Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie chlanie na całego :D
1
Mamy to!!!!!! Campeones!!!!!!!!!!!! :)
1
Leo 2 asysty :)
0
Neymarrrrrrrrrr goooooooooooooooool :)
0
Nara Carrico :D
0
Sędzia kontuzja ale jaja :D
0
Albaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooooool!!!!!!!!!!!!!
11
To mamy dogrywkę, ależ emocje. Byle nie karne, niech wygra Barca!
0
Banega czerwonaaaaaaaaaaaaa
0
I lipa Suarez schodzi za niego Rafa.
0
Tylko nie Suarez :/
2
Mats klasa!!!!!!!!!!!!!
0
To teraz Sevilla przyciśnie...
0
Ja prd czerwona.
0
Iniesta co zrobił wow.
2
Ajajjaa Suarez...
12
Brawo Szefie!!!!!!!!
0
Dawać Barca, po zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu. Vamos!
14
Trzeba dziś wygrać i zakończyć sezon w jeszcze lepszym stylu, to musi się udać. Vamos Barca!
2
To teraz w City poszaleje, o hajs na transfery nie będzie się musiał martwić, oby i tam odniósł sukces.
3
Teraz tak mówi, jak nadal Arsenal nic nie będzie wygrywał, to w końcu zapragnie sukcesów i wtedy może zmieni zdanie.
9
Szczery to on jest do bólu, to trzeba mu przyznać. Ciekawe ile jeszcze pogra w Barcelonie, możliwe że kolejny sezon będzie jego ostatnim.
0
Czyli skład bez niespodzianek, największe armaty.
0
Niech trio strzeli po bramce i będzie najlepiej :)
2
Ciekawe jak Pep sobie teraz poradzi w City, czy będzie odnosił takie sukcesy jak z Barcą czy Bayern.
0
Akurat bardzo bym chciał by ktoś w końcu odbudował United i wrócili na swoje miejsce.
1
A tego Ci nie powiem czy potwierdzone.. napisałem tylko tak z tego co słyszę w mediach.
0
Dokładnie, na tym skończmy ten temat, Lucho decyduje i wie lepiej ;)
0
Tevez za dużo by sobie życzył, tak mi się wydaje.
9
Ja tam bym się cieszył gdyby Andres grał do 40-stki :) Oglądać go w akcji to sama przyjemność.