8

Sześć mistrzostw na 8 sezonów, niesamowite ogromny szacunek dla nich!!

0

Wielkie brawa dla nich są niesamowici!!

7

Barco kocham Cię jesteś najlepsza na zawsze! Campeones!!!!!!!!!!!

0

Sprzedaż wydaje się najlepszą opcją.

0

Ile kibiców hahah :D

1

Mamy to!!!!!!!! Campeones Campeones Ole Ole Ole!!!!!!!!!! :)

1

Ale teraz mają nasi farta :D

0

Po co te 3 minuty jeszcze :D

2

Kibice już śpiewają! :)

2

Campeones Campeones!!!!!!!!

0

Suarezzzzzzzzzzz hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Kurde szkoda Szefa :/

0

Myślałem że Rakieta się pobije :D

0

Spalony Ney.

1

Piękna akcja, szkoda że nie ma gola.

0

Ter Stegen!!!!!!!!!!!

1

Jest zajebiście po pierwszej połowie, oby tak dalej! :)

0

Suarezzzzzzzzz ale gooooooooooool! :)

1

Nie, 3.

0

Trzy teraz.

2

Real 2-0.

0

Teraz dawać gola :)

0

Dawać Barca następną dla spokoju! :)

3

El Pistolerooooooooooooo goooooooooooooool!!!!!!!!!!

0

Granada póki co gra tak jakby dostała z 5 mln.

2

Masakra ale okazja ajjjjjjj.

2

Real 1-0 prowadzi.

0

Już widziałem tą piłkę w bramce...

6

Za pamięci: Wszystkiego Najlepszego :D

2

To Panie i Panowie dobrego meczu Wszystkim życzę i abyśmy zaśpiewali po nim Campeones :) Jazda Barca tylko 3 punkty dziś i świętowanie! Vamos!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?