Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A zawiesić niech się nauczy wypowiedzi.
0
To mało doradziłeś, ale dzięki za chęci.
0
Czy zna się ktoś tutaj na siatkówce? Chodzi mi się poradzić w meczu Verona - Perugia kogo wybrać dziś.
2
On musi pozostać w Barcelonie.
3
Kolejny płaczek, nikt nie kazał Torresowi tak faulować, wiedział że ma żółtą kartkę, by sobie grał dalej.
9
Niech sobie obejrzy w powtórce czy zasłużona i się dowie.
2
Tak kurde lepiej komuś połamać nogi by dostać kartkę, bo zamiary to już się nie liczą! Głupie i żałosne gadanie.
4
Dobry mecz wczoraj w wykonaniu Andresa.
1
Juanfran super zachowanie, bo czasami to piłkarze tak przeginają pałę że szok po prostu, lekko zostanie uderzony czy coś a zwija się z bólu by tylko coś osiągnąć i za chwilę wstać jak gdyby nigdy nic się nie stało.
2
Oby Enrique wymyślił dobry plan na rewanż by wyeliminować Atletico.
0
Tak sobie myślę, że nawet gdyby Atletico grało w 11, to po tym co Barca zagrała w drugiej połowie wygraliby i tak. Ale gdybać można.
3
Rewanż na Calderon wcale nie będzie łatwy, tym bardziej że wystarczy im jeden gol by awansować, a na pewno u siebie lepiej zagrają i na dodatek w 11. Zapowiada się znakomity rewanż.
2
Mogliby chociaż dać normalnych sędziów na tak prestiżowe rozgrywki jak LM.
0
Zasłużyli bo zagrali kapitalnie w drugiej połowie.
0
Pewnie nieźle tam teraz żałuje tego co zrobił i że otrzymał czerwo.
12
Mam nadzieję że co mecz będą takie oklaski, bo to nic nie kosztuje a pamięć jest.
2
Oj przyda się teraz drużynie bez wątpienia.
0
A Torres mógł pomyśleć zanim coś zrobi, proste.
0
Dobrze Luis mówi, lepiej byłoby gdyby Torres nie wyleciał i wygrać 11 na 11.
8
Co jak co ale dziś był piękny doping z ich strony, oby tak zawsze.
26
Kiedy marnuje to marnuje, ale należy zapamiętać że strzela zawsze kiedy go Barca potrzebuje w najważniejszych momentach, a dziś taki był. Brawo Luis!!
2
Prawidłowo zrobili :D
0
Nie.
1
Czasem sędzia daje pograć jeszcze z 30 sekund, a ten równo co do 5 minut hahaha
7
Brawo Barca, brawo za tą drugą kosmiczną połowę !! VeB!!!
0
Ta druga połowa jest niesamowita co oni grają.
1
Tak jest Suarezzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!
0
Rafa wszedł :)
1
El Pistolerooooooooooooo w końcu!!!!!!!!!!
2
Nosz ja pierdziele.