Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
W Arsenalu był "kimś" a teraz? Szkoda go.
20
Czy taka fajna? Osobiście nie sądzę tak ;)
0
400 mln za zawodników? Całą jedenastkę chcą wykupić?
6
Sytuacji Alvesa z bananem nigdy nie zapomnę :)
2
Ja liczę że jednak będzie głośny transfer.
0
Wielka szkoda że odszedł, bardzo liczyłem na niego, oby jeszcze wrócił.
0
Pep powiedział samą prawdę i trudno się z nim nie zgodzić.
0
Mam nadzieję że to jest ten moment i Argentyna wygra cały turniej.
0
Zobaczymy czy Lucho zaskoczy i zdecyduje się na zmianę, czy też zostanie wszystko po staremu, ale wtedy Mats by się już wkurzył chyba.
0
W końcu ta Serena pokonana.
1
Będzie strzelanina, nowe ofiary :D
8
Juve ma dobry skład, ale tam będzie miał ciężko wygrać LM, z Barcą to co innego.
0
Co tu się nawet zastanawiać: Argentyna :D
0
Ciekawe tylko jaką rolę będzie pełnił po powrocie, ile minut dostanie.
2
Oby tylko ta piękna passa trwała jak najdłużej, a my kibice cieszyli się z jej sukcesów.
10
Ja tylko proszę o jedno: Aby wrócił w przyszłości do Barcy!!!
0
He he no na pewno pójdzie :)
5
Ha ha jaja jak berety, ciągle ta Barca im winna jest.
0
To już nawet nie jest śmieszne, fatum jakieś czy co?
2
Teraz to Ronaldo chce podpisać nowy kontrakt, a pewnie gdyby LM nie wygrali to poszedłby do takiego PSG :)
0
Jaja to będą jak z Bartry wyrośnie klasowy obrońca, a potem będzie problem z odkupieniem go.
0
Trzeba coś nawymyślać by interes się kręcił, takie już są te media.
3
Chciałbym również takie piękne lata spędzić jako piłkarz w Barcelonie...
2
Ehh nie na taki obrót spraw liczyłem, kurde do kitu. Ale Borussia to dobry kierunek dla niego, oby grał tam w podstawie za Hummelsa i się rozwinął a potem wrócił do Barcy.
0
Sama obecność jego może kolegom bardzo pomóc.
0
Chciałbym zobaczyć Tarzana.
2
Wybitna kariera o której może pomarzyć niejeden piłkarz. Ogromny szacunek dla Alvesa.
19
http://s30.postimg.org/jk13cf875/dw_fb_tlo.png
:)
0
W końcu to się zakończyło, dobrze dla Leo. Ciekawe co będzie z jego ojcem.
2
Wypożyczenie OK, ale musi grać regularnie bo tak to nici z tego i jego rozwoju.