0

Dla mnie też to był szok, ale co zrobić taka piłka.

0

Było minęło, czas się podnieść i odzyskać prowadzenie w tabeli.

0

Może to mu da nauczkę.

2

Nie, ja mówię to co myślę.

2

Nie zaprzeczam, zachował się w tej sytuacji źle, mógł podać w inną stronę lub po prostu ją wybić.

0

Dokładnie, dobrze piszesz, Busi ewidentnie bez formy i ławka by mu może dobrze zrobiła, co do Ter Stegena to myślę że dobry ochrzan by się tu przydał i niech gra dalej tylko już przemyślanie.

0

Jego brama powiadasz? A ja się zapytam może tak - co robili pozostali zawodnicy że wcześniej się zrobiło 3-0? Nie ma co winić Matsa tylko.

2

I tak na pewno czuję się źle z tą sytuacją, ale zapewne wyciągnie z tego wnioski.

1

Owszem, racja, ale nie ma co robić z niego najbardziej winnego.

1

Brawo dla Lucho że nie ma pretensji do Matsa!

0

Szkoda, bo była doskonała okazja wskoczyć na fotel lidera, ale było wiadome że to nie będzie łatwy mecz.

4

Jestem wielkim fanem Ter Stegena, owszem popełnił dziś spory błąd, ale nie jadę po nim bo nie zapominam ile karnych obronił jak i wiele miał znakomitych interwencji. Jak obronił ostatnio karnego to był mistrzem, jak dziś to jedzie się po nim równo. Bravo jak kiedyś popełnił błąd przy wolnym to była cisza jak makiem zasiał. To nie jest fer.

20

Niech Umtiti już wraca do składu! On z Pique na ten moment to najlepsza para ŚO.

20

Chociaż on dziś się bardzo starał, świetny występ, szkoda tylko że mecz przegrany. Oby szybko wyciągnęli z tego wnioski!!

8

Ehh tak blisko było, gdyby nie ten błąd Matsa :( VeB!

0

5 min dawać!!!!!!!!

2

Piqueeeeeeeeeeeeeeee znowu dawać@!!!!!!!!

0

Drużyna tak się starała, jeden błąd i wszystko przekreślone, ale cóż bywa...

0

Szkoda, bo mógł wybić w inną stronę lub do przodu, a on prosto w przeciwnika.

0

Zlitował się teraz że nie trafił.

3

Co on teraz musi czuć, sam bym tego nie chciał.

0

Ale błąd Matsa tym razem ;/

0

To jest jakaś masakra....... 4-2

0

Będzie że Uefalona ale walić to, karny jak najbardziej prawidłowy za ten faul!

0

Neymarrrrrrrr goooooooool jeszcze dwa!!!!!

0

Ewidentny karny.

0

Karnyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

0

Piquee gooooool.

1

Jak wyciągną na remis to będę szczęśliwy.

1

Taka okazja na odzyskanie lidera a tu takie rzeczy, masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?