0

A zawiesić niech się nauczy wypowiedzi.

0

To mało doradziłeś, ale dzięki za chęci.

0

Czy zna się ktoś tutaj na siatkówce? Chodzi mi się poradzić w meczu Verona - Perugia kogo wybrać dziś.

2

On musi pozostać w Barcelonie.

3

Kolejny płaczek, nikt nie kazał Torresowi tak faulować, wiedział że ma żółtą kartkę, by sobie grał dalej.

9

Niech sobie obejrzy w powtórce czy zasłużona i się dowie.

2

Tak kurde lepiej komuś połamać nogi by dostać kartkę, bo zamiary to już się nie liczą! Głupie i żałosne gadanie.

4

Dobry mecz wczoraj w wykonaniu Andresa.

1

Juanfran super zachowanie, bo czasami to piłkarze tak przeginają pałę że szok po prostu, lekko zostanie uderzony czy coś a zwija się z bólu by tylko coś osiągnąć i za chwilę wstać jak gdyby nigdy nic się nie stało.

2

Oby Enrique wymyślił dobry plan na rewanż by wyeliminować Atletico.

0

Tak sobie myślę, że nawet gdyby Atletico grało w 11, to po tym co Barca zagrała w drugiej połowie wygraliby i tak. Ale gdybać można.

3

Rewanż na Calderon wcale nie będzie łatwy, tym bardziej że wystarczy im jeden gol by awansować, a na pewno u siebie lepiej zagrają i na dodatek w 11. Zapowiada się znakomity rewanż.

2

Mogliby chociaż dać normalnych sędziów na tak prestiżowe rozgrywki jak LM.

0

Zasłużyli bo zagrali kapitalnie w drugiej połowie.

0

Pewnie nieźle tam teraz żałuje tego co zrobił i że otrzymał czerwo.

12

Mam nadzieję że co mecz będą takie oklaski, bo to nic nie kosztuje a pamięć jest.

2

Oj przyda się teraz drużynie bez wątpienia.

0

A Torres mógł pomyśleć zanim coś zrobi, proste.

0

Dobrze Luis mówi, lepiej byłoby gdyby Torres nie wyleciał i wygrać 11 na 11.

8

Co jak co ale dziś był piękny doping z ich strony, oby tak zawsze.

26

Kiedy marnuje to marnuje, ale należy zapamiętać że strzela zawsze kiedy go Barca potrzebuje w najważniejszych momentach, a dziś taki był. Brawo Luis!!

2

Prawidłowo zrobili :D

0

Nie.

1

Czasem sędzia daje pograć jeszcze z 30 sekund, a ten równo co do 5 minut hahaha

7

Brawo Barca, brawo za tą drugą kosmiczną połowę !! VeB!!!

0

Ta druga połowa jest niesamowita co oni grają.

1

Tak jest Suarezzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!

0

Rafa wszedł :)

1

El Pistolerooooooooooooo w końcu!!!!!!!!!!

2

Nosz ja pierdziele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?