0

Ajjj Suarez blisko.

0

Jazda Barca po zwycięstwo! :)

0

Ta debata bramkarska się chyba nigdy nie skończy.

5

Oby tam kontuzje go omijały.

3

Messi idealna forma to gwarancja bramek i niesamowitych podań :D

5

Oby w końcu mu się udała dalsza kariera, swoją drogą dziwnie wygląda w tych włosach, przyzwyczaiłem się do prawie łysego :D

3

Nareszcie zaczyna się oficjalnie sezon i mecze o wysoką stawkę, oby nasi dziś wygrali. Vamos Barca!

6

Czas najwyższy na to, najgorszy transfer, totalne nieporozumienie.

3

Oby Lucho poprowadził Barce w tym sezonie po tryplet :)

2

Messi dał warunek: wrócę jak Higuain nie będzie grał :D

0

Kurcze, wydawało się że będzie super transfer a tu takie coś.. może jeszcze się zmieni sytuacja, oby.

2

Fajnie byłoby gdyby jutro znowu coś z wolnego strzelił :D Uwielbiam takie gole w jego wykonaniu :)

2

Podziwiam Busiego za to co osiągnął w piłce czyli wszystko co się da, szkoda że jest pomijany w wyróżnieniach, ale cóż, nie to jest najważniejsze, lepsze są na pewno zdobyte puchary i pomoc drużynie :)

0

Dla naszych z przodu to lepiej :)

2

Przy piłce akurat to utrzymać się więcej będą mieć problem, ale niech próbują :)

0

Bardzo cenię tego zawodnika, ale jutro niech przegrają.

0

Oby tylko da decyzja była dobra, ale lekarze wiedzą co robią zapewne bardzo dobrze.

17

Ok może i nie zamierzają, ale jak wpłynie odpowiednie oferta i sam zawodnik chce odejść to wszystko może się zmienić błyskawicznie, poczekamy zobaczymy.

0

Wielka afera i szybkie zakończenie.

0

Ciekawe czy uda mu się wygrać już w tym sezonie Ligę.

8

Messi ostatnio dał radę z Sampdorią, to czemu teraz Suarez ma tego nie uczynić? :) Oby mu się udało.

5

Jeśli to prawda to coś pięknego :)

2

Jeśli to prawda to sorry ale tyle szumu, że nie wróci już, a tu nagle moment zmiana zdania, mimo wszystko szanuję Leo i życzę mu aby w 2018 się udało.

4

Jak Mathieu ma zagrać i tak jak ostatnio to ciekawie by nie było. Pique-Umtiti fajnie by to wyglądało.

2

Wątpię że Arsenal dałby za niego 12 mln, ale gdyby tak się stało, to lepiej nie widzę, Mathieu odchodzi a na jego miejsce wykupić na stałe Marlona i po sprawie.

2

Dobrze powiedział o Pogbie, te kwoty są po prostu chore, ale cóż będzie jeszcze gorzej i tak na pewno.

7

Fajnie byłoby gdyby poszedł do klubu który da mu gwarancję występów co mecz, to by wpłynęło na jego rozwój i zdobył cenne doświadczenie co jest mu jeszcze potrzebne.

2

Dobry artykuł, fajnie się czytało. Dla mnie to Mats Liga a Bravo LM + PK, tylko czy taki układ przejdzie? Nawet nie jest wiadome co planuje Lucho, trzeba czekać, jaką decyzję podejmie taką trzeba uszanować.

2

Digne najlepsza opcja na ten moment, mam nadzieję że się dobrze zaprezentuje i zdobędzie zaufanie Enrique.

0

Dziwię się że Mathieu taka ocena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?