0

Będzie chlanie na całego :D

1

Mamy to!!!!!! Campeones!!!!!!!!!!!! :)

1

Leo 2 asysty :)

0

Neymarrrrrrrrrr goooooooooooooooool :)

0

Nara Carrico :D

0

Sędzia kontuzja ale jaja :D

0

Albaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!

11

To mamy dogrywkę, ależ emocje. Byle nie karne, niech wygra Barca!

0

Banega czerwonaaaaaaaaaaaaa

0

I lipa Suarez schodzi za niego Rafa.

0

Tylko nie Suarez :/

2

Mats klasa!!!!!!!!!!!!!

0

To teraz Sevilla przyciśnie...

0

Ja prd czerwona.

0

Iniesta co zrobił wow.

2

Ajajjaa Suarez...

12

Brawo Szefie!!!!!!!!

0

Dawać Barca, po zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu. Vamos!

14

Trzeba dziś wygrać i zakończyć sezon w jeszcze lepszym stylu, to musi się udać. Vamos Barca!

2

To teraz w City poszaleje, o hajs na transfery nie będzie się musiał martwić, oby i tam odniósł sukces.

3

Teraz tak mówi, jak nadal Arsenal nic nie będzie wygrywał, to w końcu zapragnie sukcesów i wtedy może zmieni zdanie.

9

Szczery to on jest do bólu, to trzeba mu przyznać. Ciekawe ile jeszcze pogra w Barcelonie, możliwe że kolejny sezon będzie jego ostatnim.

0

Czyli skład bez niespodzianek, największe armaty.

0

Niech trio strzeli po bramce i będzie najlepiej :)

2

Ciekawe jak Pep sobie teraz poradzi w City, czy będzie odnosił takie sukcesy jak z Barcą czy Bayern.

0

Akurat bardzo bym chciał by ktoś w końcu odbudował United i wrócili na swoje miejsce.

1

A tego Ci nie powiem czy potwierdzone.. napisałem tylko tak z tego co słyszę w mediach.

0

Dokładnie, na tym skończmy ten temat, Lucho decyduje i wie lepiej ;)

0

Tevez za dużo by sobie życzył, tak mi się wydaje.

9

Ja tam bym się cieszył gdyby Andres grał do 40-stki :) Oglądać go w akcji to sama przyjemność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?