Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Dajesz Lucho Ty na pewno coś wymyślisz i Barca jeszcze na koniec sezonu w Lidze będzie na samym szczycie. VeB!
3
Dwie kontuzje i strata punktów, nie no po prostu zajebiście :/ Jak tu spać teraz jak człowiek wkurzony :/
0
Piqueeeeeeeee :(
0
Teraz dawać!
0
Ale to obronił...
0
Jeszcze kurna Torres wszedł...
3
Masche mega słabo...
0
Kurna Atletico gol ;/
0
Jak pech kurna to pech ;/
0
Leo zmiana ja pierdziele ;/
1
Messi jakiś grymas na twarzy..
0
Dobra pierwsza połowa, oby w drugiej ich dobić :)
0
Rakietaaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooool :)
0
Nie mam zwyczaju wpatrywać się w koszulki i napisy, patrzę na grę a nie ubrania :)
0
Ale Atletico ma reklamę na koszulkach: Plus500 hahahahaha :D
17
Brawo Mats!
0
To jazda z nimi. Vamos Barca po 3 pkt!
0
A ile z tego mają pucharów? :) hehehe
0
Co tu dużo mówić, jest świetnym trenerem i chce też zdobyć jakieś trofea, póki co niesamowity pech, szkoda że nie udało im się zdobyć LM.
2
Świetne słowa ze strony Czarnej Perły.
0
Po co ankieta skoro i tak to było wiadome :D
0
Szkoda że jego sytuacja tak wygląda, oby się poprawiła, ale z drugiej strony gdyby naprawdę miał przyjść Bellerin to byłoby coś pięknego.
2
Zajebiście, pozycja DP zabezpieczona na długie lata :)
0
Oby i z czasem znalazło się miejsce dla niego.
0
Abi był w Barcelonie klasowym obrońcą, oby i Umtiti był taki sam, a ma do tego predyspozycje.
0
Oczywiste jest że Leo lepszy od Ronaldo, dobrze gada :)
2
Oby trio ich rozpracowało i wybiło im plan z głowy.
0
Liczę dziś na wspaniały pojedynek i 3 pkt Barcy. Vamos!
0
Oby tylko jak najdłużej utrzymał taką formę.
2
Na 100% Camp Nou się nie zapełni, nie w środku tygodnia i dodatkowo o tej godzinie.