Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo dla Pique za decyzję!
0
"Połamana Barcelona" - ja pierdziele co za żenada.
4
I dobrze zrobi że odejdzie, niech sobie sami grają jak takie podejście mają do sprawy..
0
Oby udało mu się odpalić i udowodnić że zasługuje na grę w Barcelonie.
0
Będzie miał ciężko, ale jeśli tylko nasza obrona będzie dobrze pracować jak i on sam, to wszystko jest możliwe.
0
Teraz doskonale się za to odpłaca swoją postawą na boisku.
5
Dokładnie, też się zastanawiam nad tym.
0
Taa jasne najlepiej wypożyczyć, bez sensu to wszystko.
0
Czeka nas kolejna piłkarska uczta :)
11
Tylko się cieszyć z tego, niech to utrzyma :)
3
Nowy tatuaż z krwi :D
10
Ale informacje, Ronaldo strzelił 4 gole ogórkom bo inaczej się tego nazwać nie da, ale w końcu to maszyna jest :D
0
Taka jest prawda, gdyby nie on to to żadnego finału by nie doszli.
0
Nic dziwnego skoro jest Portugalczykiem.
0
Na Deportivo Digne, a na City Alba :)
0
Kurcze, wszystko fajnie, ale oby na pewno to wyleczył już na 100%..
13
Ten sezon jest już prawdopodobnie ostatnim dla Mathieu i Thomasa w Barcelonie, więc dobra opcja by go sprowadzić.
3
Jeśli będzie chciał tylko to da radę przebić Wszystkich ;)
0
Dobrze że trzyma formę.
3
Dobrze gada, polać mu.
0
Pewnie, lepiej kupić 34 letniego Srne a pozbyć się Vidala. Brawo.
0
Dokładnie, z Tarzanem tworzyli niesamowitą parę ŚO nie do przejścia :)
2
Ale to się fajne czyta, dobra robota :)
2
Szefuncio ostatnio też bez formy tak samo jak Busi, przyda mu się odpoczynek a z Pique niech gra Umtiti.
3
Ja na pewno bym takiej drogi nie wybrał, kasa to nie wszystko w życiu, na pewno nie dla mnie. Idiotyzmem jest właśnie patrzenie na świat poprzez kasę.
3
Masipa to trzyma tylko chyba kasa, bo ambicji to jakoś u niego nie widzę by coś osiągnąć i mieć w tym wkład, a jak wiadomo w Barcelonie nie dostaje praktycznie żadnych szans. Dziwię się naprawdę że nie chce regularnie grać w jakimś słabszym klubie np. z Holandii tylko siedzieć na ławie..
2
Bardzo dobrze powiedział i wierzę że się poprawi.
9
To już lepiej niech Marlon otrzyma szanse.
2
Akurat Suarez mógłby pomyśleć co robi i nie wdawać się w takie coś.
0
Też jak to przeczytałem to mocno się zdziwiłem, co za brednie.