Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie tylko Sevilla, każda drużyna nawet ta z dołu tabeli, lub niższej ligi sprawia problemy - każda na swój sposób. Liczę na pewną wygraną Barcy.
2
Dokładnie, nie można mieć w życiu wszystkiego, gdyby tak było to byłoby bez sensu, nikt by nie miał żadnych ambicji, motywacji by coś osiągnąć.
0
Prawidłowo, bo to byłoby totalne nieporozumienie.
5
Oby Liverpool dał dziś Sevilli niezły wycisk by nie mieli wiele sił na finał ;)
1
W końcu jakaś dobra nowina co do sponsora, ba i kasa ogromna!
5
I gitara, niech inne kluby sobie o nim pomarzą.
0
To Vidal sobie znowu nie pogra i będzie się marnował na ławie.
4
Powołanie ma, tylko pytanie czy coś w ogóle pogra przy duecie Ramos - Pique..
0
Oby tylko porządnie naładowali akumulatory na nowy sezon.
11
Bartra też kiedyś dostał gwarancję i co :P
0
Kibica Barcy też będzie mniej boleć jak Ateltico wygra z Realem w finale LM więc niech się tam starają :)
3
Takie "bydło" stadionowe trzeba karać.
4
Ataku to Hiszpania nie ma już takiego jak dawniej..
2
Bardzo chciałbym aby już od nowego sezonu grał coś w Barcelonie, ale nikła szansa na taki rozwój wydarzeń, dlatego jeszcze to roczne wypożyczenie dobrze by mu zrobiło.
21
Niech sobie Las Palmas wsadzi tego grajka daleko, śmieszni są że chcą 30 baniek.
2
O Caceres to nawet nie wspominaj, to była masakra.
12
Zagrał kilkanaście spotkań w La Liga i już myślą że ktoś im da grube miliony haha.
0
He he :D
0
Ale ja nie mam do nich pretensji, po prostu zdziwiony byłem patrząc na to :)
2
Albo jak ojciec z synem, z tym że Rakieta nie wygląda staro, więc w sumie głupie porównanie :D
2
Ale ja Cię rozumiem, tylko zrozum mnie że ja nie mam na myśli kogoś pod trzydziestkę, tylko zdecydowanie młodszego z dobrego klubu, a są tacy na rynku.
2
Ale nie grał i nie gra w żadnym dobrym klubie, to tylko Las Palmas.
2
Okej zrozumiałem, popieram Twoje zdanie, również sorry. Pozdro.
0
To też dobra opcja.
17
To co następny sezon wypada pobić ten rekord :P
10
Niech pije ma prawo do tego jak każdy człowiek :D
0
Zgadzam się z Tobą co do Pique.
6
https://www.facebook.com/eversport/videos/416680628509700/
To jest prawdziwa piłka nożna! :D
1
Ale Ney i Messi zaliczyli strat.
2
Tym razem to fajnie byłoby gdyby Liverpool wygrał LE.