Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Zajebiste, super się czytało. Generale wracaj do Barcy!!!
1
Jak widać wcale nie mają zamiaru odpuścić Barcelonie.
1
Skoro ich tam widzi to niech to uczyni, będzie choć spokój z Nolito już.
1
Może faktycznie jego styl pasował tylko do Atletico...
17
I Real się nim nie interesuje? To jest nieprawdopodobne.
5
I bardzo dobrze, dobrych pracowników się nie pozbywa.
0
Niech on coś zrobi w tym kierunku by grać w Barcelonie a nie tylko liczy na Barce.
2
Co to za właściciela ma Granada że takie plany? Szejk kolejny jakiś?
4
Po przeczytaniu tytułu sądziłem że coś poważniejszego powie a tu masz, nic specjalnego.
1
Cóż, Ronaldo jest wszędzie bez względu na formę :)
0
Nie każdy w życiu jest idealny i wszystko mu wychodzi.
1
Dokładnie, oby jego następny sezon był równie udany albo i nawet lepszy niż poprzedni :)
5
I gitarka, czekamy na oficjalne info :)
6
Lepiej niech zostanie w Chelsea, życzę mu jak najlepiej, ale teraz trzeba kogoś innego sprowadzić ;)
0
Pedro ponownie do Barcy? Jakoś nie chciałbym.
6
Niech Barca da mu może wolną rękę? Bo to takie modne ostatnio.
1
Pewnie i tak będzie, ale na to sobie jeszcze trochę poczeka, Messi i Ronaldo nie uważam by zeszli od zaraz ze sceny.
1
Gdyby naprawdę chciał dołączyć do Barcy to zrobiłby wszystko by tak się stało, ale on widać ma to gdzieś..
0
Co za problem? Niech wbija do Barcy zagrają razem, jeden na lewej a drugi na prawej ;)
0
Ja nie chciałbym grać z Messim bo zamieniłbym się w kosmitę, a tego nie potrzeba mi w życiu :D
5
Oby nam się ten magik trzymał w najlepszej formie jak najdłużej :)
2
Hmm czyli że można rozumieć Pogba odchodzi? Tylko pytanie gdzie. Oby do Barcy.
0
Spoko, przyjdzie Laporta.
1
To już kilka lat temu było wiadome że te losowania to są machloje.
0
To niech go sobie biorą.
0
Barca niedługo: "Klub wolna ręka".
7
Ty to jak taki wróżbita jesteś dej mi no numery na totka bo jest 15 baniek.
24
Ja już im w nic nie uwierzę dopóki nie zobaczę oficjalnego potwierdzenia.
1
I dobrze wywalić tych co się nie potrafią zachować, bydło.
25
Nie ma to jak wybulić grube miliony na zawodnika by potem dać mu odejść za free :) Brawo :)