0

Póki co to poczekajmy aż Generał zostanie trenerem :)

3

Dzień bez newsa o Ney dniem straconym. Mam nadzieję że to już koniec tego.

8

Mógł zostać, byłby zmiennikiem i grał w najlepszym klubie na świecie, wybrał Chelsea cóż jego wybór.

20

Oby w BVB się wybił, a potem powrócił do Barcy i udowodnił że się mylono co do niego.

1

Szczerze to już mnie nudzi temat Neymara, ile kurde można.

0

Niech kurde zainteresują się lepiej kimś z Europy a nie tylko Brazylia..

0

Śmieszne to wszystko, ale z drugiej strony szkoda go, ale cóż nie każdemu kariera się pięknie układa. Dwa miliony to i tak dobrze..

0

Kolejny Keirrison?

4

Takiego drugiego piłkarza jak Roni już nie zobaczymy.

0

Taa przyzwyczajony i brak problemów z adaptacją, Arda tak samo znał doskonale La Liga.

0

A to Pipa :D

0

W końcu jeszcze dojdzie do tego że Ney pójdzie z Barcy i tyle będzie widziany. Ciul wie jak on na to wszystko patrzy i czy kasa go ciągnie.

0

Wpadnie taka grupa idiotów, a za nich ma ponosić winę cała reprezentacja, żenujące.

2

Dobra wiadomość , nic tylko czekać na jego przybycie.

1

W dużej mierze będzie zależeć też to czy Ney będzie twardo chciał kontynuować karierę w FCB, czy też zachce mu się zmiany klubu..

0

Jak to dobrze że w końcu zabrali się za przedłużenie kontraktu z Szefem.

1

W sumie szkoda że Girona nie awansowała, może następnym razem..

0

Kto wie może jeszcze kiedyś powróci do Barcy, zobaczymy jak się rozwinie.

1

Może od nowego sezonu Busi zagra z Szefem, choć akurat to mało realne, a po drugie taki wariant z tego co pamiętam się nie sprawdzał ;)

0

I to są bardzo mądre słowa.

0

PSG, City, Chelsea.

3

Powiem Wam że dobrze mi się kojarzą piłkarze o takiej "karnacji", co by nie mówić było ich kilku w FCB i każdy spisywał się dobrze. Zobaczymy kiedy nastąpi potwierdzenie transferu.

16

Piękne słowa o Andresie a szczególnie o ZP.

0

Dać mu podwyżkę, nowy kontrakt i zapomnieć o tej sprawie już.

0

"Samotny Luis" ;D

6

160 mln za Pogbe, to już podchodzi pod kryminał.

3

Szkoda że Milik tego nie wbił główką do bramki.

0

Wszyscy by chcieli od Barcy za darmo piłkarzy, zapłacić kilka mln to już nie ma kto, supermarket sobie znaleźli.

0

19 mln wydane a kluby nie chcą nawet dać 5 , no świetnie :) Ale lepsze to niż nic..

0

Teraz El Pistolero też będzie się liczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?