Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To selekcjoner wie najlepiej czy zagrał dobrze czy źle.
23
Duży szacunek dla Ronaldo za tą wypowiedź. Brawo.
1
Gdyby nie te kontuzje, to jestem pewien że jego sytuacja byłaby inna, ale cóż wyszło inaczej. Szkoda.
3
Oby słowa Tarzana się spełniły i Bartra wyrósł na klasowego obrońcę, który w przyszłości powróci do Barcy.
0
Super wiadomość, miejmy nadzieję że będzie otrzymywał sporo szans na grę.
0
Dokładnie, dobrze piszesz.
2
Jeśli tylko nadal dobrze będzie się rozwijał, to Barca będzie miała obrońcę na długie lata.
2
Costa to niech siedzi dalej w BPL, ja tam nie chcę patrzeć znowu na jego agresję boiskową, bo wygląda jak jakiś bandyta.
0
Nie ma co się nastawiać zbytnio, wielu już takich było.
0
Teraz to codziennie będzie pewnie o tym artykuł.
1
Dobrze wiedzieć, bo jak coś to na bramkę się nada :D
2
Tak, od razu 100 mln :)
1
Co jak co, lecz nie sądziłem że słowa Leo mogą wywołać takie coś...
3
I super, nic tylko trzymać kciuki by tak było, bo oglądać Szefa na boisku jak gra to sama przyjemność.
0
Johnson w Barcelonie? Hahahha.
1
Oby tylko naprawdę dostawał sporo szans gry.
2
Jak nie będzie chciał do Realu tylko do Barcy to Perez sobie może :)
1
Wszystko wyjdzie w praniu.
2
Co za bydło na tym świecie jest to brak słów, bo to nie są ludzie.
10
Ney 3 mln więcej od Leo? Ja się pytam za co? Nikt nie jest wart więcej w zespole niż Messi, coś się im chyba poprzestawiało w głowach. Oby to była nieprawda.
0
Zdecydowanie za dużo kasy, ale niech sobie robią co chcą, ich klub.
0
Tylko 2 mln i to im nie pasuje? Myślą że Barca będzie Wszystkich za free oddawać?
3
Tridente zabezpieczone na długie lata :)
6
Dokładnie, teraz niech odpoczywa, zasłużył na to :)
0
Jak nikt więcej nie odejdzie to o Pogbie czy kimś innym z wyższej półki możemy pomarzyć :)
0
Ja tak samo :D
1
Dobrze że sam Ney nareszcie rozwiał wszelkie wątpliwości.
4
Dokładnie, nuda Portugalia. Farciarze :/
0
Już chciałbym zobaczyć w Barcelonie co potrafi.
0
Ale się nachapał ojciec Neymara.. 40 baniek za nic.