4

1

Oo kurde.. tego jeszcze nie widziałem, ale zapierdzielił!

1

Ładnie ten Griezmann wymiata jak i w klubie tak w reprezentacji..

25

Ciekawie to może być jak Umtiti zagrozi Mascherano..

8

Dla mnie ładniej wygląda Amazon na koszulce niż ten Qatar.

0

Oby mu się tam dobrze wiodło.

3

Temu niezdecydowanemu Panu dziękujemy już.

1

Generał dobrze mówi, ja tak samo uważam, miejsce Leo jest tylko w Barcelonie.

0

Jestem jak najbardziej za!! :)

3

"Złoty" Cristiano :D

1

Taa już widzę jak Messi odchodzi z Barcy do Chelsea. Bajeczki to w szkole.

2

Należy mu się zdecydowanie jak psu kiełbasa za dobra obronę. Brawa dla El Pistolero.

5

Tak żem czuł.

1

Dziwne że zabrakło 3 miesięcy, to wszystko ustawione tak by nikt nie poszedł do paki.

0

Czekamy więc na dobrą grę, gole i asysty :)

1

To się ładnie porobiło, no ale siedzieć na pewno nie pójdą.

8

Hmm 10 mln to bardzo dobra kwota, oby tylko to była prawda.

12

Według mnie to już może jest ten czas że warto na niego postawić, chłopak się bardzo stara i nie ma pretensji że tyle gra w rezerwach, inni mają odwrotnie, od razu by chcieli w wieku 18 lat do pierwszej drużyny.

5

Widzę że Mou zaczyna powoli :D

10

Szkoda, bo mimo wszystko bardzo cenię sobie Martino.

0

Zobaczymy na której pozycji będzie radził sobie najlepiej.

2

Chciałbym by został i odniósł sukces w Barcy, ale gdyby dali naprawdę dobrą kasę to czemu nie?

0

Wszystko zwala się naraz, po prostu masakra.

0

Co zrobisz? Nic nie zrobisz...

1

Tak za darmo, przecież Barca to Caritas...

4

Zostaje mu życzyć powodzenia :)

1

Ciekawe kiedy w końcu skończą się te wszystkie newsy i Barca kupi kogoś na zmiennika MSN.

35

Najwidoczniej sam czuje że nie jest gotów na Europejskie boiska.

0

Wszystko się okaże w najbliższych miesiącach.

1

Kompletnie go nie widzę w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?