0

Ta sytuacja była trochę dziwna, ale najważniejsze że ten temat się już zakończył a Leo przemyślał sprawę.

6

Z Alaves powinien zdecydowanie odpocząć, ale to już on sam zadecyduje.

12

Ale śmiechłem jak to obejrzałem :D Zrobili go bez mydła :D

https://www.facebook.com/BoMnieBoli/videos/vb.107670336029921/850653461731601/?type=2&theater

13

Oby tylko z nim nie było jak z innymi zawodnikami, ja go widzę jako zastępce Busiego za kilka lat.

0

Ciekawe kiedy redakcja śpi :D

0

Alba to podstawa LO Barcy, Digne jest świetny, ale nie wygryzie go raczej ;) Ja liczę na dobrą rywalizację, a jeśli Dinge okaże się lepszy, to tylko dzięki swojej pracy na boisku :)

4

Chciałbym aby szanse dostał Rafa, ale to Lucho zadecyduje.

11

Zdjęcie jak z pogrzebu, jakby ktoś zmarł.

0

Wielka szkoda że już nie gra w Barcelonie :(

10

Odpowiedni człowiek na to miejsce :)

20

Skoro to jest prawda, Barca powinna im się teraz dobrać do skóry.

0

Oby tylko sam Leo dobrze zdecydował co robić.

1

Bardzo fajny wywiad, Barca zrobiła dobry ruch sprowadzając go z Lyon :)

0

Alves odszedł, szacunek dla niego za to co zrobił dla Barcy, ale teraz jest kapitalny Sergi Roberto i równie dobry Vidal.

0

Oby wrócił z cennym bagażem doświadczenia, on jest przyszłością Barcy.

0

Piłkarz o wielu pozycjach na boisku :)

0

Jak najbardziej powinien dać sobie radę :)

4

Jego gola z Chelsea nigdy nie zapomnę :)

0

Ja tak samo, ale cóż, kiedyś to nastąpi. Póki co trzeba się cieszyć że gra w FCB.

0

Oby tylko teraz Lucho go nie pomijał.

7

A niby to wina Ter Stegena że Bravo odszedł ;]

8

A niech sobie strzelają te 153 gole, nasi lepiej niech zdobędą tryplet, to będzie smakować lepiej :P

0

Niech się teraz uczy od najlepszych a sam kiedyś taki będzie.

0

Niech się wyleczy na 100% nie ma co ryzykować, ma kto grać w środku pola.

0

Barca będzie miała z niego ogromny pożytek, a Alba wreszcie dobrego konkurenta.

0

Nasi są od zadań specjalnych więc wierzę że dadzą radę :)

0

Po co komu siedzenie na ławce :D

6

Bardzo mi się to podoba, dobra robota :)

0

Wiadome że mam, czytać potrafię i znam się na takich filmikach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?