13

36 min bez akcji więc czego tu się było spodziewać?

0

Ja pierdziele stało się 1-0 ;/

1

Póki co ze strony Barcy nic wyjątkowego.

1

Oho zaczyna się zaraz będzie że sędzia za Barcą.

37

Brawo Leo!!!!

0

Ufff ale szczęście.

1

Jazda Barca po awans! Vamos!

3

Z tym że przestanie trenować i będzie miał formę to taka bzdura że szkoda gadać.

1

Za co oni biedni teraz pensje dla piłkarzy zapłacą tyle kasy wydać muszą.. Kpina.

2

Super wywiad :)

0

To lepiej wyznaczyć rzuty wolne zamiast karnych w tym na pewno wygramy za sprawą Messiego :D

1

Najlepszy skład jaki może tylko być.

0

A Ci dalej że Ronaldo jest najlepszy na świecie :D

0

Atletico na pewno od samego początku rzuci się do ataku, oby nasi to przetrwali i strzelili im gola. VeB!

2

Chcieli zrobić aferę ale im nie pykło.

1

R.I.P :D

0

Skoro to wypożyczenie to dobra opcja, bo sprzedaż odpada, ale jakoś nie widzę Gameiro w Barcelonie mimo wszystko..

0

Niech Szef dziś strzeli gola to będzie smakowało najlepiej!

0

A jednak Real awans, a tak liczyłem na Wilki :D City dobrze wyczułem chociaż :P

0

Chciałbym aby United wróciło na szczyt, brakuje mi ich w LM.

0

Najszybsza konferencja na świecie hehe Lucho jak zawsze w humorze :D

0

Popieram jeśli chodzi o stałe fragmenty gry, szkoda że teraz nie jest już tak dobrze jak w tamtym sezonie.

1

Bardzo fajny wywiad :D Co do koszulki to ubierz sobie Lecha i idź przez Warszawę nawet nie prowokując finał pewnie znany :D

0

Ter Stegen - Alves - Pique - Mascherano - Alba - Busi - Iniesta - Rakitic - Neymar- Suarez - Messi - taki skład i jazda Barca!

0

Dziś City awans i Wilki :D

0

Koniecznie jutro trzeba przedłużyć tą dobrą passę.

0

Jak zobaczyłem to zdjęcie na głównej to nie wiedziałem co o tym myśleć.. straszycie ludzi. Haha ale się uśmiałem Halilovic za Gameiro, no po prostu pomysł palce lizać.

0

Jeszcze tego brakowało, ale pech Thomasa w Barcelonie.

0

Niech rozgrzewają, a Barca niech ich ugasi.

0

To trzeba go strzelić w takim razie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?