0

Jak dla mnie to Krycha zasługuje na to by grac non stop a nie tylko zmiennik, więc jestem przeciwny temu by trafił do Barcy.

1

Wiedzą dobrze że Alves jest bardziej do wyjęcia z Barcy niż Mascherano.

2

Ten Morata jest naiwny że chce wracać do Realu, ale jego życie.

0

Najważniejsze że już wszystko załatwione i ten temat zakończony.

2

Tak, tak kurna, lepiej tylko myśleć o zakupie, a o Vidalu już zapomnieć, masakra przecież wiemy co on potrafi, tylko trzeba mu dać zapewne więcej szans by się rozwinął. Choć Bellerina bym bardzo chętnie akurat w Barcy widział.

0

Tak jak pisałem nie jestem co do niego przekonany, ale w sumie gdyby za naprawdę niską kasę chcieli go puścić to może warto spróbować, ale to już Barca podejmie decyzję.

0

Trochę bez sensu że ma odejść za darmo, lepiej już dostać ze 3-4 mln niż za friko, ale chyba nie ma chętnych za kasę.

0

W pełni Cię popieram jeśli chodzi o Vidala i Roberto!

0

Co on bierze ja się pytam, dobry towar :D

0

Jest takie powiedzenie: Gdzie się człowiek śpieszy, tam się diabeł cieszy. Tu się sprawdziło.

0

Wszystko fajnie, tylko żeby faktycznie "coś" grał po powrocie...

3

Czasami to w rodzinie się własnemu nie ufa, taka jest prawda, już spotkałem się z takimi sytuacjami, niekiedy lepszy sąsiad niż rodzina. Najgorzej to podpisać coś czego się nie czyta właśnie.

0

Mata w Barcy? Nie widzę tego.

0

On jeszcze się rozkręci i pokaże swoją najlepszą wersję.

2

Co by nie mówić to droga, ale fajna.

0

Czasami to się dziwię jak Ci piłkarze podchodzą do tych swoich karier, czy nie lepiej grac w jakimś zespole z Holandii, Belgii, Szkocji itp. i mieć role podstawowego bramkarza, tylko siedzieć na ławie, bez szans na wygryzienie duetu bramkarskiego Barcy?

1

Fajnie byłoby gdyby tam trafił do któregoś z tych klubów i miał regularne występy.

0

Brawo dla klubu, wiedzą jak się zachować.

0

Taa ciekawe tylko za co niby znalazł się tutaj Silva.

0

Szef zostaje, Alves odchodzi jeśli oczywiście klub znalazłby kogoś odpowiedniego na jego miejsce, bo jak nie to nic z tego.

0

Jak najbardziej dać mu, zasługuje swoją postawą na boisku.

0

Co tu się mu dziwić, jeśli faktycznie miałby dołączyć jakiś dobry ŚO to wiadome jest że miałby obawy iż nie będzie grał, miejmy nadzieję że zostanie jednak i się dogadają.

1

Tak bardzo liczyłem na Atletico i się przeliczyłem.

2

Zajebisty artykuł i bardzo fajnie się go czyta.

0

Wystarczyło mu dać pograć więcej i klauzula by się nie zmieniła, a byłaby szansa na więcej kasy skoro już ma odejść.

0

Tak szybko Rangers chyba nie da rady rywalizować z Celtami, ale wszystko z czasem :) Chociaż tyle że tak szybko wrócili :)

0

Ja tam tego nie lubię, wole konkrety :D

0

Ja nie mówię że gorszy, po prostu dla mnie Alves już się trochę wypalił, to nie ten Dani co kiedyś, wiele trzeba mu zawdzięczać bo chłop napracował się dla Barcy, ale kiedyś coś się musi skończyć, czas na zmiany. Czy ja go wyzywam? Nie, po prostu wyraziłem swoje zdanie. Nie chcę się z Tobą kłócić, za bardzo Cię szanuję ;)

0

Dokładnie, dobrze mówisz!

0

W sumie racja, dla mnie to byłoby najlepiej gdyby Generał nadal grał w Barcelonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?