Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sprowadzić dobrego zmiennika a Munira wypożyczyć, niech się chłopak ogrywa, jemu jest potrzebne więcej minut.
11
Przegrał życie.
3
Co jak co ale jakoś im w to nie wierzę :)
0
Za to co Higuain spierdzielił setki w rep. to oby nie wygrał nigdy LM. 32 piłkarzy i ani jeden nie pasuje?
0
Powinni najpierw skupić się na napastniku, później pozostałe pozycje, bo trio musi mieć zmiennika na poziomie bo się zajadą.
2
Sześć lat, masakra kiedy to zleciało??
3
I gitara tak ma być :)
6
Życzę mu pierwszego składu w tym sezonie, potencjał w sobie ma.
1
Jeśli nikt oprócz Leo i Ronaldo nie zdobył ZP w ostatnich latach, to on akurat może o tym pomarzyć :) Zobaczymy co pokaże.
11
Niech sprowadzą Lacazette i będzie bajka :) Ładnie Gomes "pojechał" w kierunku Realu :)
1
Pewnie że wszystko można, ale z umiarem.
2
Ależ to Ricardinho zrobił...
2
Oby tylko nie było żadnych problemów.
2
Szału nie ma, ale lepiej mieć mocny skład i zaufanych zawodników, niż sprzedawać ich za grube miliony.
0
Wypożyczenie? Kpią sobie? Dobrze że to już potwierdzone iż nieprawda.
1
Cóż, jak woli regularnie grać, to co mu się dziwić, szkoda.
0
Codziennie to inna propozycja na atak.. teraz Bacca..
7
Będzie miał Arda ciężko się wykazać przy tylu pomocnikach w klubie, ale może pokaże swoją najlepszą wersję.
4
Messi niszczy system :D
0
Zostaje tylko życzyć mu powodzenia!
1
Po co takie premie za ZP jak na 99% i tak tego nigdy nie otrzyma :D Ale czas pokaże :D
1
A bo sprowadziliby Grzesia Rasiaka i po problemie ;)
3
Tylko nie on, oby to nie była prawda.
0
Hahah jeszcze w ratach 600 tys, ja pierdziele :D
1
Messi to jest jednak szaleniec :D
1
Thomas i tak czuję że nie pogra, jest Pique, Masche, Umtiti, Mathieu, ciężko by miał pewnie. Co do Bravo jeśli City by sypło kasą, to dobra oferta, pierwszym bramkarzem byłby Ter Stegen z czego bardzo bym się cieszył, a na zmienników Masip i Alves skoro o nim mowa.
0
Póki co nie jest, ale mam nadzieję że będzie niebawem taki news bomba jak w przypadku Gomesa.
0
Każdy tylko Ibiza, Ibiza :D
0
To teraz za taki hajs można kupić napastnika światowej klasy.. :) Tak poważnie to oby to była w końcu prawda.
0
Jakim trzeba być narwańcem by wydać 94 mln za takiego zawodnika jak Higuain.