2

Mogą grać nawet i bez koszulek, byle nasi wygrali.

1

Alba dramat normalnie, co on gra ostatnio.

14

Ładnie pojechał z tekstem że Real posiada prawie takich graczy jak Barca :D

0

Oni jeszcze niejednego rywala rozniosą wspólnymi siłami.

2

Oby i jutro było kolejne zwycięstwo.

2

Daj spokój, jak Barca nie przegrała przez 39 spotkań i osiągała fantastyczne wyniki to miała szanse, a teraz jak z Realem nie wyszła druga połowa to już nie?

0

Jak nie wiesz dokładnie to mnie nie prostuj, bo wiem czy ma czy nie.

2

Ale ja nie mówię że coś zabrał czy dał, widzisz sam jaki jest poziom sędziowania w Hiszpanii, za każdym razem to samo czyli padaka.

0

Uważasz że Barca to straci jeszcze?

0

Toś teraz dowalił hahah.

0

Faktycznie, mój błąd, dzięki za sprostowanie ;)

0

Czuję że jutro Barca pokaże swoją siłę.

21

Ronaldo jest wielkim piłkarzem, ale porównywanie go do Messiego jest wręcz śmieszne.

4

Bardzo mądre słowa, trafił najlepiej jak mógł.

0

No proszę, cudowne ozdrowienie.

2

Jeśli tylko miałby tam grać, to jest to znakomita opcja dla Alena.

0

Hahah o ja pierdziele z tym Ronaldo to dowalił :D

3

Liczą na klęskę Barcy teraz? To żeby się czasem nie przeliczyli.

0

Oby tylko wyciągnęli z tego wnioski, a będzie na pewno dobrze.

0

Świetna inicjatywa Daniego, tylko że tamci mają to gdzieś..

11

A niech mają te 3 pkt. Barca i tak lepsza bo u nich 4-0 wygrała :D

2

Bardzo dobra wypowiedź Alvesa.

2

Hahaha tam z tyłu dziewczyna fakera pokazuje dla Ronaldo :D :D

0

Oby z Atletico zagrali lepiej, a szczególnie do poprawy to co było w drugiej połowie.

0

Lepiej teraz że ta porażka jest, niż w finale LM bo wierzę że Barca tam dojdzie i obroni tytuł.

0

Wygrali, ale to Barca ma nadal dużą przewagę i wierzę że już jej i tak nie odda! :)

3

Sędzia dziś to była jedna wielka porażka.

23

Tak niewiele brakowało do Juve, eh na własne życzenie tak zrobili, wielka szkoda. Na koniec sezonu chcę obronę LM :)

6

Tylko szkoda że od tego momentu Barca kompletnie stanęła.. Mimo wszystko brawo dla Pique.

0

Ostatnio coś nie trafia, ale może być bez niego ciężko z Sociedad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?