Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca niedługo: "Klub wolna ręka".
7
Ty to jak taki wróżbita jesteś dej mi no numery na totka bo jest 15 baniek.
24
Ja już im w nic nie uwierzę dopóki nie zobaczę oficjalnego potwierdzenia.
1
I dobrze wywalić tych co się nie potrafią zachować, bydło.
25
Nie ma to jak wybulić grube miliony na zawodnika by potem dać mu odejść za free :) Brawo :)
2
Ale jaja normalnie tego bym się nie spodziewał.
0
Brawo dla Polaków, oby dalej dobrze szło.
3
Wszystkie około pół godziny, skubany :D
15
Bo taka jest prawda!!! Generał dobrze mówi, niech te słowa idą w świat.
0
Czyli jak zawsze media poprzekręcają wszystko.
7
Za to jaką robotę robi Masche na boisku, to bez wątpienia zasługuje na lepszy kontrakt.
6
Zamiast się cieszyć i dobrze bawić na takiej imprezie jak Euro, to oni się napierdzielają. Bezmózgi.
2
Niech teraz wygra CA a potem bierze się ostro za dalsze tytuły z Barcą :)
0
On sam tez jest jednym z najlepszych ŚO na świecie.
6
Wolałbym już koszulkę :D
11
Tak to jest gdy się ma wy****** na takiego zawodnika jak Szef, wcale mu się nie dziwię że doszedł do takiej decyzji. Jak klub go sprzeda to będzie można się ostro wkurzyć.
1
Brawo dla Leo, bramka z wolnego musi być! :) Jaka broda :D
0
Nie zapomnę tego jak zawalał akcję i jeszcze do tego ten jego uśmieszek :D
34
Jak brakuje mu tytułów to niech wbija do Barcy :)
73
50 mln? Czy ich już kompletnie pogięło w sam łeb? Ja się pytam za co płacić tyle piłkarzowi, w dupie się przewraca za przeproszeniem na tym świecie. A co do tej informacji oby to nie było prawdziwe.
10
Nie zdążyłem się dobrze wczytać jak już pokazał się koniec :D
1
Fajny wywiad z Rakietą :)
0
Umtiti OK niech dołączy do Barcy, zobaczymy co potrafi.
1
Teraz nagle nikt niewinny :D Ale dobrze że w końcu koniec tego.
3
To jest kpina żeby nie poinformować go o takiej sytuacji.
2
Nie dziwię się El Pistolero, chciał pomóc ale wyszło inaczej, musi się czuć teraz fatalnie Luis, tak pięknie mu poszło w Barcelonie a tutaj już koniec. Ale za to naładuje się porządnie na nowy sezon.
2
Kurde tak bardzo bym chciał Pogbe w Barcelonie, no ale ta cena odstrasza.. choć to nie moja kasa, ale mimo wszystko za dużo.
9
http://playarena.pl/uf/media/images_thumb/thumb_238422-0ac00115-10d5-97fc.png
:)
6
Końcówka sezonu w jego wykonaniu była bardzo dobra, liczę na to że z nowym sezonem będzie odgrywał jeszcze lepszą rolę.
2
Oby mu się to spełniło, bo oglądać go w Barcy to sama przyjemność.