaa drugi raz gooooooooool :D
0
he he :D
2
Rafaaaaaaaaaaa goooooooooooooooooooooool :)
4
Masakra jaki pech :D
0
Barca ma wygrać, ale dla zabawy pobieram remis @10 za 10 i Deportivo @26 za 10 :D Ale ma być ze 3-0 dla naszych :)
0
Kurna po co ja dawałem Skre dziś.. żeby z Zaksa wygrali 3-1 a dziś już 2-0 baty z Rzeszowem.
2
Żeby tylko z tego kombinowania na PO nie wyszło nic złego. Jazda Barca!
0
Oho już zaczynają swoje bajeczki :D
0
Oby obyło się bez kłopotów. Dziś tylko pewne 3 pkt. Vamos!
1
Jak przeczytałem o Ronaldo to śmiechłem :D
0
Żeby tylko udało się zdobyć 3 pkt. Obawiam się o Mathieu.
0
Mieć nominalnego PO a kombinować z LO na PO ;]
6
Enrique przegina po całości jeśli chodzi o Vidala, teraz już wiadomo że Aleix nie ma co szukać w Barcelonie. Szkoda go, widocznie tak ma być i Lucho wie najlepiej.
2
Andres to wzór do naśladowania.
2
Fajnie byłoby gdyby zdecydował się jeszcze pograć a Barca mu dała szansę.. ehh marzenia :)
2
Heh cieszą się jakby zdobyli mistrza :)
0
Bardzo dobrze że do tego nie doszło.
0
Czuję że Lucho postawi jutro jednak na Vidala :)
0
Pique by na pewno dobrze rządził klubem, na kapitana drużyny też ma świetne predyspozycje.
0
Jeden z najlepszych wywiadów Pique jaki czytałem, a było ich mnóstwo :)
0
Brakuje mu tylko ciągle strzelić bramkę, oby mu się to jeszcze udało :)
3
Bardzo dobrze, jak rywale mają z tym problem niech zmienią zawód :)
0
Kurcze, a już myślałem że chodzi o grę..
2
Dobrze to ująłeś :D