1

Bartra miał się od kogo uczyć, liczę że jeszcze będą z niego ludzie.

4

Zaraz Ronaldo się obrazi na Pepe bo ten powiedział że siła zespołu tkwi w kibicach a nie w nogach Ronaldo :D

0

Najważniejsze jeszcze aby grał regularnie tak jak do tej pory.

3

Taa jasne, gdyby było tak że Bartra to piłkarz o fantastycznych warunkach, to by mu dali szansę w końcu grać, tak to tylko obiecanki i nic więcej. Jak ma siedzieć znowu na ławie, to lepiej niech odejdzie bo szkoda go.

0

Zwykły człowiek a 150 dziennikarzy, to jest po prostu masakra.

1

Jestem jak najbardziej za :)

5

Jego wrzutki mogły denerwować, ale sympatyczny z niego człowiek, szczery do bólu. Takich brakuje.

5

Super list ze strony Daniego, napracował się dla Barcy przez te 8 lat i za to mu dziękuję.

0

Poczytaj również moje komentarze na temat Pogby, to dowiesz się że i ja uważam iż nie jest tyle wart, ale cały czas mam nadzieję, że uda się obniżyć cenę jak i pensję.

1

Odeszły takie legendy jak Generał czy Tarzan, było smutno ale przetrwaliśmy to, tak więc i po odejściu Alvesa wszystko minie. Niech mu się powodzi dobrze w nowym klubie, a to że Ney i Szef zostają to bardzo dobre wiadomości.

0

Wszystko się kiedyś kończy, czas Alvesa w Barcelonie również.

5

Pewnie go szantażowała by z nią był :D

1

Dopóki nie zobaczę oficjalnego info, tak nie uwierzę w nic, już kiedyś też było tyle gadania na jego temat i co nadal siedzi w PSG.

1

Wydaje mi się, że 40 baniek za Marquinhosa to dużo, ale jak ich stać i wiedzą że się opłaci niech kupują.. W końcu to oni rządzą tym klubem.

3

Oby tylko każdy wrócił bez urazów a będzie dobrze.

1

Nie złapałem Leo za rękę, ale mogę powiedzieć tak jaka jest prawda w życiu. Za przekręty się płaci i trzeba się liczyć ze wszystkimi konsekwencjami.

12

Jeśli to faktycznie prawda, to nie pozostanie nic innego jak podziękować mu za wszystko co zrobił dla Barcy i życzyć powodzenia. Teraz Vidal niech dostanie szansę, albo sprowadzić Bellerina :)

10

Jego etap w Barcelonie się na pewno jeszcze nie skończył i musi obowiązkowo pozostać, mam nadzieję że szybko to załatwią.

2

Alaba w Barcelonie to moje marzenie, tak samo jak Pogba. Teraz Las Palmas jednak tylko 10 baniek chcą? Zobaczyli zapewne że nikt im nie da według ich zachcianek 30 to obniżyli. Ciekaw jak to będzie w BPL teraz gdy Mou z Pep się ponownie spotkają.

5

Szkoda bo młody mógłby trochę namieszać.

5

Odkąd kiedy kibicuję Barcelonie, tak zawsze bardzo ceniłem Ikera i Raula z Realu i jest to do dziś.

0

Dawno się tak nie uśmiałem czytając tego newsa.

0

Oby mu się udało zagrać na tym nowym CN.

8

Szkoda że nie znalazło się miejsce dla Roberto.

0

Co na to Ronaldo?

3

Czyżby szykował się wybuchowy transfer do Barcy? Oby!

3

To się nazywa prawdziwa kariera w Barcelonie.

2

Ten kabaret to chyba się nie skończy nigdy.

4

https://www.facebook.com/248300395530287/videos/256782718015388/

Hahaha ten filmik rozwala dosłownie do reszty :D :D

0

Idealny artykuł do wojny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?