Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pepe? Za co ja się pytam? Jak zwykle ranking żenada.
0
Niech odpoczywa :)
19
Chciałbym by Halilović pograł w pierwszej drużynie, ale mało realne.
0
Mata w Espanyolu? Że aż tak nisko by upadł?
0
Kapitalne pożegnanie :)
0
Tylko ciekawe czy są skłonni zaoferować więcej niż Besiktas.
0
Pracowity ten dyrektor Barcy nie ma co.
0
Taki klub jak Barca a nie ma sponsora który zapłaci fajną kasę.
0
Już nie mogę się doczekać spotkań z udziałem Barcy :)
0
Heh tyle zarabia i jeszcze podwyżka, to jest życie...
5
Ney ma raczej rację co do tej ZP, może i Ronaldo nie grał nic wielkiego na tym turnieju ale mimo wszystko wygrał.
0
Oby tylko Lisy nie rozsprzedali składu, a co do niego to nie wiem bo nie oglądam BPL.
0
Osobiście mi się nie podoba.
0
Skoro wierzy w swoje umiejętności, to niech zostanie i pokaże swoją najlepszą wersję.
2
Niech nadal zdobywa z Barcą wiele pucharów :)
1
Jak najbardziej dobra propozycja, Umtiti byłby na zmiennika, młody lecz doświadczony.
0
Arsenal to było dla niego najlepsze miejsce, był tam niezastąpiony.
0
Ale im się we łbie przewraca na świecie z tymi zamachami..
3
Jaka lipa że Breel Embolo przeszedł do Schalke :/
5
To co my zgarniamy 3 pkt a Real na początek traci? :D Nie mam nic przeciwko :D
5
Kufel na piwo :D
3
Życzę mu aby wywalczył sobie dobrą grą pierwszy skład :)
0
Mecz o 23? To sobie długo popatrzymy :)
0
Szkoda że o Carrasco nie ma ani słowa już..
9
Na tym zdjęciu to wygląda jakby miał minimum 40 lat.. No ale oby odniósł sukces w Barcelonie :)
2
Nie rozumiem tak ogromnej różnicy między Messi a Ronaldo.
1
Wolę by Samper otrzymał szansę niż Gomesa.
5
Decyzja dobra, jestem pewien że będzie z niego pożytek w przyszłości.
2
Kto wie, może jego ciężka praca i zaangażowanie pozwolą mu na to by był podstawowym zawodnikiem, ale póki co to wątpię by wygryzł Mascherano :)
2
Czyli jednak PO nie wchodzi w grę, ale z drugiej strony to doskonała szansa dla Vidala :)