Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba poczekać, Arda też dopiero odpalił i widać tego efekty.
0
Kurcze, Vidal jest aż tak słaby? Nie wierzę w to..
0
Tylko że czasami to za wiele mówi.
2
Oby i koniec sezonu był udany, najlepiej zdobyć tryplet :)
19
Widać że mu bardzo zależy aby pomagać drużynie i zostawia sporo sił na boisku.
25
Myślałem że siatkę rozerwie, tak pociągnął z kopyta :D Oby tak dalej.
0
Czasami to śmiać mi się chce z tego As :)
0
Radość Lucho po golu Pique bezcenna :)
0
Forma Andresa z każdym meczem jest coraz to lepsza :)
0
Mimo tej porażki to Borussia ma naprawdę dobry, poukładany zespół.
0
Oby jak najwięcej razy znajdował się w odpowiednim miejscu i zdobywał gole ;)
0
To dobrze mu Lucho poradził :)
3
Dobrze że Pique się tam znalazł i to wcisnął :)
1
A jednak, Twierdza zdobyta!! :) Brawo Barca :) VeB!!!
6
Neymar dziś słabooo
0
Tak jest Piqueeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!
0
Ardaaaaaaaaaaaaa goooooooooooooool :)
0
Kiepsko to widzę.. :/
0
Oby w drugiej połowie się obudzili...
0
Nosz kurde :/
0
Ja pierdziele ale lipa gol Borussia.......
0
Masakraaaa
0
Luis co to było... :D
0
Była ręka ale szczęście...
0
Tak więc jazda Barca po 3 pkt :) Vamos!
2
Taa, to najważniejsze :D
1
Jego powrót do Barcy był strzałem w dziesiątkę, a uważam że będzie jeszcze lepiej.
3
Byle nie miał charakteru Zlatana :D
18
Kiedyś? On ma 31 lat już...
0
Ostanie najlepsze :)