2

Trzeba poczekać, Arda też dopiero odpalił i widać tego efekty.

0

Kurcze, Vidal jest aż tak słaby? Nie wierzę w to..

0

Tylko że czasami to za wiele mówi.

2

Oby i koniec sezonu był udany, najlepiej zdobyć tryplet :)

19

Widać że mu bardzo zależy aby pomagać drużynie i zostawia sporo sił na boisku.

25

Myślałem że siatkę rozerwie, tak pociągnął z kopyta :D Oby tak dalej.

0

Czasami to śmiać mi się chce z tego As :)

0

Radość Lucho po golu Pique bezcenna :)

0

Forma Andresa z każdym meczem jest coraz to lepsza :)

0

Mimo tej porażki to Borussia ma naprawdę dobry, poukładany zespół.

0

Oby jak najwięcej razy znajdował się w odpowiednim miejscu i zdobywał gole ;)

0

To dobrze mu Lucho poradził :)

3

Dobrze że Pique się tam znalazł i to wcisnął :)

1

A jednak, Twierdza zdobyta!! :) Brawo Barca :) VeB!!!

6

Neymar dziś słabooo

0

Tak jest Piqueeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!

0

Ardaaaaaaaaaaaaa goooooooooooooool :)

0

Kiepsko to widzę.. :/

0

Oby w drugiej połowie się obudzili...

0

Nosz kurde :/

0

Ja pierdziele ale lipa gol Borussia.......

0

Masakraaaa

0

Luis co to było... :D

0

Była ręka ale szczęście...

0

Tak więc jazda Barca po 3 pkt :) Vamos!

2

Taa, to najważniejsze :D

1

Jego powrót do Barcy był strzałem w dziesiątkę, a uważam że będzie jeszcze lepiej.

3

Byle nie miał charakteru Zlatana :D

18

Kiedyś? On ma 31 lat już...

0

Ostanie najlepsze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?