Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmm no zobaczymy co klub postanowi jak i sami zawodnicy, okazją na zgarnięcie dobre sumki jest naprawdę dobra.
0
Jak dla mnie to oni mogą nawet spaść z Ligi, wcale nie byłbym smutny z tego powodu.
3
Lepiej wygrać dublet niż nic, takie moje zdanie.
0
Mam nadzieję że tym razem to Atletico wygra LM.
11
Za Alvesa chcą dać 36 mln? To jest promocja w tym wieku, czas na kogoś młodszego, Dani ma już najlepsze lata za sobą i wiele mu się zawdzięcza. Vidal niech dostanie szansę a na pewno się rozwinie.
0
Suchy chleb i woda, taki zestaw bym im dał ;)
3
To teraz Atletico musi pokazać w finale że zasługuje na ten puchar.
2
Prawidłowo Mats! Jego miejsce jest w Barcelonie.
3
Hector Bellerin jak dla mnie, tylko czy chciałby wrócić.
5
Ja też tego chcę, i niech dziś odpadną a Barca wygra Ligę i PK, potem radość bezcenna gdy Real nie miałby nic :)
25
Jeśli mu zależy na grze w Barcelonie to zrobi wszystko by tak się stało, a jak nie to niech sobie siedzi w Juve kolejne lata.
0
Tyle daje właśnie sława, choć w jego wypadku aż takiego określenia bym nie użył, sławny to może być Messi lub Ronaldo.
2
Również chciałbym by to nie była wojna, ale wyczuwam że z biegiem meczu może się taka zrobić jednak.. ale zobaczymy jak to będzie.
3
Wiadome że chciałoby się tryplet, ale dwa puchary to też fantastyczny wynik, w końcu w lidze trzeba rywalizować z tyloma drużynami, nie bez powodu na koniec zdobywa się mistrzostwo, a tym bardziej nie za piękne oczy.
0
Mam nadzieję że kibice się postarają jak zawsze w takich sytuacjach.
0
I dobrze, należy mu się to bardzo.
9
Nie dość że sezon wyczerpujący, to na dodatek te podróże...
42
Haha za Ter Stegena 20 mln a Courtois 63 chyba ich powaliło i to konkretnie.
6
To teraz jeszcze tylko City awans i finał :D
0
Mam swoje powody że nie lubię.
2
Właśnie gdyby nie ta kontuzja.. :)
6
Super opcja, oby tak też się stało!
0
W sumie trochę mnie dziwi ta decyzja :D
32
Bardzo fajna wypowiedź, fajnie ogólnie że wie iż był karny gdy obejrzał powtórkę i się do tego przyznał, mało który sędzia tak robi.
2
Mistrz sprawdzi mistrza :D
13
Nie chciałbym aby Courtouis trafił do Barcy, wolę by Ter Stegen pozostał i to on był pierwszym bramkarzem.
4
Już nie mogę się doczekać by sobie ją zamówić.
6
Jeśli jakiś inny sponsor z normalną nazwą da więcej niż Qatar, to jest to bardzo dobra wiadomość, obym już nie musiał oglądać na koszulce Barcy tego Qataru.
0
Niesamowite jest to co Lisy osiągnęły :)
13
Ja jednak wolałbym aby wzmocnić środek pola np. taki Pogba, a Leo żeby znowu ładował bramki jak kiedyś, brakuje mi bardzo tego bo człowiek się bardzo przyzwyczaił..