Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://www.facebook.com/KlinikaTestosteronu/videos/vb.315020881902792/1127294710675401/?type=2&theater
Hahah dziadek wymiata, ich miny bezcenne :D
1
Oo kurde.. tego jeszcze nie widziałem, ale zapierdzielił!
1
Ładnie ten Griezmann wymiata jak i w klubie tak w reprezentacji..
25
Ciekawie to może być jak Umtiti zagrozi Mascherano..
8
Dla mnie ładniej wygląda Amazon na koszulce niż ten Qatar.
0
Oby mu się tam dobrze wiodło.
3
Temu niezdecydowanemu Panu dziękujemy już.
1
Generał dobrze mówi, ja tak samo uważam, miejsce Leo jest tylko w Barcelonie.
0
Jestem jak najbardziej za!! :)
3
"Złoty" Cristiano :D
1
Taa już widzę jak Messi odchodzi z Barcy do Chelsea. Bajeczki to w szkole.
2
Należy mu się zdecydowanie jak psu kiełbasa za dobra obronę. Brawa dla El Pistolero.
5
Tak żem czuł.
1
Dziwne że zabrakło 3 miesięcy, to wszystko ustawione tak by nikt nie poszedł do paki.
0
Czekamy więc na dobrą grę, gole i asysty :)
1
To się ładnie porobiło, no ale siedzieć na pewno nie pójdą.
8
Hmm 10 mln to bardzo dobra kwota, oby tylko to była prawda.
12
Według mnie to już może jest ten czas że warto na niego postawić, chłopak się bardzo stara i nie ma pretensji że tyle gra w rezerwach, inni mają odwrotnie, od razu by chcieli w wieku 18 lat do pierwszej drużyny.
5
Widzę że Mou zaczyna powoli :D
10
Szkoda, bo mimo wszystko bardzo cenię sobie Martino.
0
Zobaczymy na której pozycji będzie radził sobie najlepiej.
2
Chciałbym by został i odniósł sukces w Barcy, ale gdyby dali naprawdę dobrą kasę to czemu nie?
0
Wszystko zwala się naraz, po prostu masakra.
0
Co zrobisz? Nic nie zrobisz...
1
Tak za darmo, przecież Barca to Caritas...
4
Zostaje mu życzyć powodzenia :)
1
Ciekawe kiedy w końcu skończą się te wszystkie newsy i Barca kupi kogoś na zmiennika MSN.
35
Najwidoczniej sam czuje że nie jest gotów na Europejskie boiska.
0
Wszystko się okaże w najbliższych miesiącach.
1
Kompletnie go nie widzę w Barcelonie.