Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma co go tak wypożyczać, trzeba mu dawać szanse.
2
Kiedyś tak, ale na pewno nie w najbliższym czasie :)
2
Trzeba trzymać kciuki za Neymara, oby mu się udało go przekonać do gry na Camp Nou.
1
Czy oni naprawdę w tych klubach upadli na głowę i myślą że Barca będzie im oddawać każdego piłkarza za darmo?
0
Całe szczęście że to jednak ploty.
3
He nie ma to jak wyłożyć grube miliony, by potem oddać go za darmo i to jeszcze przed trzydziestką :)
2
Wara od niego, niech sobie kogo innego sprowadzą.
57
Janusze biznesu :)
11
Oby tylko nie zakończyło się na wypożyczeniach, bo bardzo liczę że kiedyś Samper będzie podstawowym zawodnikiem Barcy.
0
Niech pokaże na co go stać, powodzenia dla Martina!!
0
Oby mu się dobrze wiodło, zawsze i nadal będę mu kibicował.
0
Łoo ludzie ale wynalazek...
5
Ja tam bym się cieszył gdyby United w końcu wróciło na szczyt.
0
He dobrze mówi :)
1
He Alba w domu pewnie siłka i zapierdziela równo :D
6
Nie wygrywa w rep. bo ma takich kolegów lipnych co sam na sam nie wykorzystują (Higuain).
0
Czuję że Denis będzie ogromnym wzmocnieniem.
0
Martinez jak na pierwszy mecz klapa, ale może jeszcze się poprawi, na to trzeba liczyć.
7
Oby ostatnie zdanie się spełniło :)
2
Nie ma to jak okładka AS na którym jest Ronaldo pokazany niby o meczu z Chelsea, a jego tam nawet nie było, beka z nich :D
0
Niech wygra lepszy i tyle w temacie, dla mnie Leo zawsze będzie najlepszy.
3
Roberto klasa światowa :)
1
https://www.facebook.com/helmut.hochmeister/videos/10201736028199890/
Hhahaha :D
10
Dobry mecz, czekam na kolejne :) VeB!
2
Po co ma dostawać skoro wiadome że i tak odejdzie bo Lucho nie widzi go w drużynie?
6
Gumbau i ten jego wyraz twarzy rozwala :D
0
Gość koszulka Celticu a szal Barcy :D
0
Pierwsza połowa na plus, choć tyły nie w formie.
2
Ale dziś z tyłu błędów, masakra.
0
Munirrrrrrrr gooooooooool :D