Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta sytuacja była trochę dziwna, ale najważniejsze że ten temat się już zakończył a Leo przemyślał sprawę.
6
Z Alaves powinien zdecydowanie odpocząć, ale to już on sam zadecyduje.
12
Ale śmiechłem jak to obejrzałem :D Zrobili go bez mydła :D
https://www.facebook.com/BoMnieBoli/videos/vb.107670336029921/850653461731601/?type=2&theater
13
Oby tylko z nim nie było jak z innymi zawodnikami, ja go widzę jako zastępce Busiego za kilka lat.
0
Ciekawe kiedy redakcja śpi :D
0
Alba to podstawa LO Barcy, Digne jest świetny, ale nie wygryzie go raczej ;) Ja liczę na dobrą rywalizację, a jeśli Dinge okaże się lepszy, to tylko dzięki swojej pracy na boisku :)
4
Chciałbym aby szanse dostał Rafa, ale to Lucho zadecyduje.
11
Zdjęcie jak z pogrzebu, jakby ktoś zmarł.
0
Wielka szkoda że już nie gra w Barcelonie :(
10
Odpowiedni człowiek na to miejsce :)
12
Ooo masakra :D
https://www.facebook.com/MotoGP/videos/vb.58201805768/10154784298675769/?type=2&theater
20
Skoro to jest prawda, Barca powinna im się teraz dobrać do skóry.
0
Oby tylko sam Leo dobrze zdecydował co robić.
1
Bardzo fajny wywiad, Barca zrobiła dobry ruch sprowadzając go z Lyon :)
0
Alves odszedł, szacunek dla niego za to co zrobił dla Barcy, ale teraz jest kapitalny Sergi Roberto i równie dobry Vidal.
0
Oby wrócił z cennym bagażem doświadczenia, on jest przyszłością Barcy.
0
Piłkarz o wielu pozycjach na boisku :)
0
Jak najbardziej powinien dać sobie radę :)
4
Jego gola z Chelsea nigdy nie zapomnę :)
0
Ja tak samo, ale cóż, kiedyś to nastąpi. Póki co trzeba się cieszyć że gra w FCB.
0
Oby tylko teraz Lucho go nie pomijał.
7
A niby to wina Ter Stegena że Bravo odszedł ;]
8
A niech sobie strzelają te 153 gole, nasi lepiej niech zdobędą tryplet, to będzie smakować lepiej :P
0
Niech się teraz uczy od najlepszych a sam kiedyś taki będzie.
0
Niech się wyleczy na 100% nie ma co ryzykować, ma kto grać w środku pola.
0
Barca będzie miała z niego ogromny pożytek, a Alba wreszcie dobrego konkurenta.
0
Nasi są od zadań specjalnych więc wierzę że dadzą radę :)
0
Po co komu siedzenie na ławce :D
6
Bardzo mi się to podoba, dobra robota :)
0
Wiadome że mam, czytać potrafię i znam się na takich filmikach :D