0

Brawo dla Pique za decyzję!

0

"Połamana Barcelona" - ja pierdziele co za żenada.

4

I dobrze zrobi że odejdzie, niech sobie sami grają jak takie podejście mają do sprawy..

0

Oby udało mu się odpalić i udowodnić że zasługuje na grę w Barcelonie.

0

Będzie miał ciężko, ale jeśli tylko nasza obrona będzie dobrze pracować jak i on sam, to wszystko jest możliwe.

0

Teraz doskonale się za to odpłaca swoją postawą na boisku.

5

Dokładnie, też się zastanawiam nad tym.

0

Taa jasne najlepiej wypożyczyć, bez sensu to wszystko.

0

Czeka nas kolejna piłkarska uczta :)

11

Tylko się cieszyć z tego, niech to utrzyma :)

3

Nowy tatuaż z krwi :D

10

Ale informacje, Ronaldo strzelił 4 gole ogórkom bo inaczej się tego nazwać nie da, ale w końcu to maszyna jest :D

0

Taka jest prawda, gdyby nie on to to żadnego finału by nie doszli.

0

Nic dziwnego skoro jest Portugalczykiem.

0

Na Deportivo Digne, a na City Alba :)

0

Kurcze, wszystko fajnie, ale oby na pewno to wyleczył już na 100%..

13

Ten sezon jest już prawdopodobnie ostatnim dla Mathieu i Thomasa w Barcelonie, więc dobra opcja by go sprowadzić.

3

Jeśli będzie chciał tylko to da radę przebić Wszystkich ;)

0

Dobrze że trzyma formę.

3

Dobrze gada, polać mu.

0

Pewnie, lepiej kupić 34 letniego Srne a pozbyć się Vidala. Brawo.

0

Dokładnie, z Tarzanem tworzyli niesamowitą parę ŚO nie do przejścia :)

2

Ale to się fajne czyta, dobra robota :)

2

Szefuncio ostatnio też bez formy tak samo jak Busi, przyda mu się odpoczynek a z Pique niech gra Umtiti.

3

Ja na pewno bym takiej drogi nie wybrał, kasa to nie wszystko w życiu, na pewno nie dla mnie. Idiotyzmem jest właśnie patrzenie na świat poprzez kasę.

3

Masipa to trzyma tylko chyba kasa, bo ambicji to jakoś u niego nie widzę by coś osiągnąć i mieć w tym wkład, a jak wiadomo w Barcelonie nie dostaje praktycznie żadnych szans. Dziwię się naprawdę że nie chce regularnie grać w jakimś słabszym klubie np. z Holandii tylko siedzieć na ławie..

2

Bardzo dobrze powiedział i wierzę że się poprawi.

9

To już lepiej niech Marlon otrzyma szanse.

2

Akurat Suarez mógłby pomyśleć co robi i nie wdawać się w takie coś.

0

Też jak to przeczytałem to mocno się zdziwiłem, co za brednie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?