2

Sprowadzić dobrego zmiennika a Munira wypożyczyć, niech się chłopak ogrywa, jemu jest potrzebne więcej minut.

11

Przegrał życie.

3

Co jak co ale jakoś im w to nie wierzę :)

0

Za to co Higuain spierdzielił setki w rep. to oby nie wygrał nigdy LM. 32 piłkarzy i ani jeden nie pasuje?

0

Powinni najpierw skupić się na napastniku, później pozostałe pozycje, bo trio musi mieć zmiennika na poziomie bo się zajadą.

2

Sześć lat, masakra kiedy to zleciało??

3

I gitara tak ma być :)

6

Życzę mu pierwszego składu w tym sezonie, potencjał w sobie ma.

1

Jeśli nikt oprócz Leo i Ronaldo nie zdobył ZP w ostatnich latach, to on akurat może o tym pomarzyć :) Zobaczymy co pokaże.

11

Niech sprowadzą Lacazette i będzie bajka :) Ładnie Gomes "pojechał" w kierunku Realu :)

1

Pewnie że wszystko można, ale z umiarem.

2

Ależ to Ricardinho zrobił...

2

Oby tylko nie było żadnych problemów.

2

Szału nie ma, ale lepiej mieć mocny skład i zaufanych zawodników, niż sprzedawać ich za grube miliony.

0

Wypożyczenie? Kpią sobie? Dobrze że to już potwierdzone iż nieprawda.

1

Cóż, jak woli regularnie grać, to co mu się dziwić, szkoda.

0

Codziennie to inna propozycja na atak.. teraz Bacca..

7

Będzie miał Arda ciężko się wykazać przy tylu pomocnikach w klubie, ale może pokaże swoją najlepszą wersję.

4

Messi niszczy system :D

0

Zostaje tylko życzyć mu powodzenia!

1

Po co takie premie za ZP jak na 99% i tak tego nigdy nie otrzyma :D Ale czas pokaże :D

1

A bo sprowadziliby Grzesia Rasiaka i po problemie ;)

3

Tylko nie on, oby to nie była prawda.

0

Hahah jeszcze w ratach 600 tys, ja pierdziele :D

1

Messi to jest jednak szaleniec :D

1

Thomas i tak czuję że nie pogra, jest Pique, Masche, Umtiti, Mathieu, ciężko by miał pewnie. Co do Bravo jeśli City by sypło kasą, to dobra oferta, pierwszym bramkarzem byłby Ter Stegen z czego bardzo bym się cieszył, a na zmienników Masip i Alves skoro o nim mowa.

0

Póki co nie jest, ale mam nadzieję że będzie niebawem taki news bomba jak w przypadku Gomesa.

0

Każdy tylko Ibiza, Ibiza :D

0

To teraz za taki hajs można kupić napastnika światowej klasy.. :) Tak poważnie to oby to była w końcu prawda.

0

Jakim trzeba być narwańcem by wydać 94 mln za takiego zawodnika jak Higuain.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?