18

Niesamowity człowiek, dobrze że ma dopiero 29 lat i pogra jeszcze długo, bo instynktu strzeleckiego się nie traci nawet z wiekiem :)

0

Pep jak zawsze wypowiada się o Barcelonie miło.

12

A niektórzy tutaj chcą go wywalić z Barcy, ja zawsze za nim byłem i będę bo uważam, że ma potencjał by grać z powodzeniem w Barcelonie, tylko trzeba mu dawać więcej minut!! Bo tak wejdzie raz na 2-3 miesiące i oczekują od niego od razu cudów.. nie wyjdzie mecz i już nagonka na niego. Walcz Marc!!

7

I to jest bardzo dobra informacja, czas na odpoczynek po wyczerpującym sezonie musi mieć.

0

Tylko niech Barca utrzyma tą siłę do samego końca :)

0

Wynagrodził wczoraj golem tego pechowego samobója z Valencią :)

45

Mnie to bardzo cieszy dziś zajebisty występ Bartry i ta jego bramka poszedł jak dzik w zaparte, skąd on się tam wziął w ogóle heh, tak czy siak brawa dla niego i oby dostał więcej szans :)

17

I tak ma być do końca sezonu! :)

1

Liczyli pewnie na powtórkę z rozrywki ale cóż, takie życie przeliczyli się :D

0

Ale ja go nie uważam za grubego to tylko taka ksywka :)

38

Należy mu się za dziś hamburger mimo że jest gruby heh brawo Luis! :)

4

Kapitalny mecz brawo Panowie!!! :) VeB!

1

Nareszcie MSN :)

1

Neymarrrrrrrrr pogrom! :D

9

Bartra co zrobił jaki gol hahahahah brawo!!!!!!!!!!!

1

Leoooooooooooo Messi gol :)

0

Manitaaaaaaaaaaaaaa :D

0

Suarez hahaa masakra 4 bramki! :D

6

Bartra dziś zajebisty mecz rozgrywa.

1

El Pistolerooooooooooooo hat-trick!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Rakitić!!! Coś pięknego!! :)

9

Pierwsza połowa jak najbardziej na + :) Czekamy na drugą i kolejne gole Barcy :)

25

Alves ahahahhahahahahahahahahaha :D

0

Suarez jak nie trafił xd

5

Tak jest! Suarez x2!!!!!!!!!!!

2

Hahaha ale teraz farta mamy lol

0

Ale teraz szczęście..

0

El Pistolerooooooooooooo w końcu!!!!!!!!!!

0

Ale Bartra dał się ograć.

1

Dziś muszą być w końcu pewne 3 pkt. Jazda Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?