9

Oby tylko ta kontuzja nie popsuła mu planu na cały sezon.

2

Myślę że by sobie poradził gdyby przyszedł, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

2

Już ma 25 lat? Kiedy to zleciało, i jak zwykle pewnie w ostateczności nic za niego nie dostanie klub bo skończy się na wypożyczeniach i potem wolna karta.

5

Ja pierdziele kolejny pech jego, mimo wszystko liczę że to on będzie w tym sezonie pierwszym bramkarzem.

0

Będzie miała Barca z niego pożytek :)

2

Wczoraj ładnie zagrał :)

6

Mocno zdziwiony jestem tym że Villarreal zwolniło Marcelino, ale to ich decyzja.

2

Arda wczoraj naprawdę rozegrał znakomity mecz na tej pozycji, oby tylko teraz częściej tam go Lucho ustawiał, widać że mu to odpowiada.

3

Akurat Czarna perła to dobry pomysł ;)

7

A asysta do Suareza palce lizać.

4

Też bym się bardzo cieszył ;) Oby mu się udała kariera w Barcelonie :)

2

Lux jest wygrana :) VeB! :)

2

Poprzeczka Suareza z wolnego :P

0

Douglas :D

1

Kurde faktycznie, mój błąd, dzięki :D

1

Kurcze Sampa gol i 3-2. Każdy z bramkarzy po straconym golu :P

2

I znowu słupek masakra :D

0

Ajjj poprzeczka Ardy.

6

W końcu Umtiti i Gomes!!! :)

0

Fuck już myślałem że wpadnie do bramki dobrze że Masip zdążył :D

1

Ja pierdziele Messi co gol z wolnego!!!!!!!!!! :)

1

Sampa gol i mamy 2-1.

1

Leoooooooooooooo Messi goooooooooooool :)

1

Messi cóż za podanie... :)

3

El Pistoleroooooooooooooo gooooooooooooool :)

1

Opóźnienie tu że szok :D Ponad minuta :D

2

Kostasa Manolasa dobrze się to rymuje :D

15

Ja sobie nawet nie wyobrażam by Barca go nie wykupiła, to przyszłość Barcy..

23

Czy jest powód czy też nie ja i tak zawsze oglądam Barce, nawet jak mają grać z 4-ligowcem.

3

Ciekaw jestem jak zaprezentuje się Umtiti :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?