19

Coś musi mówić, nie powie wprost że idzie do Barcy.

1

Jak zawsze mi się podobają artykuły autora, tak ten kompletnie nie.

2

Oby Szef zagrał bo dziś przyda się jego doświadczenie, ogólnie bardzo dobry skład.

2

Czyli pierwszą drużyną z wielkiej trójki, która jako pierwsza straciła punkty i to na samym początku sezonu, jest Atletico. Nie sądziłem że nastąpi to tak szybko.

0

Czyli Paco jest coraz bliżej Barcelony, tylko czekać na oficjalny komunikat.

0

Wierzę że nasi dziś sobie poradzą i zdobędą 3 pkt. na tym trudnym terenie. Vamos Barca!

0

Ciekawe czy Douglas wystrzeli w Valencii :D

0

Edwin to był bramkarz, pamiętam jego interwencje na bramce w United, coś pięknego.

0

Brawo dla Ter Stegena, dobrze się zachował.

5

Oby tylko skończyło się na wypożyczeniu, ma potencjał by grać w Barcelonie ale potrzebuje dużo minut.

2

16 mln to i tak bardzo dobry interes.

0

Oby jutro nasi zagrali dobrą piłkę i zdobyli 3 pkt.

2

Szkoda, akurat teraz Arda pokazuje się z dobrej strony.

2

Za rok wróci do podstawowego składu Barcy :D

0

Dobrze że klub się zabezpieczył na wypadek braku gdy Sampera, oby wrócił lepszy.

1

Skoro wolał iść do City to jego wybór, nikt nikogo na siłę trzymać nie będzie przecież.

0

Już się nie mogę doczekać LM :)

0

Można czasami nie przepadać za Ronaldo, ale fajnie że chce grać aż do 41 roku życia, takich piłkarzy jak Messi i Ronaldo chciałoby się oglądać zawsze.

2

Cóż, zostaje mu tylko życzyć powodzenia w Barcelonie ;)

0

Po akcji z kiedyś to wierzę mu :D

0

Świetny bramkarz, odwalił kawał dobrej roboty w Barcelonie, ale też Barca zrobiła dobry interes zyskując tyle kasy.

0

Powodzenia dla niego :) Osobiście mam nadzieję że Mats nie da mu szans ;)

0

Teraz na pewno jeden i drugi będzie zadowolony.

0

Ciekawe co tam Leo wymyśli na mecz, asysta, gol? Chętnie zobaczę to i to :)

0

Zobaczymy ile sobie pogra i czy zagrozi jakoś Niemcowi, dla mnie Mats numer 1.

0

Fajnie że dołączy do Barcy, na pewno się przyda.

0

Wątpię by to na niego jakoś negatywnie wpłynęło wiedząc że będzie transfer do Barcy :D

1

Akurat Pique powiedział samą prawdę.

18

Znowu City, Bravo stanie przeciwko Barcelonie będzie ciekawie, i wiadome Lucho kontra Pep :)

0

Dokładnie, zarabiają taką grubą kasę i narzekają :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?