0

Oby na koniec sezonu zdobył z drużyną tryplet.

1

Ciekawe jak to się w końcu zakończy, czy Munir jednak otrzyma szansę czy też klub sprowadzi tego czwartego napastnika. Zobaczymy.

2

Oby Lucho został z Barcą jeszcze na długie lata.

7

Umtiti da radę na pewno z Betisem :)

4

Przypominam że Ter Stegen również bronił karne.

0

Arda zaczyna pokazywać swoją najlepszą wersję, dobrze że go klub nie sprzedał :)

2

Pięknie, mamy to :) VeB!

1

Messi z główki to jest coś :D

2

Leoooooooooooo Messi goooooooooool :)

0

Ależ to była szansa, Arda szaleje :P

0

Sprzedawajcie nadal Arde :)

1

Ardaaa co za gol!!!!!!!

2

Uuu to była nasza rezerwowa?:D

0

Bravo!!!!!!!!!!!!

1

Karny, ale lipa.

0

Ardaaaaaaaaaaaaaaaa goooooooooool :)

0

Umtiti i Gomes wow nieźle :) Jazda Barca po pierwsze trofeum w tym sezonie. Vamos!

2

Ha jak zawsze praktycznie te brukowce nazmyślają byle tylko interes się kręcił, ale ja jestem z tej informacji zadowolony.

0

Jakie to denerwujące jest te newsy, raz że tak a za chwilę co innego..

0

He ciekawe kto następny będzie, co róż to ktoś nowy ;D

8

Jak już brać, to takiego Alvesa, Areola jest młody i po co ma siedzieć na ławie gdyby Ter Stegen miał pierwszy skład.

5

W City będzie miał pierwszy skład, Mats w Barcelonie to samo i obaj powinni być zadowoleni.

1

Pytanie czy Munir i Samper by tam coś grali w ogóle.

2

Oby jutro nasi mogli świętować :)

2

Dziwię się że jeszcze kibice Nietoperzy wytrzymują to rozsprzedawanie składu.

3

Alves zdecydowanie lepszy.

0

Oby tylko go wykupili po sezonie.

0

Te odpowiedzi Lucho są po prostu mistrzowskie! :)

2

Jeśli miałby tam pierwszy skład lub bardzo częste występy, to jest to bardzo dobra opcja dla niego by się nadal rozwijać i zdobywać doświadczenie.

1

Jeśli Ter Stegen ma mieć pierwszy skład, to innego wyjścia nie ma tylko odejście Bravo, jest dobry by być na ławce, a obaj się nie pogodzą swoimi rolami w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?