Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że wraca Liga bo nudy jak ciul bez spotkania Barcy :) Dziś liczę na zdecydowane zwycięstwo naszych. Vamos!
12
Dobry pomysł, zgadzam się z Tobą.
1
Bardzo chciałem by wygrał wybory, ale ostatnio za dużo niepotrzebnych słów z jego strony, ale i tak mam nadzieję że jeszcze będzie prezydentem Barcy.
2
Jednym słowem masakra, szkoda Niemca.
1
Przekonać kogoś z trio do odpoczynku graniczy z cudem :D
0
40 mln.. ja się pytam za co, to jest chore.
7
Brawo! Dojechać ich tam porządnie.
8
Nawet fajna ciekawostka :D
0
Lubię kluby z ciekawą historią i życzę im aby się utrzymali w lidze.
2
Zacznijmy od tego, że szansa by trafić na Barce która nie ma dobrego dnia, jest bardzo niska :)
2
Niech Real poczuje się tak jak Barca gdy miała zakaz, niech zobaczą jak to jest bez transferów.
1
Bardzo fajnie się to czytało :)
0
To teraz się zacznie zabawa na boisku z przeciwnikami :D
0
Wielka szkoda że nadchodzi już ten czas, wielu wspaniałych piłkarzy kończy kariery i ciężko się z tym pogodzić, tak samo jak Roni, najlepszy magik w historii. Szkoda że Barca go nie ściągnie choćby na pół roku :(
36
Cóż, pozostaje mu tylko życzyć wielu sukcesów i bramek :)
7
Oby Paco Jemez zrobił z niego świetnego piłkarza.
0
Niech lepiej jeszcze posiedzą na ławie, a jak coś się nie będzie układać to wpuścić ich :) Myślę że bez nich z Alaves nasi dadzą radę.
0
Oby Barca wybiła Realowi z głowy Ligę ;)
0
Takie ochłapy w postaci 35 mln niech sobie wsadzą daleko, na taki klub jak Barcelona.
0
Fajny artykuł.
0
Jego transfer do Barcy był czymś wyjątkowym, wiele dał drużynie.
43
Drugiego jak on nie będzie. Mistrz.
1
Taka ekipa zarządzania w klubie byłaby świetna :D
3
El Pistolero jeszcze z 4-5 lat na najwyższym poziomie powinien pograć, więc tylko się cieszyć z tego że gra w FCB :)
2
Sergi Roberto na wszystkich pozycjach, dobre, dobre :D
3
Szkoda tylko że jego historia tak zakończyła się w Barcelonie, kto wie co byłoby gdyby został wtedy, może czarowałby do dziś.
0
Leo pewnie tego nie chce ale co zrobić :D
0
Brawo za to że robią coś w sprawie Santosu.
0
Hiszpania naprawdę miała mocnego przeciwnika :D
13
I dobrze że odszedł, po co ma się marnować, ja jestem przekonany że on jeszcze będzie obrońcą z najwyższej półki, a klub będzie tego żałował.