Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves co ma powiedzieć to mówi i nie czai się z tym, takich piłkarzy lubię.
0
Jak to dobrze że Van Gaal w końcu wylatuje z United, jak ja nie lubię tego trenera to szok.
0
Jeśli klub miałby wybierać między nimi, to lepiej już postawić na Ter Stegena, jest po prostu dużo młodszy i z przyszłością, Bravo jest świetny to oczywiste, ale od nowego sezonu dobrze byłoby zamienić ich role, ale Lucho zrobi jak uważa.
1
Piękne to było :)
0
Suarez też kocur, nie dość że tyle bramek, to mnóstwo asyst.
0
Pytanie czy by sobie poradził i czy pasowałby do Barcelony.
2
Transferu Douglasa to ja nie zrozumiem nigdy, po co on był? Przecież to totalne nieporozumienie. Najbardziej szkoda mi Bartry.
2
Tsa jasne, nie wiem po kiego on bo przecież jest znakomitym napastnikiem, i co miałby na ławie siedzieć za 90 baniek? Albo grać za Messiego? Plota jak nic.
0
Nie musisz czytać, proste.
5
Owszem masz rację, ale wierzysz w to osobiście że może zdobyć ZP?
1
Wiem i rozumiem Cię, mi chodzi po prostu by mu się dobrze wiodło jako trenerowi, a że osiągnie to pewnie dzięki kasie od szejków.. no cóż nic z tym nie zrobimy.
1
Chciałbym bardzo aby dał radę, ale chyba tego nie dokona, może gdyby miał z 2 lata mniej to wtedy owszem. Ale taki wynik na chwilę obecną i tak zasługuje na wielkie uznanie.
3
Piłkarze z innej planety.
0
Cóż, napije się innym razem :P
0
Müller i ZP? Jakoś nie wierzę w taki scenariusz.
5
Jestem pewien, że zrobi wszystko by jak najszybciej powrócić do zdrowia i zdążyć na CA.
3
Kurde, cały sezon nic, aż tu nagle musiało trafić w ostatnim meczu, na dodatek przed CA. Nie zasłużył na taki los.
7
Jak się nie trzyma języka za zębami,to potem trzeba ponieść konsekwencje :D
0
Okładki gazet oceniam na 6 :)
12
Z tym że Sevilla nie stworzyła niebezpieczeństwa to się nie zgadzam.
24
Ależ pięknie wczoraj wjechał w pole karne, takiego Albe aż chce się oglądać.
0
Do pełni szczęścia brakuje LM, ale nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć tym co jest :)
0
Dobrze że tak to się wszystko skończyło i nasi przetrwali naciski Sevilli, a potem dwa decydujące ciosy.
0
Rządził wczoraj w obronie, takiego Pique chciałoby się oglądać za każdym razem.
5
Wczorajszy występ Iniesty był wręcz niesamowity, z jaką on łatwością poruszał się z piłką na boisku, jak za dawnych lat. Brawo Andres!
0
Mam nadzieję że przyszły sezon będzie dla Ter Stegena, to co wczoraj wyprawiał to bajka, kapitalne interwencje, on nie może trzeci sezon siedzieć na ławie, z całym szacunkiem do Bravo, ale powinna nastąpić już zmiana.
1
Oby to tylko nic poważnego, niech szybko wraca.
0
Szkoda że nie udało się obronić LM, Lucho napisałby nową historię i przebił osiągnięcie Pepa.
0
Niech to tylko trwa jak najdłużej :)
0
Czyli na 1 ogień szykuje się zacięty mecz, tak jak wczoraj.