Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widziałem :D
0
Uważam że warto teraz na niego postawić, jest głodny gry i może wiele dobrego dla drużyny zrobić.
0
Ależ piękne podsumowanie, palce lizać brawo!
4
Taka jest prawda że Messi odczuwa sezon i te wszystkie wymagające spotkania, wyniki robili z kosmosu i serię, ale teraz są tego efekty, drużyna jest zmęczona.
1
Powiem Wam tak, śmialiśmy się z Realu ( Ja także) że pompują balonik i później pęka, tak samo było teraz z Barcą jak ta seria była Wszyscy pewnie że Barca pewnie awansuje itp. a tu masz Ci wyszło jak wyszło, balonik pękł, a Real gdzie jest? Real w półfinale i mają nadal szanse na wygranie LM. Wniosek jeden: nie warto się śmiać z największego rywala i teraz mnie to pokarało..
2
Biegali więcej, starali się to i wygrali zasłużenie.
1
Bo gdyby zagrali od początku tak jak w drugiej połowie, to mogę się założyć że to Barca by miała awans, a oni liczyli na jakiś cud że piłka sama fartem wpadnie.
2
Życzę Atletico wygrania LM, bo co jak co ale bardzo na to zasługują swoją grą.
0
Było minęło, widocznie nie było to pisane Barcelonie by obronić LM.
0
Arbeloa jak widać to ma za zadanie ogłaszać nowości na portalach i okrzyki w szatni :D Tyle mu zostało w Realu :P
0
Oby właśnie teraz nie odbiło się to na Lidze, też bardzo chciałem tego awansu i obrony LM ale cóż nie udało się.
0
Chyba wczoraj bo mamy już czwartek ;)
5
To do boju i niech pokażą teraz swoją siłę poprzez wygranie Ligi i PK. Kapitalny mecz Szefa wczoraj.
0
Brawa dla Enrique za te wszystkie słowa. No właśnie nie śpieszyli się i takie są tego efekty teraz, czekali na oklaski czy że Atletico sobie samobója walnie? Mam nadzieję, że w końcu kolejny mecz zagrają na swoim najwyższym poziomie. VeB!
1
Mogą i oni wygrać LM byle tylko nie Real!!
0
Wielka szkoda tak miało być pięknie, ale trzeba walczyć o Ligę i PK. VeB!!!
5
Oby tylko Ligę i PK wygrać. VeB!!! Na zawsze tylko za Barcą!
1
Złodzieje zabrali ewidentnego karnego!!!
1
Ja pierdziele nie wierzę w to co się stało koniec marzeń o obronie LM :(
0
W polu karnym ręka i brak karnego no jaja!!!!!!!
0
Karny powinien być!!!!!!!!!!!!!!!!
0
I to by było na tyle.........
0
Karny!! po meczu ;/
12
Godin wiecznie dziś poszkodowany, żal.
0
Kurde Barca 1 bramka co to na Was jest dawać!!
0
Kurde myślałem że będzie gol ;/
2
Barca dawać!!!!!!!!!!
0
Ale mamy szczęście!!!!!!!!!
1
Atletico jest dziś dobrze zorganizowane, ciężko będzie strzelić bramkę..
0
Po pierwszej połowie tragedia, oby Lucho do nich dotarł w przerwie!!