0

Ja pierdziele :D

3

Chciałbym aby Leo jeszcze pograł w Barcelonie z 8 lat, marzenie heh ;)

5

Oby w 2018 w końcu Argentyna z Leo na czele w końcu sięgnęła po tytuł.

2

Oby to nie było nic poważnego.

11

Ale El Pistolero jest dzik :D

2

Leo powrót mistrza hehe

0

Świetny artykuł tym razem, dobrze się czytało i ładnie to opisane.

0

Zapewne ten jego uśmiech :DD

0

Nikt nie chciał 2 by pech z Douglasa nie przeszedł na niego hehe.

0

Zajebista jest kadra, czuję że to będzie piękny sezon :)

1

Ale Balotelli nisko upadł :D

0

Oby po sezonie Halilovic wrócił do Barcy.

0

O Leo to chyba każdy nowy zawodnik Barcy wypowiada się z zachwytem, ale co tu się dziwić ;)

0

Szkoda mi Martina, tak bardzo na niego liczyłem że mu się uda w Barcelonie, to samo Bartra i Sandro.

3

Znakomicie to wszystko jest opisane, dobra robota :)

5

Chociaż jest bardzo ambitny.

2

Szef ze swoim charakterem idealnie by się nadawał na trenera :)

3

Bez sensu go znowu wypożyczać, albo dostaje szansę albo też nie, bo po co ma się marnować na ławce. Oby Rafa pokazał że zasługuje na miejsce w składzie.

1

Isco Malaga? Serio? Aż tak nisko?

25

Real wydał x10 więcej, a pucharów jak napłakał :)

1

I pomyśleć że był już praktycznie na wylocie z klubu :)

7

David Villa to był mój ulubieniec jak dołączył do Barcy :)

5

Wygrać tyle i praktycznie nie grać to same dobre chwile :D

2

Zdecydowanie za dużo ten Pan kłapie buzią, nie podoba mi się takie coś u trenerów.

0

22 to według mnie najlepsza pora na klasyk.

1

Przedłużenie kontraktu z Lucho powinno być też priorytetem i mam nadzieję że tak się niedługo stanie.

2

Cóż, to teraz tylko czekać na jego bramki i asysty ;)

0

Nareszcie :) Teraz można zamykać kadrę ze spokojem ;)

4

Caceres, Henrique, Keirrison, Czyhrynski te transfery przejdą do historii :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?