0

Abi na trybunach :)

0

Oby dziś dobrze zacząć od wygranej i dobrze zakończyć jako Mistrz ;)

0

Pierwszy raz o nim słyszę, co to kurna ma być, po co on potrzebny, już lepiej wykupić Marlona.

2

Cóż Lucho decyduje i wie dobrze co robi, choć dla mnie ten transfer to bezsens, w dodatku za taką kasę, ale ja nie płacę :)

0

Może jakieś końcowe minuty otrzyma :)

0

Dobry skład, jazda Barca po 3 pkt! Oby bez kontuzji.

0

Kurde, szkoda że o Alvesu już cisza :/

0

Douglas to się nasiedzi w życiu na ławce :D

1

Bardzo dobry skład, liczę na 3-0 :)

0

Widzę Redakcja spać nie mogła :D

2

Oby zaczęli w jak najlepszy sposób czyli od zdobycia 3 pkt. Vamos Barca!

10

Jeśli on ma przyjść za 12 baniek to niech lepiej nikt nie przychodzi, a tak serio najlepiej niech przyjdzie Alves.

0

Aż miło się czyta takie słowa o Umtiti :)

2

Ale będzie płacz, masakra :D

4

Dali radę ostatnie lata, to i teraz będzie zapewne to samo, ale wiadome szkoda gdy zawodnik jest kontuzjowany.

0

Bardzo przyjemny wywiad :D

4

Skończy się na tym że Munir otrzyma szansę :)

14

Real myśli że jest najlepszy w historii jeśli chodzi o trofea, ale pomalutku i to Barca wskoczy na to miejsce, a oni się obudzą z ręką w nocniku :D

3

Jak dla mnie 12 mln to dużo jak za rezerwowego, to już lepszy Alves, mimo iż starszy to tańszy i zna doskonale ligę. Ale niech robią jak chcą, to oni rządzą klubem.

0

W końcu rusza Liga :)

10

Wspaniały trener, szkoda że mu się nie udało wygrać z Atletico LM ale mam nadzieję że jeszcze to osiągnie.

0

Będzie miał trudno, ale ciężką pracą może to zmienić.

3

Undiano i Lahoz to dla mnie totalna porażka.

1

Miejmy nadzieję że Enrique wymyśli odpowiedni plan działania.

2

A niech to się wreszcie zakończy.

4

I tak ma być :) A inne osoby niech go nadal sprzedają :) Zobaczymy jak nadal będzie sobie radził.

0

Wstyd mi że chciałem by odszedł wtedy w styczniu.. ;) Ale człowiek się chociaż nauczy czegoś :) Brawo dla Lucho :)

2

Nic tylko życzyć mu kolejnych 100 :)

63

Lepsze to niż kontuzja :D

5

Oby dobrze mu się tam w City układało, a co do Masipa to na Betis by dał radę przecież.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?