1

Szkoda że obrona nie składała się z Roberto-Pique-Umtiti-Alba może by to inaczej wyglądało, ale gdybać sobie można.

6

Tam to pewnie będzie do przerwy 5-0.

0

Słynny autobus też im pomógł.

0

Wczoraj źle zespół zagrał i strata 3 punktów, ale spokojnie Real też straci, może nie będzie trzeba długo czekać, tego też się chyba nikt nie spodziewał że Barca przegra u siebie z Alaves, więc równie dobrze Real może przegrać w następnej kolejce.

2

Ważne by teraz się podnieść i z Celtic rozegrać dobry mecz.

1

Oby to był zimny prysznic i teraz wszystko się już dobrze układało. VeB!

0

Nie lubię drużyn co dają autobus, a Ci na dodatek piątka w obronie. Ale cóż wygrali i tyle.

0

Dziś cała drużyna słabo, szkoda że u siebie taka wpadka.

0

Co za typ... Szkoda się nawet wypowiadać na jego temat.

0

To się nie dzieje naprawdę.. Masarka dziś ten mecz, ale trzeba się podnieść po tym. VeB!

0

Ja prd taka szansa :(

0

Tego się dziś zupełnie nie spodziewałem...

0

Zaczyna się udawanie hahahah.

1

U siebie takie rzeczy z beniaminkiem, masakra, ale beniaminki właśnie są najgorsze..

1

Teraz już wszystko w ich rękach.

0

Alarm Suarez wchodzi.

0

Ooo ja pierdziele........

0

Jest Leo!!! Dawać teraz.

0

Ufff nie uznany gol.

1

Co teraz nie trafił... :D

0

Brakuje Leo i Suareza, muszą wejść.

1

Minute wcześniej myślałem o Alaves kurs do przerwy był @41 ja pierdziele ;p

0

Ale siara 0-1 hahaha

0

Ney jaka fryzura :D

7

Szkoda że nie Umtiti ale najważniejsze zdobyć 3 pkt. Zobaczymy co pokaże Paco :)

0

Puyol dopiero na 15 miejscu??

0

Oby to była ostatnia już w tym sezonie.

0

Może i dziś coś strzeli jeśli zagra :)

2

Mi się podoba skład Sportu, oby zagrał Paco.

0

Zobaczmy jak poradzi sobie Holender na bramce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?