0

Dziś Barca nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę i trzeba zgarnąć pewne 3 pkt pod nieobecność Leo. Vamos Barcelona!

2

Jutro nasi będą mieć mega siłę podczas meczu przekazaną od Arnolda :D

8

Dobrze się czytało :)

3

Oby rozegrał tam dobry sezon a później powrócił do Barcy.

0

Barca bez Leo może i traci, ale nadal jest bardzo silna.

0

Dobrze Lucho mówi, był okres że Leo nie mógł grać i nasi nie zawiedli, teraz wierzę że będzie tak samo. VeB!

1

Pamiętam jak przechodził do Barcy, zapewnienia że tutaj zakończy karierę, a teraz w Chelsea, mimo wszystko bardzo go lubię.

0

Oby, oby, niech się w końcu zakończy problem z kontuzjami u Leo :)

0

Niech się cieszą że Leo tam w ogóle gra, bo bez niego to by do żadnego finału nawet nie doszli..

0

Bardzo dobry artykuł, wszystko świetnie opisane.

18

Filipe jak wjechał w Leo to było dobrze, ale tutaj już mają pretensje do El Pistolero, żenada.

0

Bardzo dobra decyzja, to byłaby istna głupota by ryzykować jego zdrowie.

0

Oby to mu się udało :)

0

I dobrze że wszystko się wyjaśniło, choć takie zachowanie nie jest na poziomie nawet jeśli jest zły bo nie gra. Oby jeszcze zdołał pokazać na co go stać.

0

Cóż, kontuzja to najgorsze co może być, ale teraz drużyna będzie musiała sobie poradzić bez niego i wierzę że nasi nie zawiodą pod nieobecność kosmity.

1

Kończę ten temat z Tobą :) Pozdrawiam :)

1

Oj pomyliłeś się, bo to że nie sprawdzam odpowiedzi nie oznacza że nie mogę przeczytać w La Rambla, a to jest różnica bo nie wchodzę na konto by sprawdzać ;]

1

Taki cel że teraz już wiesz by nie odpowiadać ;]

1

Olewam? Ha dobry jesteś :) Gdzie jest napisane że mam sprawdzać i odpowiadać?

0

Super informacja.

1

Taka sprawa, dziś tak z ciekawości sprawdzam odpowiedzi na komentarze a tam kilkanaście stron odpowiedzi, ja tam nawet nie zaglądam i nie odpowiadam, więc szkoda że komentujecie :)

8

Tylko ciekawe co byłoby gdyby Messi nie zszedł.

0

Niech wraca do zdrowia, jest potrzebny drużynie.

0

Co za typ ja pierdziele haha beka :D

0

Mówiłem ostatnio że Real też straci w końcu punkty i może to być niedługo, udało się wczoraj i stracili z czego się cieszę, choć szkoda że naszym się nie udało zdobyć 3 pkt.

0

Opuszczenie boiska przez Busiego i Leo też były kluczowe.

0

Sergi jest po prostu fenomenalny, PO mu pasuje doskonale, oby tylko tak dalej grał.

0

Spotkania z Celta i Borussia na pewno nie będą łatwe, ale wierzę że Barca zdobędzie po 3 pkt.

0

Bez Leo to nie będzie to samo, ale nasi na pewno sobie poradzą, już raz tak było i osiągali świetne wyniki. Leo niech wraca do zdrowia.

21

Uff dobrze że to tylko takie coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?