Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mogą grać nawet i bez koszulek, byle nasi wygrali.
1
Alba dramat normalnie, co on gra ostatnio.
14
Ładnie pojechał z tekstem że Real posiada prawie takich graczy jak Barca :D
0
Oni jeszcze niejednego rywala rozniosą wspólnymi siłami.
2
Oby i jutro było kolejne zwycięstwo.
2
Daj spokój, jak Barca nie przegrała przez 39 spotkań i osiągała fantastyczne wyniki to miała szanse, a teraz jak z Realem nie wyszła druga połowa to już nie?
0
Jak nie wiesz dokładnie to mnie nie prostuj, bo wiem czy ma czy nie.
2
Ale ja nie mówię że coś zabrał czy dał, widzisz sam jaki jest poziom sędziowania w Hiszpanii, za każdym razem to samo czyli padaka.
0
Uważasz że Barca to straci jeszcze?
0
Toś teraz dowalił hahah.
0
Faktycznie, mój błąd, dzięki za sprostowanie ;)
0
Czuję że jutro Barca pokaże swoją siłę.
21
Ronaldo jest wielkim piłkarzem, ale porównywanie go do Messiego jest wręcz śmieszne.
4
Bardzo mądre słowa, trafił najlepiej jak mógł.
0
No proszę, cudowne ozdrowienie.
2
Jeśli tylko miałby tam grać, to jest to znakomita opcja dla Alena.
0
Hahah o ja pierdziele z tym Ronaldo to dowalił :D
3
Liczą na klęskę Barcy teraz? To żeby się czasem nie przeliczyli.
0
Oby tylko wyciągnęli z tego wnioski, a będzie na pewno dobrze.
0
Świetna inicjatywa Daniego, tylko że tamci mają to gdzieś..
11
A niech mają te 3 pkt. Barca i tak lepsza bo u nich 4-0 wygrała :D
2
Bardzo dobra wypowiedź Alvesa.
2
Hahaha tam z tyłu dziewczyna fakera pokazuje dla Ronaldo :D :D
0
Oby z Atletico zagrali lepiej, a szczególnie do poprawy to co było w drugiej połowie.
0
Lepiej teraz że ta porażka jest, niż w finale LM bo wierzę że Barca tam dojdzie i obroni tytuł.
0
Wygrali, ale to Barca ma nadal dużą przewagę i wierzę że już jej i tak nie odda! :)
3
Sędzia dziś to była jedna wielka porażka.
23
Tak niewiele brakowało do Juve, eh na własne życzenie tak zrobili, wielka szkoda. Na koniec sezonu chcę obronę LM :)
6
Tylko szkoda że od tego momentu Barca kompletnie stanęła.. Mimo wszystko brawo dla Pique.
0
Ostatnio coś nie trafia, ale może być bez niego ciężko z Sociedad.