Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mascherano to już zapewne się sporo nauczył od Enrique podczas tych rozmów podczas meczu ;)
0
Widać zna się bardzo dobrze na tym co robi, najważniejsze że Leo jest w dobrej formie bez kłopotów zdrowotnych.
3
Większość informacji które się pojawiają ostatnio o możliwych wzmocnieniach to są plotki, bo pisać coś trzeba przecież.
0
Tylko wypożyczenie lepiej wchodzi w grę, ale z tym że tam gdzie miałby pójść, niech miałby zagwarantowane miejsce w składzie by się rozwijać.
0
Najlepszą opcją będzie Atletico - Real i wielki rewanż za tamten finał :)
0
Hehe pamiętam to jak się grało na boisku z kolegami, nikt nie chciał iść na bramkę, ale zawsze znalazł się jakiś ochotnik :D
3
Nie wyobrażam sobie jego odejścia i mam nadzieję że klub zrobi wszystko by go zatrzymać, on jest zbyt ważny dla Barcy.
0
Był na samym szczycie, by teraz mieć tyle kłopotów z grą, szkoda go ale sam tak wybrał.
0
Wydawało się że po tym wypożyczeniu może coś z niego jeszcze być, ale niestety nie na Barce.
0
I bardzo dobrze, są ważniejsze pozycje które wymagają wzmocnienia aż piszczy.
1
Mascherano zasługuje na ogromny szacunek, szkoda że takich piłkarzy nie jest więcej, bo inni to w świetnej formie i młodym wieku 24 lata np. już wyjeżdżają do takich Chin. Taki przykład Alan z Salzburga.
1
Brawa dla Szefa za takie decyzje, pieniądze w życiu to nie wszystko, trzeba czerpać jeszcze szczęście z tego co w życiu się robi.
0
Czy zagra czy nie to bardzo dobrze że wraca do zdrowia.
1
Pamiętam gościa z czasów gdy grał w Standard Liège i był dobry tam, ale czy na Barce wystarczająco?
0
Bardziej byłbym zadowolony gdyby kogoś na atak kupili jako zmiennika, bo nasze trio się zajedzie w końcu.
0
Trzeba go wpuścić na boisko niech powtórzy wyczyn :D
0
W końcu jakieś dobre informacje na temat wzmocnień, gość jest kapitalny i jak najbardziej mógłby trafić do Barcy.
59
Przyjdzie lato, wyprzedadzą pół składu i tyle będzie z Lisów.
1
Ze Sterling to dowalili fest hahaha.
2
Niech mu zagwarantują że w następnym sezonie będzie grał już w Lidze to na pewno go to uspokoi, a tak to co mu się dziwić.
4
60 baniek to przesada, ale patrząc ile MU wydało na Martiala to co tu się dziwić jaki jest rynek transferowy.
4
Nie rozumiem jaki taki Perez może być w ogóle prezydentem klubu.
0
Oby tylko Atletico poradziło sobie w Niemczech.
2
Na pewno mu się to uda, taki piłkarz jak Leo z góry jest skazany na sukcesy, a granie w takim klubie jak Barca i z takimi kolegami mu tylko pomaga.
0
Czasu nie zatrzymamy.. nam też niestety latka lecą.
0
Owszem Dani zrobił bardzo dużo dla tego klubu, ale nie oszukujmy się młodszy już nie będzie i najlepszą formę ma za sobą, a to jest dobra okazja by jeszcze coś za niego otrzymać. Zrobią jak będą uważać jak i on sam.
0
To jest dobre pytanie.
0
Haha teraz to mnie rozbawiłeś człowieku, czy Ty myślisz że ja to robię dla poleceń? Ja pierdziele teraz to dowaliłeś. Gdybym miał tak robić to bym pisał cały dzień na tej stronie, a po drugie to ja nawet nie sprawdzam ile mam poleceń i komentarzy bo mnie to nie interesuje, co dostanę za to nagrodę? Nie sądzę. Wypowiadam się na tym forum bo chcę.
0
W pełni się z Tobą zgadzam.
6
Jak dla mnie to te 10 mln jest dobra ofertą, nie zgodzą się a potem się okaże jakieś wypożyczenie i w końcu odejdzie za darmo gdzieś. Co do Bartry on musi zostać, a jak nie to wypożyczenie na jeden sezon żeby zebrał więcej doświadczenia.