11

Dajesz Lucho Ty na pewno coś wymyślisz i Barca jeszcze na koniec sezonu w Lidze będzie na samym szczycie. VeB!

3

Dwie kontuzje i strata punktów, nie no po prostu zajebiście :/ Jak tu spać teraz jak człowiek wkurzony :/

0

Piqueeeeeeeee :(

0

Teraz dawać!

0

Ale to obronił...

0

Jeszcze kurna Torres wszedł...

3

Masche mega słabo...

0

Kurna Atletico gol ;/

0

Jak pech kurna to pech ;/

0

Leo zmiana ja pierdziele ;/

1

Messi jakiś grymas na twarzy..

0

Dobra pierwsza połowa, oby w drugiej ich dobić :)

0

Rakietaaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooool :)

0

Nie mam zwyczaju wpatrywać się w koszulki i napisy, patrzę na grę a nie ubrania :)

0

Ale Atletico ma reklamę na koszulkach: Plus500 hahahahaha :D

17

Brawo Mats!

0

To jazda z nimi. Vamos Barca po 3 pkt!

0

A ile z tego mają pucharów? :) hehehe

0

Co tu dużo mówić, jest świetnym trenerem i chce też zdobyć jakieś trofea, póki co niesamowity pech, szkoda że nie udało im się zdobyć LM.

2

Świetne słowa ze strony Czarnej Perły.

0

Po co ankieta skoro i tak to było wiadome :D

0

Szkoda że jego sytuacja tak wygląda, oby się poprawiła, ale z drugiej strony gdyby naprawdę miał przyjść Bellerin to byłoby coś pięknego.

2

Zajebiście, pozycja DP zabezpieczona na długie lata :)

0

Oby i z czasem znalazło się miejsce dla niego.

0

Abi był w Barcelonie klasowym obrońcą, oby i Umtiti był taki sam, a ma do tego predyspozycje.

0

Oczywiste jest że Leo lepszy od Ronaldo, dobrze gada :)

2

Oby trio ich rozpracowało i wybiło im plan z głowy.

0

Liczę dziś na wspaniały pojedynek i 3 pkt Barcy. Vamos!

0

Oby tylko jak najdłużej utrzymał taką formę.

2

Na 100% Camp Nou się nie zapełni, nie w środku tygodnia i dodatkowo o tej godzinie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?