Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten gość jest dla mnie skończony, zero jakiegokolwiek szacunku do niego nie mam.
1
Mądre słowa Andresa, drużyna przegrała to fakt, ale ja tam wiem że Barca i tak zdobędzie Mistrzostwo :)
0
Powoli niech łapie formę.
0
Arda to dobry jest ale w kartkach jak na razie, bardzo słaba gra z jego strony.
0
I stało się klątwa trwa! Ale i tak na koniec Liga będzie dla Barcy. VeB!!!
14
I tak wygramy Ligę!
0
Ale ma ruchy zaraz pójdę i go pośpieszę.
0
Jak zawsze bramkarz mecz życia.
0
Barca dawać remis chociaż..
7
Ogarnij się.
0
Takie Las Palmas wygrało niedawno u nich 0-1....
5
No nie wierzę zaraz mnie coś trafi!!!!!!!!!!!!!
8
Jak będzie remis będę szczęśliwy.
0
W końcu Arda schodzi.
0
Ale to wybronił.
0
Jaki kurde spalony wątpię że był.
0
Co oni robią!!!
0
Jak tak dalej będzie grał w Chiny jak najbardziej możliwe.
3
Arda to tylko żółte potrafi zbierać, porażka.
0
Ale fart teraz że nie strzelał...
0
Ostatnio Alba 2 minuta samobój, dziś 5 minuta gol...
2
Ja pierdziele jak to nie wpadło!
0
Ale lipa nic się nie układa.. :/
3
Ja prd ale początek!! ;/
8
Masakra jaka okazja.
23
Barco pokaż że potrafisz! Cieszy obecność Rafy. Vamos!
3
Mają rozmach :D
3
Oby Neymar na to nie poszedł, przecież on się całkowicie zajedzie i na nowy sezon będzie zupełnie bez sił.
0
Wszystko zależy od niego, niech robi tak jak Mascherano czy Villa.
1
Czytam wszystkie artykuły więc nie da się nie zauważyć.