0

Tylko pytanie po co rozwiązywać mieliby.

0

Jeśli nasi tylko w miarę szybko strzelą pierwsi gola, to powinno być już o wiele lepiej.

0

Zobaczymy jak zareagują po porażce z Sociedad.

0

Dawać Barca uda się wierzę w to!! Vamos!

0

Ciekawe co tam nasz Szefuncio w szatni powiedział do kolegów.

0

Bo kibice to czasem sami nie wiedzą czego chcą i jak się zachować.

32

100 tys za powołanie no chyba ich lekko pogrzało, nie moja kasa ale to jest chore.

1

Taki duet to marzenie każdego klubu, a całe trio to już miazga.

0

Pożyjemy - zobaczymy, trzeba wierzyć w naszych.

0

Nic Ci nie będę przedstawiał.

0

Taki już sport, ale lider nadal jest!

3

Taki młody a taki mądry, brawa dla niego.

0

Pagba bardzo by się przydał w Barcelonie, to już byłby transfer na bardzo długie lata, tylko czy dojdzie do skutku musimy na to poczekać.

0

Powoli zmęczenie daje znać o sobie, Leo jak i każdy nie są robotami więc nie zawsze będzie tak pięknie, choć wierzę że wystarczy im sił by zdobyć tryplet.

1

Kolejny bardzo ciężki tydzień przez drużyną, oby dwa zwycięstwa w tym awans!

0

Bez Pique to już byłaby tragedia na obronie, on zawsze musi grać chyba że będzie można sobie pozwolić na rotacje.

1

Lepiej się już nie potykać i pewnym krokiem zmierzać po upragnione mistrzostwo.

0

To wszystko przez to że ten stadion jest przeklęty dla Barcy, na Camp Nou by dostali bęcki pewnie.

0

Myślę że Barca już nie zaliczy wpadki w Lidze.

0

Wczoraj podczas meczu, kilka razy widziałem jak pewni użytkownicy pisali, że Liga została przegrana, nie wiedziałem czy śmiać się z głupoty czy płakać że Barca ma takich kibiców.

2

Najgorszy okres w Lidze według mnie minął i, teraz nie powinno być już tak niebezpiecznie.

0

I pomyśleć, co byłoby gdyby nie było tej przewagi w tabeli tylko łeb w łeb z każdym, ale Lucho dobrze mówi, nadal jest przewaga i trzeba się z tego cieszyć.

0

Zrekompensują się nam w środę czuję to :)

34

Brawo dla Pique popieram go w 100%.

0

Brawo Rakieta. Arda to mu raczej nie zagrozi póki co.

1

Ten gość jest dla mnie skończony, zero jakiegokolwiek szacunku do niego nie mam.

1

Mądre słowa Andresa, drużyna przegrała to fakt, ale ja tam wiem że Barca i tak zdobędzie Mistrzostwo :)

0

Powoli niech łapie formę.

0

Arda to dobry jest ale w kartkach jak na razie, bardzo słaba gra z jego strony.

0

I stało się klątwa trwa! Ale i tak na koniec Liga będzie dla Barcy. VeB!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?