Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Oby tylko ta kontuzja nie popsuła mu planu na cały sezon.
2
Myślę że by sobie poradził gdyby przyszedł, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
2
Już ma 25 lat? Kiedy to zleciało, i jak zwykle pewnie w ostateczności nic za niego nie dostanie klub bo skończy się na wypożyczeniach i potem wolna karta.
5
Ja pierdziele kolejny pech jego, mimo wszystko liczę że to on będzie w tym sezonie pierwszym bramkarzem.
0
Będzie miała Barca z niego pożytek :)
2
Wczoraj ładnie zagrał :)
6
Mocno zdziwiony jestem tym że Villarreal zwolniło Marcelino, ale to ich decyzja.
2
Arda wczoraj naprawdę rozegrał znakomity mecz na tej pozycji, oby tylko teraz częściej tam go Lucho ustawiał, widać że mu to odpowiada.
3
Akurat Czarna perła to dobry pomysł ;)
7
A asysta do Suareza palce lizać.
4
Też bym się bardzo cieszył ;) Oby mu się udała kariera w Barcelonie :)
2
Lux jest wygrana :) VeB! :)
2
Poprzeczka Suareza z wolnego :P
0
Douglas :D
1
Kurde faktycznie, mój błąd, dzięki :D
1
Kurcze Sampa gol i 3-2. Każdy z bramkarzy po straconym golu :P
2
I znowu słupek masakra :D
0
Ajjj poprzeczka Ardy.
6
W końcu Umtiti i Gomes!!! :)
0
Fuck już myślałem że wpadnie do bramki dobrze że Masip zdążył :D
1
Ja pierdziele Messi co gol z wolnego!!!!!!!!!! :)
1
Sampa gol i mamy 2-1.
1
Leoooooooooooooo Messi goooooooooooool :)
1
Messi cóż za podanie... :)
3
El Pistoleroooooooooooooo gooooooooooooool :)
1
Opóźnienie tu że szok :D Ponad minuta :D
2
Kostasa Manolasa dobrze się to rymuje :D
15
Ja sobie nawet nie wyobrażam by Barca go nie wykupiła, to przyszłość Barcy..
23
Czy jest powód czy też nie ja i tak zawsze oglądam Barce, nawet jak mają grać z 4-ligowcem.
3
Ciekaw jestem jak zaprezentuje się Umtiti :)