Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby na koniec sezonu zdobył z drużyną tryplet.
1
Ciekawe jak to się w końcu zakończy, czy Munir jednak otrzyma szansę czy też klub sprowadzi tego czwartego napastnika. Zobaczymy.
2
Oby Lucho został z Barcą jeszcze na długie lata.
7
Umtiti da radę na pewno z Betisem :)
4
Przypominam że Ter Stegen również bronił karne.
0
Arda zaczyna pokazywać swoją najlepszą wersję, dobrze że go klub nie sprzedał :)
2
Pięknie, mamy to :) VeB!
1
Messi z główki to jest coś :D
2
Leoooooooooooo Messi goooooooooool :)
0
Ależ to była szansa, Arda szaleje :P
0
Sprzedawajcie nadal Arde :)
1
Ardaaa co za gol!!!!!!!
2
Uuu to była nasza rezerwowa?:D
0
Bravo!!!!!!!!!!!!
1
Karny, ale lipa.
0
Ardaaaaaaaaaaaaaaaa goooooooooool :)
0
Umtiti i Gomes wow nieźle :) Jazda Barca po pierwsze trofeum w tym sezonie. Vamos!
2
Ha jak zawsze praktycznie te brukowce nazmyślają byle tylko interes się kręcił, ale ja jestem z tej informacji zadowolony.
0
Jakie to denerwujące jest te newsy, raz że tak a za chwilę co innego..
0
He ciekawe kto następny będzie, co róż to ktoś nowy ;D
8
Jak już brać, to takiego Alvesa, Areola jest młody i po co ma siedzieć na ławie gdyby Ter Stegen miał pierwszy skład.
5
W City będzie miał pierwszy skład, Mats w Barcelonie to samo i obaj powinni być zadowoleni.
1
Pytanie czy Munir i Samper by tam coś grali w ogóle.
2
Oby jutro nasi mogli świętować :)
2
Dziwię się że jeszcze kibice Nietoperzy wytrzymują to rozsprzedawanie składu.
3
Alves zdecydowanie lepszy.
0
Oby tylko go wykupili po sezonie.
0
Te odpowiedzi Lucho są po prostu mistrzowskie! :)
2
Jeśli miałby tam pierwszy skład lub bardzo częste występy, to jest to bardzo dobra opcja dla niego by się nadal rozwijać i zdobywać doświadczenie.
1
Jeśli Ter Stegen ma mieć pierwszy skład, to innego wyjścia nie ma tylko odejście Bravo, jest dobry by być na ławce, a obaj się nie pogodzą swoimi rolami w Barcelonie.