Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajjj Suarez blisko.
0
Jazda Barca po zwycięstwo! :)
0
Ta debata bramkarska się chyba nigdy nie skończy.
5
Oby tam kontuzje go omijały.
3
Messi idealna forma to gwarancja bramek i niesamowitych podań :D
5
Oby w końcu mu się udała dalsza kariera, swoją drogą dziwnie wygląda w tych włosach, przyzwyczaiłem się do prawie łysego :D
3
Nareszcie zaczyna się oficjalnie sezon i mecze o wysoką stawkę, oby nasi dziś wygrali. Vamos Barca!
6
Czas najwyższy na to, najgorszy transfer, totalne nieporozumienie.
3
Oby Lucho poprowadził Barce w tym sezonie po tryplet :)
2
Messi dał warunek: wrócę jak Higuain nie będzie grał :D
0
Kurcze, wydawało się że będzie super transfer a tu takie coś.. może jeszcze się zmieni sytuacja, oby.
2
Fajnie byłoby gdyby jutro znowu coś z wolnego strzelił :D Uwielbiam takie gole w jego wykonaniu :)
2
Podziwiam Busiego za to co osiągnął w piłce czyli wszystko co się da, szkoda że jest pomijany w wyróżnieniach, ale cóż, nie to jest najważniejsze, lepsze są na pewno zdobyte puchary i pomoc drużynie :)
0
Dla naszych z przodu to lepiej :)
2
Przy piłce akurat to utrzymać się więcej będą mieć problem, ale niech próbują :)
0
Bardzo cenię tego zawodnika, ale jutro niech przegrają.
0
Oby tylko da decyzja była dobra, ale lekarze wiedzą co robią zapewne bardzo dobrze.
17
Ok może i nie zamierzają, ale jak wpłynie odpowiednie oferta i sam zawodnik chce odejść to wszystko może się zmienić błyskawicznie, poczekamy zobaczymy.
0
Wielka afera i szybkie zakończenie.
0
Ciekawe czy uda mu się wygrać już w tym sezonie Ligę.
8
Messi ostatnio dał radę z Sampdorią, to czemu teraz Suarez ma tego nie uczynić? :) Oby mu się udało.
5
Jeśli to prawda to coś pięknego :)
2
Jeśli to prawda to sorry ale tyle szumu, że nie wróci już, a tu nagle moment zmiana zdania, mimo wszystko szanuję Leo i życzę mu aby w 2018 się udało.
4
Jak Mathieu ma zagrać i tak jak ostatnio to ciekawie by nie było. Pique-Umtiti fajnie by to wyglądało.
2
Wątpię że Arsenal dałby za niego 12 mln, ale gdyby tak się stało, to lepiej nie widzę, Mathieu odchodzi a na jego miejsce wykupić na stałe Marlona i po sprawie.
2
Dobrze powiedział o Pogbie, te kwoty są po prostu chore, ale cóż będzie jeszcze gorzej i tak na pewno.
7
Fajnie byłoby gdyby poszedł do klubu który da mu gwarancję występów co mecz, to by wpłynęło na jego rozwój i zdobył cenne doświadczenie co jest mu jeszcze potrzebne.
2
Dobry artykuł, fajnie się czytało. Dla mnie to Mats Liga a Bravo LM + PK, tylko czy taki układ przejdzie? Nawet nie jest wiadome co planuje Lucho, trzeba czekać, jaką decyzję podejmie taką trzeba uszanować.
2
Digne najlepsza opcja na ten moment, mam nadzieję że się dobrze zaprezentuje i zdobędzie zaufanie Enrique.
0
Dziwię się że Mathieu taka ocena.