1

Ten gość jest dla mnie skończony, zero jakiegokolwiek szacunku do niego nie mam.

1

Mądre słowa Andresa, drużyna przegrała to fakt, ale ja tam wiem że Barca i tak zdobędzie Mistrzostwo :)

0

Powoli niech łapie formę.

0

Arda to dobry jest ale w kartkach jak na razie, bardzo słaba gra z jego strony.

0

I stało się klątwa trwa! Ale i tak na koniec Liga będzie dla Barcy. VeB!!!

14

I tak wygramy Ligę!

0

Ale ma ruchy zaraz pójdę i go pośpieszę.

0

Jak zawsze bramkarz mecz życia.

0

Barca dawać remis chociaż..

7

Ogarnij się.

0

Takie Las Palmas wygrało niedawno u nich 0-1....

5

No nie wierzę zaraz mnie coś trafi!!!!!!!!!!!!!

8

Jak będzie remis będę szczęśliwy.

0

W końcu Arda schodzi.

0

Ale to wybronił.

0

Jaki kurde spalony wątpię że był.

0

Co oni robią!!!

0

Jak tak dalej będzie grał w Chiny jak najbardziej możliwe.

3

Arda to tylko żółte potrafi zbierać, porażka.

0

Ale fart teraz że nie strzelał...

0

Ostatnio Alba 2 minuta samobój, dziś 5 minuta gol...

2

Ja pierdziele jak to nie wpadło!

0

Ale lipa nic się nie układa.. :/

3

Ja prd ale początek!! ;/

8

Masakra jaka okazja.

23

Barco pokaż że potrafisz! Cieszy obecność Rafy. Vamos!

3



Mają rozmach :D

3

Oby Neymar na to nie poszedł, przecież on się całkowicie zajedzie i na nowy sezon będzie zupełnie bez sił.

0

Wszystko zależy od niego, niech robi tak jak Mascherano czy Villa.

1

Czytam wszystkie artykuły więc nie da się nie zauważyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?