Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odmłodzenie i świeża krew się przyda, młody i głodny gry w takim klubie jak Barca, powinno dać tylko dodatkowego kopa by się wykazać.
0
Marca ale ból :DD
0
Prawidłowo, to mi się podoba.
21
To było do przewidzenia, cały Leo :)
0
Nie ma mowy, Szefuncio zostaje w Barcelonie, niech szukają sobie kogoś innego.
0
Oby tylko się udało i można zaczynać sezon :)
2
Dokładnie :)
0
Jakoś im w to nie wierzę.
0
Jak można nie stawiać na Jamesa, nie rozumiem.
16
Dobry artykuł. Prawda jest taka, że pewne osoby chcą zniszczyć Leo bo jest na samym szczycie i to ich boli.
5
To ja już wolałbym aby Rakieta został a Gomes nie przychodził.
4
Miejmy nadzieję że po sezonie będzie miał więcej pucharów :)
0
Zobaczymy jaką decyzję podejmą w klubie, napastnik by się bardzo przydał na zmiennika.
0
Ja tam nie mam nic przeciwko aby poprawił staty z poprzedniego sezonu :D
0
Oby teraz wypaliło w końcu.
0
Oby tak było z tym sukcesem :)
2
Dobra decyzja, lepiej niech grają, niż mają siedzieć na ławie lub szukać ciągle klubu.
2
To jeszcze tylko zmiennik dla MSN i zaczynamy sezon!! :)
0
Stanowczo nie może odejść, to bardzo ważny zawodnik dla Barcy.
6
W ogólne mnie nie przekonuje by miał grać w Barcy.
6
Ale jajca, news z armaty :) Cieszę się że klub sprowadza młodych zawodników.
3
Takiego kalibru jak Suarez Barca potrzebowała w ostatnich latach.
0
Oby tylko miał tam miejsce w składzie, on musi się rozwijać i potem wrócić do Barcy jako już podstawowy gracz.
0
Teraz tylko niech szlifuje formę na nowy sezon by w końcu pokazał na co go stać.
0
Kurde i znowu sytuacja stoi w miejscu, a wydawało się że już odejdzie.
11
W końcu powróciły konferencje Lucho, tęskniłem za nimi :D
0
Ciekawe ile klub zarobi na tym transferze.
0
Jak mu zależy na kasie to niech sobie idzie w ciul, możliwe że skończy jak gwiazdeczka Robinho.
33
Już myślałem że Douglas ma powołanie :D
1
O ja pierdziele, 120 baniek za Pogbe, świat oficjalnie schodzi na psy.