Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Ney ma silnik w sobie :D
0
Manitaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)
3
Rafa co za gooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Szkoda, spalony.
1
Brawa dla Grubego, świetny występ dziś.
0
Ale Suarez co dał piłkę to głowa mała.
0
Leo Messi goooooool pięknie :)
0
Karnyyyyyy :D
0
Zajebiście po pierwszej połowie :)
13
Neymarrrrrrrrrrrrrrrrr hahah trio :D
0
Ale zamieszanie, brawo Umtiti.
0
Odrobek Messiego :D
0
El Pistolerooooooooooooooooo gooooooooooooooooool :D
3
Suarez ale dzik :D
0
Ale dzik się urwał prawą stroną :D
0
Leoooooooooooooooooooo gooooooooooooooooooooool :)
0
Nie wytrzymają takiego tempa długo.
0
Ale Lucho wykombinował :D W końcu Mascherano na swojej nominalnej pozycji. Jazda Barca!
3
Heh to ładnie się naczekałeś :)
0
Oby balonik w Madrycie szybko pękł :)
0
Dziś 3 pkt. są obowiązkiem, oby Lucho dobrze dobrał skład, Vamos!
2
Znakomity artykuł :)
18
Teraz to elegancko się prezentuje taka lista :)
7
Teraz kibice Realu będą mówić że Bartomeu posmarował :DD
0
Co racja to racja, ma się od kogo uczyć.
0
Trzeba jutro dopilnować wszystkiego na boisku i zdobyć pewne 3 pkt. Zmienić grafik dnia też również by oglądać mecz :P
10
Dzięki niemu Barca jak i rep. Hiszpanii odnieśli wiele radości, wspaniały człowiek i piłkarz, szkoda tylko że ten czas tak szybko leci.
4
To teraz Lucho się wkurzy i El Pistolero ława hehe :D
3
He he śniadanie o 9:30 i to jest źle? :D
5
Dlaczego nie ma Neymara???