Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja uważam że Portugalia jest jak najbardziej w zasięgu do pokonania :)
0
Miejmy nadzieję że zostanie w klubie, ale jeśli siła pieniądza będzie silniejsza, to takich w FCB nie potrzeba.
3
Brawa dla naszych że wytrzymali w takim upale tyle minut, a potem zadali decydujący cios. Podobała mi się bardzo gra Grosickiego, Kuby, Krychowiaka, Pazdana i Glika. Oby tylko tak dalej grali. Reszta też na dobrym poziomie.
0
Cała prawda, krótko i na temat.
0
To wszystko się jeszcze okaże , mówić sobie można.
16
Prawda jest taka że te lata odkąd rywalizują ze sobą razem, byłyby nudne gdyby ich nie było. Ronaldo jest jaki jest, ale to wspaniały piłkarz i tylko oby jak najdłużej grali jeszcze.
2
Tak jest mamy to !!!! Polska!!!!!!!!!! Biało czerwoni!!!!!!!!!!
2
Dawaj Krycha!!!!!!!!!
0
Jest Kuba :)
0
Jeszcze dwa i mamy to!!
0
Glik brawo!
0
Ufff jest.
0
Teraz strzelić!
0
Nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Brawo Lewy.
0
I mamy loterię, oby nasi dali radę!
0
Ehh taka sytuacja :/
1
Ja prd ale fuks......
2
Turbo Grosik :D
0
Teraz zmiany i jazda z nimi ze świeżymi siłami.
2
Milik dziś porażka.
3
Przepiękna bramka, nie ma co.
4
O żesz kurna ale gol........
2
Ale szczęście!
0
Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Teraz trzeba uważać na Embolo, ten gość potrafi dużo.
2
Brawo Artur.
2
Mam nadzieję że Umtiti jak i Jesus dołączą do Barcy, bo nie trawię gdy jest tyle gadania o zawodniku, codziennie to samo by potem okazało się że i tak nic z tego, tym bardziej że w ich przypadku rozmowy są jak widać bardzo zaawansowane.
0
Ta Broda chyba służy Messiemu :D
0
To było tylko kwestią czasu że Real też będzie zainteresowany Jesúsem.