Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Abi na trybunach :)
0
Oby dziś dobrze zacząć od wygranej i dobrze zakończyć jako Mistrz ;)
0
Pierwszy raz o nim słyszę, co to kurna ma być, po co on potrzebny, już lepiej wykupić Marlona.
2
Cóż Lucho decyduje i wie dobrze co robi, choć dla mnie ten transfer to bezsens, w dodatku za taką kasę, ale ja nie płacę :)
0
Może jakieś końcowe minuty otrzyma :)
0
Dobry skład, jazda Barca po 3 pkt! Oby bez kontuzji.
0
Kurde, szkoda że o Alvesu już cisza :/
0
Douglas to się nasiedzi w życiu na ławce :D
1
Bardzo dobry skład, liczę na 3-0 :)
0
Widzę Redakcja spać nie mogła :D
2
Oby zaczęli w jak najlepszy sposób czyli od zdobycia 3 pkt. Vamos Barca!
10
Jeśli on ma przyjść za 12 baniek to niech lepiej nikt nie przychodzi, a tak serio najlepiej niech przyjdzie Alves.
0
Aż miło się czyta takie słowa o Umtiti :)
2
Ale będzie płacz, masakra :D
4
Dali radę ostatnie lata, to i teraz będzie zapewne to samo, ale wiadome szkoda gdy zawodnik jest kontuzjowany.
0
Bardzo przyjemny wywiad :D
4
Skończy się na tym że Munir otrzyma szansę :)
14
Real myśli że jest najlepszy w historii jeśli chodzi o trofea, ale pomalutku i to Barca wskoczy na to miejsce, a oni się obudzą z ręką w nocniku :D
3
Jak dla mnie 12 mln to dużo jak za rezerwowego, to już lepszy Alves, mimo iż starszy to tańszy i zna doskonale ligę. Ale niech robią jak chcą, to oni rządzą klubem.
0
W końcu rusza Liga :)
10
Wspaniały trener, szkoda że mu się nie udało wygrać z Atletico LM ale mam nadzieję że jeszcze to osiągnie.
0
Będzie miał trudno, ale ciężką pracą może to zmienić.
3
Undiano i Lahoz to dla mnie totalna porażka.
1
Miejmy nadzieję że Enrique wymyśli odpowiedni plan działania.
2
A niech to się wreszcie zakończy.
4
I tak ma być :) A inne osoby niech go nadal sprzedają :) Zobaczymy jak nadal będzie sobie radził.
0
Wstyd mi że chciałem by odszedł wtedy w styczniu.. ;) Ale człowiek się chociaż nauczy czegoś :) Brawo dla Lucho :)
2
Nic tylko życzyć mu kolejnych 100 :)
63
Lepsze to niż kontuzja :D
5
Oby dobrze mu się tam w City układało, a co do Masipa to na Betis by dał radę przecież.