Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Póki co to poczekajmy aż Generał zostanie trenerem :)
3
Dzień bez newsa o Ney dniem straconym. Mam nadzieję że to już koniec tego.
8
Mógł zostać, byłby zmiennikiem i grał w najlepszym klubie na świecie, wybrał Chelsea cóż jego wybór.
20
Oby w BVB się wybił, a potem powrócił do Barcy i udowodnił że się mylono co do niego.
1
Szczerze to już mnie nudzi temat Neymara, ile kurde można.
0
Niech kurde zainteresują się lepiej kimś z Europy a nie tylko Brazylia..
0
Śmieszne to wszystko, ale z drugiej strony szkoda go, ale cóż nie każdemu kariera się pięknie układa. Dwa miliony to i tak dobrze..
0
Kolejny Keirrison?
4
Takiego drugiego piłkarza jak Roni już nie zobaczymy.
0
Taa przyzwyczajony i brak problemów z adaptacją, Arda tak samo znał doskonale La Liga.
0
A to Pipa :D
0
W końcu jeszcze dojdzie do tego że Ney pójdzie z Barcy i tyle będzie widziany. Ciul wie jak on na to wszystko patrzy i czy kasa go ciągnie.
0
Wpadnie taka grupa idiotów, a za nich ma ponosić winę cała reprezentacja, żenujące.
2
Dobra wiadomość , nic tylko czekać na jego przybycie.
1
W dużej mierze będzie zależeć też to czy Ney będzie twardo chciał kontynuować karierę w FCB, czy też zachce mu się zmiany klubu..
0
Jak to dobrze że w końcu zabrali się za przedłużenie kontraktu z Szefem.
1
W sumie szkoda że Girona nie awansowała, może następnym razem..
0
Kto wie może jeszcze kiedyś powróci do Barcy, zobaczymy jak się rozwinie.
1
Może od nowego sezonu Busi zagra z Szefem, choć akurat to mało realne, a po drugie taki wariant z tego co pamiętam się nie sprawdzał ;)
0
I to są bardzo mądre słowa.
0
PSG, City, Chelsea.
3
Powiem Wam że dobrze mi się kojarzą piłkarze o takiej "karnacji", co by nie mówić było ich kilku w FCB i każdy spisywał się dobrze. Zobaczymy kiedy nastąpi potwierdzenie transferu.
16
Piękne słowa o Andresie a szczególnie o ZP.
0
Dać mu podwyżkę, nowy kontrakt i zapomnieć o tej sprawie już.
0
"Samotny Luis" ;D
6
160 mln za Pogbe, to już podchodzi pod kryminał.
3
Szkoda że Milik tego nie wbił główką do bramki.
0
Wszyscy by chcieli od Barcy za darmo piłkarzy, zapłacić kilka mln to już nie ma kto, supermarket sobie znaleźli.
0
19 mln wydane a kluby nie chcą nawet dać 5 , no świetnie :) Ale lepsze to niż nic..
0
Teraz El Pistolero też będzie się liczył.