Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
36 min bez akcji więc czego tu się było spodziewać?
0
Ja pierdziele stało się 1-0 ;/
1
Póki co ze strony Barcy nic wyjątkowego.
1
Oho zaczyna się zaraz będzie że sędzia za Barcą.
37
Brawo Leo!!!!
0
Ufff ale szczęście.
1
Jazda Barca po awans! Vamos!
3
Z tym że przestanie trenować i będzie miał formę to taka bzdura że szkoda gadać.
1
Za co oni biedni teraz pensje dla piłkarzy zapłacą tyle kasy wydać muszą.. Kpina.
2
Super wywiad :)
0
To lepiej wyznaczyć rzuty wolne zamiast karnych w tym na pewno wygramy za sprawą Messiego :D
1
Najlepszy skład jaki może tylko być.
0
A Ci dalej że Ronaldo jest najlepszy na świecie :D
0
Atletico na pewno od samego początku rzuci się do ataku, oby nasi to przetrwali i strzelili im gola. VeB!
2
Chcieli zrobić aferę ale im nie pykło.
1
R.I.P :D
0
Skoro to wypożyczenie to dobra opcja, bo sprzedaż odpada, ale jakoś nie widzę Gameiro w Barcelonie mimo wszystko..
0
Niech Szef dziś strzeli gola to będzie smakowało najlepiej!
0
A jednak Real awans, a tak liczyłem na Wilki :D City dobrze wyczułem chociaż :P
0
Chciałbym aby United wróciło na szczyt, brakuje mi ich w LM.
0
Najszybsza konferencja na świecie hehe Lucho jak zawsze w humorze :D
0
Popieram jeśli chodzi o stałe fragmenty gry, szkoda że teraz nie jest już tak dobrze jak w tamtym sezonie.
1
Bardzo fajny wywiad :D Co do koszulki to ubierz sobie Lecha i idź przez Warszawę nawet nie prowokując finał pewnie znany :D
0
Ter Stegen - Alves - Pique - Mascherano - Alba - Busi - Iniesta - Rakitic - Neymar- Suarez - Messi - taki skład i jazda Barca!
0
Dziś City awans i Wilki :D
0
Koniecznie jutro trzeba przedłużyć tą dobrą passę.
0
Jak zobaczyłem to zdjęcie na głównej to nie wiedziałem co o tym myśleć.. straszycie ludzi. Haha ale się uśmiałem Halilovic za Gameiro, no po prostu pomysł palce lizać.
0
Jeszcze tego brakowało, ale pech Thomasa w Barcelonie.
0
Niech rozgrzewają, a Barca niech ich ugasi.
0
To trzeba go strzelić w takim razie.