0

Widziałem :D

0

Uważam że warto teraz na niego postawić, jest głodny gry i może wiele dobrego dla drużyny zrobić.

0

Ależ piękne podsumowanie, palce lizać brawo!

4

Taka jest prawda że Messi odczuwa sezon i te wszystkie wymagające spotkania, wyniki robili z kosmosu i serię, ale teraz są tego efekty, drużyna jest zmęczona.

1

Powiem Wam tak, śmialiśmy się z Realu ( Ja także) że pompują balonik i później pęka, tak samo było teraz z Barcą jak ta seria była Wszyscy pewnie że Barca pewnie awansuje itp. a tu masz Ci wyszło jak wyszło, balonik pękł, a Real gdzie jest? Real w półfinale i mają nadal szanse na wygranie LM. Wniosek jeden: nie warto się śmiać z największego rywala i teraz mnie to pokarało..

2

Biegali więcej, starali się to i wygrali zasłużenie.

1

Bo gdyby zagrali od początku tak jak w drugiej połowie, to mogę się założyć że to Barca by miała awans, a oni liczyli na jakiś cud że piłka sama fartem wpadnie.

2

Życzę Atletico wygrania LM, bo co jak co ale bardzo na to zasługują swoją grą.

0

Było minęło, widocznie nie było to pisane Barcelonie by obronić LM.

0

Arbeloa jak widać to ma za zadanie ogłaszać nowości na portalach i okrzyki w szatni :D Tyle mu zostało w Realu :P

0

Oby właśnie teraz nie odbiło się to na Lidze, też bardzo chciałem tego awansu i obrony LM ale cóż nie udało się.

0

Chyba wczoraj bo mamy już czwartek ;)

5

To do boju i niech pokażą teraz swoją siłę poprzez wygranie Ligi i PK. Kapitalny mecz Szefa wczoraj.

0

Brawa dla Enrique za te wszystkie słowa. No właśnie nie śpieszyli się i takie są tego efekty teraz, czekali na oklaski czy że Atletico sobie samobója walnie? Mam nadzieję, że w końcu kolejny mecz zagrają na swoim najwyższym poziomie. VeB!

1

Mogą i oni wygrać LM byle tylko nie Real!!

0

Wielka szkoda tak miało być pięknie, ale trzeba walczyć o Ligę i PK. VeB!!!

5

Oby tylko Ligę i PK wygrać. VeB!!! Na zawsze tylko za Barcą!

1

Złodzieje zabrali ewidentnego karnego!!!

1

Ja pierdziele nie wierzę w to co się stało koniec marzeń o obronie LM :(

0

W polu karnym ręka i brak karnego no jaja!!!!!!!

0

Karny powinien być!!!!!!!!!!!!!!!!

0

I to by było na tyle.........

0

Karny!! po meczu ;/

12

Godin wiecznie dziś poszkodowany, żal.

0

Kurde Barca 1 bramka co to na Was jest dawać!!

0

Kurde myślałem że będzie gol ;/

2

Barca dawać!!!!!!!!!!

0

Ale mamy szczęście!!!!!!!!!

1

Atletico jest dziś dobrze zorganizowane, ciężko będzie strzelić bramkę..

0

Po pierwszej połowie tragedia, oby Lucho do nich dotarł w przerwie!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?