Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Powiem tyle: Jestem dumny z gry Polaków.
8
I dobrze, w końcu spokój.
1
Było zajebiście ale się skończyło :(
1
Ja prd farciarze .
0
Ehhh :(
0
Ronaldo w swoim żywiole. Mamy powtórkę.
10
Poszedł jak dzik w ziemniaki :D
2
Hahhahahahahaha
0
Tylko nie burza... nie teraz :/
0
To mamy kolejne, dodatkowe emocje. Oby szczęśliwe!
0
Masakra...
0
Ale szczęście ja prd......
1
Ronaldo się zaraz popłacze taka mina.
0
Szkoda tej żółtej.
0
Sanches co gol..........
0
Hahahah Ronaldo wstyd.
0
Nasi co grają, poezja!
0
Lewy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Mogli pomyśleć wcześniej co robią.
3
Dlaczego Polska wygra dziś mecz? Bo Polacy nigdy nie kończą na ćwiartce :D Do boju Polska!
1
Neymar drugi raz z kolegami będzie przedwczesna wtopa?
5
W Juve ma pierwszy skład, w Barcelonie by tego nie miał zagwarantowane... ale chciałbym by i tak dołączył do Barcy.
1
Czas najwyższy by to wszystko się już zakończyło.
7
Teraz będą go prosić, a jak w tamtym roku przegrali w finale to wszystko na Leo zganiali :)
0
Bardzo cenię sobie Bravo, ale jeśli daliby dobrą ofertę to czemu nie skorzystać? Ter Stegen w końcu już zasługuje na bycie podstawowym bramkarzem, jest jeszcze Masip który miałby rolę drugiego, a na trzeciego sprowadzić kogoś młodego, utalentowanego. To tylko takie moje zdanie.
3
Co tu dużo mówić: tragedia.
2
To teraz pozostaje czekać tylko na oficjalke :)
8
Messi pewnie wróci jak Higuain zrezygnuje ;P
10
Co teraz nagle się boją że bez Messiego rep. sięgnie dna? Dziwni ludzie.
2
Nie sądzę by do nich poszedł, ale różnie to bywa w życiu, zobaczymy.