0

Hmm no zobaczymy co klub postanowi jak i sami zawodnicy, okazją na zgarnięcie dobre sumki jest naprawdę dobra.

0

Jak dla mnie to oni mogą nawet spaść z Ligi, wcale nie byłbym smutny z tego powodu.

3

Lepiej wygrać dublet niż nic, takie moje zdanie.

0

Mam nadzieję że tym razem to Atletico wygra LM.

11

Za Alvesa chcą dać 36 mln? To jest promocja w tym wieku, czas na kogoś młodszego, Dani ma już najlepsze lata za sobą i wiele mu się zawdzięcza. Vidal niech dostanie szansę a na pewno się rozwinie.

0

Suchy chleb i woda, taki zestaw bym im dał ;)

3

To teraz Atletico musi pokazać w finale że zasługuje na ten puchar.

2

Prawidłowo Mats! Jego miejsce jest w Barcelonie.

3

Hector Bellerin jak dla mnie, tylko czy chciałby wrócić.

5

Ja też tego chcę, i niech dziś odpadną a Barca wygra Ligę i PK, potem radość bezcenna gdy Real nie miałby nic :)

25

Jeśli mu zależy na grze w Barcelonie to zrobi wszystko by tak się stało, a jak nie to niech sobie siedzi w Juve kolejne lata.

0

Tyle daje właśnie sława, choć w jego wypadku aż takiego określenia bym nie użył, sławny to może być Messi lub Ronaldo.

2

Również chciałbym by to nie była wojna, ale wyczuwam że z biegiem meczu może się taka zrobić jednak.. ale zobaczymy jak to będzie.

3

Wiadome że chciałoby się tryplet, ale dwa puchary to też fantastyczny wynik, w końcu w lidze trzeba rywalizować z tyloma drużynami, nie bez powodu na koniec zdobywa się mistrzostwo, a tym bardziej nie za piękne oczy.

0

Mam nadzieję że kibice się postarają jak zawsze w takich sytuacjach.

0

I dobrze, należy mu się to bardzo.

9

Nie dość że sezon wyczerpujący, to na dodatek te podróże...

42

Haha za Ter Stegena 20 mln a Courtois 63 chyba ich powaliło i to konkretnie.

6

To teraz jeszcze tylko City awans i finał :D

0

Mam swoje powody że nie lubię.

2

Właśnie gdyby nie ta kontuzja.. :)

6

Super opcja, oby tak też się stało!

0

W sumie trochę mnie dziwi ta decyzja :D

32

Bardzo fajna wypowiedź, fajnie ogólnie że wie iż był karny gdy obejrzał powtórkę i się do tego przyznał, mało który sędzia tak robi.

2

Mistrz sprawdzi mistrza :D

13

Nie chciałbym aby Courtouis trafił do Barcy, wolę by Ter Stegen pozostał i to on był pierwszym bramkarzem.

4

Już nie mogę się doczekać by sobie ją zamówić.

6

Jeśli jakiś inny sponsor z normalną nazwą da więcej niż Qatar, to jest to bardzo dobra wiadomość, obym już nie musiał oglądać na koszulce Barcy tego Qataru.

0

Niesamowite jest to co Lisy osiągnęły :)

13

Ja jednak wolałbym aby wzmocnić środek pola np. taki Pogba, a Leo żeby znowu ładował bramki jak kiedyś, brakuje mi bardzo tego bo człowiek się bardzo przyzwyczaił..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?