Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś Barca nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę i trzeba zgarnąć pewne 3 pkt pod nieobecność Leo. Vamos Barcelona!
2
Jutro nasi będą mieć mega siłę podczas meczu przekazaną od Arnolda :D
8
Dobrze się czytało :)
3
Oby rozegrał tam dobry sezon a później powrócił do Barcy.
0
Barca bez Leo może i traci, ale nadal jest bardzo silna.
0
Dobrze Lucho mówi, był okres że Leo nie mógł grać i nasi nie zawiedli, teraz wierzę że będzie tak samo. VeB!
1
Pamiętam jak przechodził do Barcy, zapewnienia że tutaj zakończy karierę, a teraz w Chelsea, mimo wszystko bardzo go lubię.
0
Oby, oby, niech się w końcu zakończy problem z kontuzjami u Leo :)
0
Niech się cieszą że Leo tam w ogóle gra, bo bez niego to by do żadnego finału nawet nie doszli..
0
Bardzo dobry artykuł, wszystko świetnie opisane.
18
Filipe jak wjechał w Leo to było dobrze, ale tutaj już mają pretensje do El Pistolero, żenada.
0
Bardzo dobra decyzja, to byłaby istna głupota by ryzykować jego zdrowie.
0
Oby to mu się udało :)
0
I dobrze że wszystko się wyjaśniło, choć takie zachowanie nie jest na poziomie nawet jeśli jest zły bo nie gra. Oby jeszcze zdołał pokazać na co go stać.
0
Cóż, kontuzja to najgorsze co może być, ale teraz drużyna będzie musiała sobie poradzić bez niego i wierzę że nasi nie zawiodą pod nieobecność kosmity.
1
Kończę ten temat z Tobą :) Pozdrawiam :)
1
Oj pomyliłeś się, bo to że nie sprawdzam odpowiedzi nie oznacza że nie mogę przeczytać w La Rambla, a to jest różnica bo nie wchodzę na konto by sprawdzać ;]
1
Taki cel że teraz już wiesz by nie odpowiadać ;]
1
Olewam? Ha dobry jesteś :) Gdzie jest napisane że mam sprawdzać i odpowiadać?
0
Super informacja.
1
Taka sprawa, dziś tak z ciekawości sprawdzam odpowiedzi na komentarze a tam kilkanaście stron odpowiedzi, ja tam nawet nie zaglądam i nie odpowiadam, więc szkoda że komentujecie :)
8
Tylko ciekawe co byłoby gdyby Messi nie zszedł.
0
Niech wraca do zdrowia, jest potrzebny drużynie.
0
Co za typ ja pierdziele haha beka :D
0
Mówiłem ostatnio że Real też straci w końcu punkty i może to być niedługo, udało się wczoraj i stracili z czego się cieszę, choć szkoda że naszym się nie udało zdobyć 3 pkt.
0
Opuszczenie boiska przez Busiego i Leo też były kluczowe.
0
Sergi jest po prostu fenomenalny, PO mu pasuje doskonale, oby tylko tak dalej grał.
0
Spotkania z Celta i Borussia na pewno nie będą łatwe, ale wierzę że Barca zdobędzie po 3 pkt.
0
Bez Leo to nie będzie to samo, ale nasi na pewno sobie poradzą, już raz tak było i osiągali świetne wyniki. Leo niech wraca do zdrowia.
21
Uff dobrze że to tylko takie coś.