1

Ja uważam że Portugalia jest jak najbardziej w zasięgu do pokonania :)

0

Miejmy nadzieję że zostanie w klubie, ale jeśli siła pieniądza będzie silniejsza, to takich w FCB nie potrzeba.

3

Brawa dla naszych że wytrzymali w takim upale tyle minut, a potem zadali decydujący cios. Podobała mi się bardzo gra Grosickiego, Kuby, Krychowiaka, Pazdana i Glika. Oby tylko tak dalej grali. Reszta też na dobrym poziomie.

0

Cała prawda, krótko i na temat.

0

To wszystko się jeszcze okaże , mówić sobie można.

16

Prawda jest taka że te lata odkąd rywalizują ze sobą razem, byłyby nudne gdyby ich nie było. Ronaldo jest jaki jest, ale to wspaniały piłkarz i tylko oby jak najdłużej grali jeszcze.

2

Tak jest mamy to !!!! Polska!!!!!!!!!! Biało czerwoni!!!!!!!!!!

2

Dawaj Krycha!!!!!!!!!

0

Jest Kuba :)

0

Jeszcze dwa i mamy to!!

0

Glik brawo!

0

Ufff jest.

0

Teraz strzelić!

0

Nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Brawo Lewy.

0

I mamy loterię, oby nasi dali radę!

0

Ehh taka sytuacja :/

1

Ja prd ale fuks......

2

Turbo Grosik :D

0

Teraz zmiany i jazda z nimi ze świeżymi siłami.

2

Milik dziś porażka.

3

Przepiękna bramka, nie ma co.

4

O żesz kurna ale gol........

2

Ale szczęście!

0

Brawo Łukasz!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Teraz trzeba uważać na Embolo, ten gość potrafi dużo.

2

Brawo Artur.

2

Mam nadzieję że Umtiti jak i Jesus dołączą do Barcy, bo nie trawię gdy jest tyle gadania o zawodniku, codziennie to samo by potem okazało się że i tak nic z tego, tym bardziej że w ich przypadku rozmowy są jak widać bardzo zaawansowane.

0

Ta Broda chyba służy Messiemu :D

0

To było tylko kwestią czasu że Real też będzie zainteresowany Jesúsem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?