Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja tam wierzę że jak tylko Ter Stegen zacznie regularnie bronić, to dopiero pokaże na co go stać.
0
Tam by pewnie miał miejsce w składzie i to byłoby najlepsze rozwiązanie dla niego.
0
Oby nasi z nimi rozegrali kolejny wielki mecz :)
0
W końcu coś ruszyło, teraz tylko czekać na oficjalne informacje.
0
Skończy się tym że zostanie xD
1
Skarga na Barcę, ale beka z nich :D
0
Tylko po co on takie coś mówi?
0
Takie są skutki bogactwa na bramce.
4
Zabezpieczenie musi być, dlatego to dobra decyzja.
2
Wyjdzie w praniu wszystko :D
0
Tylko że bez Leo ta rep. nic nie potrafi zrobić he he.
0
Pep i Lucho dali Barcelonie wszystko co najlepsze w ostatnich latach, oby Enrique nadal odnosił sukcesy z Barcą :)
0
Niech ten temat napastnika się wreszcie zakończy bo to już nudne jest.
2
Ledwo co zmienił klub i już kontuzja, ale ma pecha.
2
Jak Paco oszalał to niech coś robi w tej sprawie.
0
Niech tam z City wygra Ligę :)
3
Piękny gol, ale Leo to nikt nie przebije pod tym względem w Barcelonie :)
2
Powiedział samą prawdę.
2
To u niego już norma :)
4
Jego powrót do Barcy musi być obowiązkowy, on kiedyś będzie graczem klasy światowej, oby klub tego nie spaprał.
16
Nie sądziłem że tak długo będzie to wszystko trwało, pozostaje nadal czekać.
1
Byle tylko nie doznał kontuzji, bo Lucho tego zapewne nie chciałby.
4
Niech odpoczywa, dobrze że Arda odpalił więc nie powinno być powodu do niepokoju.
10
Deulofeu pamiętam jak o nim było głośno że styl ma ala Ronaldo, a teraz cisza.
0
A jednak ktoś z wielkiej trójki stracił punkty na początku, szkoda że Atletico ;)
2
Roberto, Suarez i Messi miazga po prostu.
2
Oby Mats był już w pełni dostępny na niedzielę i to on bronił.
4
Messi - Biały żarłacz :D
1
Trzecia bramka naprawdę niezła :)
8
Teraz czas na Ter Stegena :)