Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdziele :D
3
Chciałbym aby Leo jeszcze pograł w Barcelonie z 8 lat, marzenie heh ;)
5
Oby w 2018 w końcu Argentyna z Leo na czele w końcu sięgnęła po tytuł.
2
Oby to nie było nic poważnego.
11
Ale El Pistolero jest dzik :D
2
Leo powrót mistrza hehe
0
Świetny artykuł tym razem, dobrze się czytało i ładnie to opisane.
0
Zapewne ten jego uśmiech :DD
0
Nikt nie chciał 2 by pech z Douglasa nie przeszedł na niego hehe.
0
Zajebista jest kadra, czuję że to będzie piękny sezon :)
1
Ale Balotelli nisko upadł :D
0
Oby po sezonie Halilovic wrócił do Barcy.
0
O Leo to chyba każdy nowy zawodnik Barcy wypowiada się z zachwytem, ale co tu się dziwić ;)
0
Szkoda mi Martina, tak bardzo na niego liczyłem że mu się uda w Barcelonie, to samo Bartra i Sandro.
3
Znakomicie to wszystko jest opisane, dobra robota :)
5
Chociaż jest bardzo ambitny.
2
Szef ze swoim charakterem idealnie by się nadawał na trenera :)
3
Bez sensu go znowu wypożyczać, albo dostaje szansę albo też nie, bo po co ma się marnować na ławce. Oby Rafa pokazał że zasługuje na miejsce w składzie.
1
Isco Malaga? Serio? Aż tak nisko?
25
Real wydał x10 więcej, a pucharów jak napłakał :)
1
I pomyśleć że był już praktycznie na wylocie z klubu :)
7
David Villa to był mój ulubieniec jak dołączył do Barcy :)
5
Wygrać tyle i praktycznie nie grać to same dobre chwile :D
2
Hahahah ja pierdziele :D
https://www.facebook.com/scigaczpl/videos/vb.185480630362/10157286033945363/?type=2&theater
2
Zdecydowanie za dużo ten Pan kłapie buzią, nie podoba mi się takie coś u trenerów.
0
22 to według mnie najlepsza pora na klasyk.
1
Przedłużenie kontraktu z Lucho powinno być też priorytetem i mam nadzieję że tak się niedługo stanie.
2
Cóż, to teraz tylko czekać na jego bramki i asysty ;)
0
Nareszcie :) Teraz można zamykać kadrę ze spokojem ;)
4
Caceres, Henrique, Keirrison, Czyhrynski te transfery przejdą do historii :D