0

Odmłodzenie i świeża krew się przyda, młody i głodny gry w takim klubie jak Barca, powinno dać tylko dodatkowego kopa by się wykazać.

0

Marca ale ból :DD

0

Prawidłowo, to mi się podoba.

21

To było do przewidzenia, cały Leo :)

0

Nie ma mowy, Szefuncio zostaje w Barcelonie, niech szukają sobie kogoś innego.

0

Oby tylko się udało i można zaczynać sezon :)

2

Dokładnie :)

0

Jakoś im w to nie wierzę.

0

Jak można nie stawiać na Jamesa, nie rozumiem.

16

Dobry artykuł. Prawda jest taka, że pewne osoby chcą zniszczyć Leo bo jest na samym szczycie i to ich boli.

5

To ja już wolałbym aby Rakieta został a Gomes nie przychodził.

4

Miejmy nadzieję że po sezonie będzie miał więcej pucharów :)

0

Zobaczymy jaką decyzję podejmą w klubie, napastnik by się bardzo przydał na zmiennika.

0

Ja tam nie mam nic przeciwko aby poprawił staty z poprzedniego sezonu :D

0

Oby teraz wypaliło w końcu.

0

Oby tak było z tym sukcesem :)

2

Dobra decyzja, lepiej niech grają, niż mają siedzieć na ławie lub szukać ciągle klubu.

2

To jeszcze tylko zmiennik dla MSN i zaczynamy sezon!! :)

0

Stanowczo nie może odejść, to bardzo ważny zawodnik dla Barcy.

6

W ogólne mnie nie przekonuje by miał grać w Barcy.

6

Ale jajca, news z armaty :) Cieszę się że klub sprowadza młodych zawodników.

3

Takiego kalibru jak Suarez Barca potrzebowała w ostatnich latach.

0

Oby tylko miał tam miejsce w składzie, on musi się rozwijać i potem wrócić do Barcy jako już podstawowy gracz.

0

Teraz tylko niech szlifuje formę na nowy sezon by w końcu pokazał na co go stać.

0

Kurde i znowu sytuacja stoi w miejscu, a wydawało się że już odejdzie.

11

W końcu powróciły konferencje Lucho, tęskniłem za nimi :D

0

Ciekawe ile klub zarobi na tym transferze.

0

Jak mu zależy na kasie to niech sobie idzie w ciul, możliwe że skończy jak gwiazdeczka Robinho.

33

Już myślałem że Douglas ma powołanie :D

1

O ja pierdziele, 120 baniek za Pogbe, świat oficjalnie schodzi na psy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?