14

Powiem tyle: Jestem dumny z gry Polaków.

8

I dobrze, w końcu spokój.

1

Było zajebiście ale się skończyło :(

1

Ja prd farciarze .

0

Ehhh :(

0

Ronaldo w swoim żywiole. Mamy powtórkę.

10

Poszedł jak dzik w ziemniaki :D

2

Hahhahahahahaha

0

Tylko nie burza... nie teraz :/

0

To mamy kolejne, dodatkowe emocje. Oby szczęśliwe!

0

Masakra...

0

Ale szczęście ja prd......

1

Ronaldo się zaraz popłacze taka mina.

0

Szkoda tej żółtej.

0

Sanches co gol..........

0

Hahahah Ronaldo wstyd.

0

Nasi co grają, poezja!

0

Lewy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mogli pomyśleć wcześniej co robią.

3

Dlaczego Polska wygra dziś mecz? Bo Polacy nigdy nie kończą na ćwiartce :D Do boju Polska!

1

Neymar drugi raz z kolegami będzie przedwczesna wtopa?

5

W Juve ma pierwszy skład, w Barcelonie by tego nie miał zagwarantowane... ale chciałbym by i tak dołączył do Barcy.

1

Czas najwyższy by to wszystko się już zakończyło.

7

Teraz będą go prosić, a jak w tamtym roku przegrali w finale to wszystko na Leo zganiali :)

0

Bardzo cenię sobie Bravo, ale jeśli daliby dobrą ofertę to czemu nie skorzystać? Ter Stegen w końcu już zasługuje na bycie podstawowym bramkarzem, jest jeszcze Masip który miałby rolę drugiego, a na trzeciego sprowadzić kogoś młodego, utalentowanego. To tylko takie moje zdanie.

3

Co tu dużo mówić: tragedia.

2

To teraz pozostaje czekać tylko na oficjalke :)

8

Messi pewnie wróci jak Higuain zrezygnuje ;P

10

Co teraz nagle się boją że bez Messiego rep. sięgnie dna? Dziwni ludzie.

2

Nie sądzę by do nich poszedł, ale różnie to bywa w życiu, zobaczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?