Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko pytanie po co rozwiązywać mieliby.
0
Jeśli nasi tylko w miarę szybko strzelą pierwsi gola, to powinno być już o wiele lepiej.
0
Zobaczymy jak zareagują po porażce z Sociedad.
0
Dawać Barca uda się wierzę w to!! Vamos!
0
Ciekawe co tam nasz Szefuncio w szatni powiedział do kolegów.
0
Bo kibice to czasem sami nie wiedzą czego chcą i jak się zachować.
32
100 tys za powołanie no chyba ich lekko pogrzało, nie moja kasa ale to jest chore.
1
Taki duet to marzenie każdego klubu, a całe trio to już miazga.
0
Pożyjemy - zobaczymy, trzeba wierzyć w naszych.
0
Nic Ci nie będę przedstawiał.
0
Taki już sport, ale lider nadal jest!
3
Taki młody a taki mądry, brawa dla niego.
0
Pagba bardzo by się przydał w Barcelonie, to już byłby transfer na bardzo długie lata, tylko czy dojdzie do skutku musimy na to poczekać.
0
Powoli zmęczenie daje znać o sobie, Leo jak i każdy nie są robotami więc nie zawsze będzie tak pięknie, choć wierzę że wystarczy im sił by zdobyć tryplet.
1
Kolejny bardzo ciężki tydzień przez drużyną, oby dwa zwycięstwa w tym awans!
0
Bez Pique to już byłaby tragedia na obronie, on zawsze musi grać chyba że będzie można sobie pozwolić na rotacje.
1
Lepiej się już nie potykać i pewnym krokiem zmierzać po upragnione mistrzostwo.
0
To wszystko przez to że ten stadion jest przeklęty dla Barcy, na Camp Nou by dostali bęcki pewnie.
0
Myślę że Barca już nie zaliczy wpadki w Lidze.
0
Wczoraj podczas meczu, kilka razy widziałem jak pewni użytkownicy pisali, że Liga została przegrana, nie wiedziałem czy śmiać się z głupoty czy płakać że Barca ma takich kibiców.
2
Najgorszy okres w Lidze według mnie minął i, teraz nie powinno być już tak niebezpiecznie.
0
I pomyśleć, co byłoby gdyby nie było tej przewagi w tabeli tylko łeb w łeb z każdym, ale Lucho dobrze mówi, nadal jest przewaga i trzeba się z tego cieszyć.
0
Zrekompensują się nam w środę czuję to :)
34
Brawo dla Pique popieram go w 100%.
0
Brawo Rakieta. Arda to mu raczej nie zagrozi póki co.
1
Ten gość jest dla mnie skończony, zero jakiegokolwiek szacunku do niego nie mam.
1
Mądre słowa Andresa, drużyna przegrała to fakt, ale ja tam wiem że Barca i tak zdobędzie Mistrzostwo :)
0
Powoli niech łapie formę.
0
Arda to dobry jest ale w kartkach jak na razie, bardzo słaba gra z jego strony.
0
I stało się klątwa trwa! Ale i tak na koniec Liga będzie dla Barcy. VeB!!!