Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie bardzo dobrze że tak się stało :D
0
Ale o Leo powiedział he he :D
0
A znając życie UEFA dowali karę Barcelonie..
2
Oby udało mu się pobić rekord :)
4
Dałbym 9 El Pistolero ;)
0
Będzie miał ciężko, ale będę mu kibicował by się udało.
6
Leo jest niesamowity, to co wyprawia na boisku nie da się nawet opisać.
3
Mam nadzieję że kiedyś powróci do Barcy, tylko pytanie ile będzie kosztował...
3
Legia to dała popis.. :D
3
Taa ciekawe w jaki niby sposób miałby pomóc.
2
Co się dziwić skoro to Barca do nich zawita.
0
Tylko 10 sekund różnicy wszędzie :D
0
Nie sądzę by ten karny nawet strzelony im pomógł ;)
3
Różnica liczby podań miazga :D
0
Nieźle? Zajebiście! :)
0
Jego bramka wczoraj to majstersztyk, kapitalnie to uderzył.
1
Z taką grą jak wczoraj Barca może wszystko :)
0
Brawo dla Lucho że tak kapitalnie zarządza drużyną :)
9
Wielkie brawa dla Matsa :)
2
Owszem możecie, ale potem jak się wkurzycie to są skutki uboczne dla rywala :D
0
Co tu dużo pisać, mistrz :)
0
Barco jesteś wielka!!!!!!!!!! Coś pięknego dziś :) VeB!!!!!
0
Suarezzzz masakra dziś !!!!!!!!!! :D
2
Neymar kozak dziś :)
0
Ależ to zrobił skubaniec :D
0
El Pistoleroooooooo co za goooooooooooool :)
0
Ale go Pique zrobił :D
0
Trening na Camp Nou :D
0
Hahaha Messi hat-trick :D Manitaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Iniestaaaaaaaaaa aale gooooooooool :)