0

Dobrze że wraca Liga bo nudy jak ciul bez spotkania Barcy :) Dziś liczę na zdecydowane zwycięstwo naszych. Vamos!

12

Dobry pomysł, zgadzam się z Tobą.

1

Bardzo chciałem by wygrał wybory, ale ostatnio za dużo niepotrzebnych słów z jego strony, ale i tak mam nadzieję że jeszcze będzie prezydentem Barcy.

2

Jednym słowem masakra, szkoda Niemca.

1

Przekonać kogoś z trio do odpoczynku graniczy z cudem :D

0

40 mln.. ja się pytam za co, to jest chore.

7

Brawo! Dojechać ich tam porządnie.

8

Nawet fajna ciekawostka :D

0

Lubię kluby z ciekawą historią i życzę im aby się utrzymali w lidze.

2

Zacznijmy od tego, że szansa by trafić na Barce która nie ma dobrego dnia, jest bardzo niska :)

2

Niech Real poczuje się tak jak Barca gdy miała zakaz, niech zobaczą jak to jest bez transferów.

1

Bardzo fajnie się to czytało :)

0

To teraz się zacznie zabawa na boisku z przeciwnikami :D

0

Wielka szkoda że nadchodzi już ten czas, wielu wspaniałych piłkarzy kończy kariery i ciężko się z tym pogodzić, tak samo jak Roni, najlepszy magik w historii. Szkoda że Barca go nie ściągnie choćby na pół roku :(

36

Cóż, pozostaje mu tylko życzyć wielu sukcesów i bramek :)

7

Oby Paco Jemez zrobił z niego świetnego piłkarza.

0

Niech lepiej jeszcze posiedzą na ławie, a jak coś się nie będzie układać to wpuścić ich :) Myślę że bez nich z Alaves nasi dadzą radę.

0

Oby Barca wybiła Realowi z głowy Ligę ;)

0

Takie ochłapy w postaci 35 mln niech sobie wsadzą daleko, na taki klub jak Barcelona.

0

Fajny artykuł.

0

Jego transfer do Barcy był czymś wyjątkowym, wiele dał drużynie.

43

Drugiego jak on nie będzie. Mistrz.

1

Taka ekipa zarządzania w klubie byłaby świetna :D

3

El Pistolero jeszcze z 4-5 lat na najwyższym poziomie powinien pograć, więc tylko się cieszyć z tego że gra w FCB :)

2

Sergi Roberto na wszystkich pozycjach, dobre, dobre :D

3

Szkoda tylko że jego historia tak zakończyła się w Barcelonie, kto wie co byłoby gdyby został wtedy, może czarowałby do dziś.

0

Leo pewnie tego nie chce ale co zrobić :D

0

Brawo za to że robią coś w sprawie Santosu.

0

Hiszpania naprawdę miała mocnego przeciwnika :D

13

I dobrze że odszedł, po co ma się marnować, ja jestem przekonany że on jeszcze będzie obrońcą z najwyższej półki, a klub będzie tego żałował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?