Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Sześć mistrzostw na 8 sezonów, niesamowite ogromny szacunek dla nich!!
0
Wielkie brawa dla nich są niesamowici!!
7
Barco kocham Cię jesteś najlepsza na zawsze! Campeones!!!!!!!!!!!
0
Sprzedaż wydaje się najlepszą opcją.
0
Ile kibiców hahah :D
1
Mamy to!!!!!!!! Campeones Campeones Ole Ole Ole!!!!!!!!!! :)
1
Ale teraz mają nasi farta :D
0
Po co te 3 minuty jeszcze :D
2
Kibice już śpiewają! :)
2
Campeones Campeones!!!!!!!!
0
Suarezzzzzzzzzzz hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Kurde szkoda Szefa :/
0
Myślałem że Rakieta się pobije :D
0
Spalony Ney.
1
Piękna akcja, szkoda że nie ma gola.
0
Ter Stegen!!!!!!!!!!!
1
Jest zajebiście po pierwszej połowie, oby tak dalej! :)
0
Suarezzzzzzzzz ale gooooooooooool! :)
1
Nie, 3.
0
Trzy teraz.
2
Real 2-0.
0
Teraz dawać gola :)
0
Dawać Barca następną dla spokoju! :)
3
El Pistolerooooooooooooo goooooooooooooool!!!!!!!!!!
0
Granada póki co gra tak jakby dostała z 5 mln.
2
Masakra ale okazja ajjjjjjj.
2
Real 1-0 prowadzi.
0
Już widziałem tą piłkę w bramce...
6
Za pamięci: Wszystkiego Najlepszego :D
2
To Panie i Panowie dobrego meczu Wszystkim życzę i abyśmy zaśpiewali po nim Campeones :) Jazda Barca tylko 3 punkty dziś i świętowanie! Vamos!!