Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda że obrona nie składała się z Roberto-Pique-Umtiti-Alba może by to inaczej wyglądało, ale gdybać sobie można.
6
Tam to pewnie będzie do przerwy 5-0.
0
Słynny autobus też im pomógł.
0
Wczoraj źle zespół zagrał i strata 3 punktów, ale spokojnie Real też straci, może nie będzie trzeba długo czekać, tego też się chyba nikt nie spodziewał że Barca przegra u siebie z Alaves, więc równie dobrze Real może przegrać w następnej kolejce.
2
Ważne by teraz się podnieść i z Celtic rozegrać dobry mecz.
1
Oby to był zimny prysznic i teraz wszystko się już dobrze układało. VeB!
0
Nie lubię drużyn co dają autobus, a Ci na dodatek piątka w obronie. Ale cóż wygrali i tyle.
0
Dziś cała drużyna słabo, szkoda że u siebie taka wpadka.
0
Co za typ... Szkoda się nawet wypowiadać na jego temat.
0
To się nie dzieje naprawdę.. Masarka dziś ten mecz, ale trzeba się podnieść po tym. VeB!
0
Ja prd taka szansa :(
0
Tego się dziś zupełnie nie spodziewałem...
0
Zaczyna się udawanie hahahah.
1
U siebie takie rzeczy z beniaminkiem, masakra, ale beniaminki właśnie są najgorsze..
1
Teraz już wszystko w ich rękach.
0
Alarm Suarez wchodzi.
0
Ooo ja pierdziele........
0
Jest Leo!!! Dawać teraz.
0
Ufff nie uznany gol.
1
Co teraz nie trafił... :D
0
Brakuje Leo i Suareza, muszą wejść.
1
Minute wcześniej myślałem o Alaves kurs do przerwy był @41 ja pierdziele ;p
0
Ale siara 0-1 hahaha
0
Ney jaka fryzura :D
7
Szkoda że nie Umtiti ale najważniejsze zdobyć 3 pkt. Zobaczymy co pokaże Paco :)
0
Puyol dopiero na 15 miejscu??
0
Oby to była ostatnia już w tym sezonie.
0
Może i dziś coś strzeli jeśli zagra :)
2
Mi się podoba skład Sportu, oby zagrał Paco.
0
Zobaczmy jak poradzi sobie Holender na bramce.