0

W sumie bardzo dobrze że tak się stało :D

0

Ale o Leo powiedział he he :D

0

A znając życie UEFA dowali karę Barcelonie..

2

Oby udało mu się pobić rekord :)

4

Dałbym 9 El Pistolero ;)

0

Będzie miał ciężko, ale będę mu kibicował by się udało.

6

Leo jest niesamowity, to co wyprawia na boisku nie da się nawet opisać.

3

Mam nadzieję że kiedyś powróci do Barcy, tylko pytanie ile będzie kosztował...

3

Legia to dała popis.. :D

3

Taa ciekawe w jaki niby sposób miałby pomóc.

2

Co się dziwić skoro to Barca do nich zawita.

0

Tylko 10 sekund różnicy wszędzie :D

0

Nie sądzę by ten karny nawet strzelony im pomógł ;)

3

Różnica liczby podań miazga :D

0

Nieźle? Zajebiście! :)

0

Jego bramka wczoraj to majstersztyk, kapitalnie to uderzył.

1

Z taką grą jak wczoraj Barca może wszystko :)

0

Brawo dla Lucho że tak kapitalnie zarządza drużyną :)

9

Wielkie brawa dla Matsa :)

2

Owszem możecie, ale potem jak się wkurzycie to są skutki uboczne dla rywala :D

0

Co tu dużo pisać, mistrz :)

0

Barco jesteś wielka!!!!!!!!!! Coś pięknego dziś :) VeB!!!!!

0

Suarezzzz masakra dziś !!!!!!!!!! :D

2

Neymar kozak dziś :)

0

Ależ to zrobił skubaniec :D

0

El Pistoleroooooooo co za goooooooooooool :)

0

Ale go Pique zrobił :D

0

Trening na Camp Nou :D

0

Hahaha Messi hat-trick :D Manitaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Iniestaaaaaaaaaa aale gooooooooool :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?