Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak szybko Rangers chyba nie da rady rywalizować z Celtami, ale wszystko z czasem :) Chociaż tyle że tak szybko wrócili :)
0
Ja tam tego nie lubię, wole konkrety :D
0
Ja nie mówię że gorszy, po prostu dla mnie Alves już się trochę wypalił, to nie ten Dani co kiedyś, wiele trzeba mu zawdzięczać bo chłop napracował się dla Barcy, ale kiedyś coś się musi skończyć, czas na zmiany. Czy ja go wyzywam? Nie, po prostu wyraziłem swoje zdanie. Nie chcę się z Tobą kłócić, za bardzo Cię szanuję ;)
0
Dokładnie, dobrze mówisz!
0
W sumie racja, dla mnie to byłoby najlepiej gdyby Generał nadal grał w Barcelonie :)
0
Cóż, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
10
Fajnie tak na spokojnie sobie poczytać jaki był przebieg meczu i dokładna analiza.
1
Kurde nawet zapomniałem że wczoraj był Finał, nie oglądałem więc nie wiem kto był lepszy i kto zasłużył, ale szkoda że Atletico nie dało rady wygrać.
4
Przecież te ceny są chore, ja pierdziele ta piłka nożna staje się coraz gorsza i polityka transferowa.
0
Bardzo dobry ruch, a jeszcze lepsze będzie wypożyczenie go, niech się nadal rozwija.
0
Brawo, normalnie zarząd spisał się na medal, co za głupotę odstawili.
0
Jak ja nie lubię tych meczów reprezentacji!!!
0
Nie wiem kiedy dadzą sobie spokój z tym transferem Neymara, on zostaje w Barcelonie i tyle w temacie.
0
Czyli zostanie na przyszły sezon, to mnie bardzo cieszy.
0
Szkoda go, tak się poświęcił i nic mu to nie dało.
10
Ja też się ciesze że Busi zostaje na kolejne lata w naszym ukochanym klubie.
1
Messi jedynie daje te 4,6% z rzutów wolnych :D
1
Akurat cieszę się że Rangers w końcu powrócili tam gdzie ich miejsce, zapowiada się od nowego sezonu ostra rywalizacja ich z Celtikiem.
4
5 hat-tricków to piękna sprawa :)
0
Mogłoby się to już zakończyć i aby w końcu wrócił ponownie na Camp Nou.
0
Ja tylko jestem ciekaw czy są na rynku firmy, które są w stanie zaoferować więcej niż Qatar.
33
Albo naprawdę nie ma ochoty do Barcy, lub też robi zasłonę dymną i mówi ściemę. Ja tam bardzo chciałbym aby dołączył do Barcelony.
0
Lepiej mu dać więcej szans, bo bez tego to nic nie osiągnie.
0
W końcu!! :) Wspaniała wiadomość :)
3
Jeszcze tak by Real przegrał z Atletico, to Ronaldo miałby wtedy 0 :D
2
Ale mnie uspokoiła to wypowiedź Szefa, te media to tylko potrafią wiele zmyślać.
5
Atletico ma dobry patent na Real, jeśli tylko zagrają na swoim poziomie to mogą zatrzymać ich i wygrać LM.
1
Już nie wiadomo komu tu wierzyć, co news to co innego.
1
Willian za mało zarabia chyba, na fryzjera nie stać :D
0
Alves jak Alves, ale Szef musi zostać.